DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #21170  autor: luukkaassz
 29 wrz 2005, 16:20
Jeśli będę chciał przykładowo przenieść numer z PLUSA do ERY to komu będę musiał zapłacic tą opłatę, plusowi czy erze?? Albo czy oni się będą dzielić tym??
 #21194  autor: pumba
 29 wrz 2005, 17:21
luukkaassz pisze:Jeśli będę chciał przykładowo przenieść numer z PLUSA do ERY to komu będę musiał zapłacic tą opłatę, plusowi czy erze?? Albo czy oni się będą dzielić tym??
juz identyczny temat jest rozpoczęty poniżej ludzie zobaczcie co jest na forum a później zakładajcie nowe tematy bo bajzel się tu zaczyna robić :!:

:!: ZAMKNĄĆ TEN TEMAT :!:

 #21198  autor: luukkaassz
 29 wrz 2005, 17:29
A możesz mi podaćlink do tamtego tematu?? Bo jakoś nie mogę znaleść.

 #21203  autor: pumba
 29 wrz 2005, 17:38
luukkaassz pisze:A możesz mi podaćlink do tamtego tematu?? Bo jakoś nie mogę znaleść.
temat prawie identyczny to powinieneś znaleźć bez problemu ale proszę tu masz linka Przenoszenie numeru

 #21267  autor: luukkaassz
 29 wrz 2005, 20:47
Ale w temacie tym nie znalazłem odpowiedzi
na moje pytanie!

 #21290  autor: pumba
 29 wrz 2005, 21:19
luukkaassz pisze:Ale w temacie tym nie znalazłem odpowiedzi
na moje pytanie!
to nie jest to powód żeby zakładać drugi identyczny temat :wink: