DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #20248  autor: LukaszB
 26 wrz 2005, 22:09
Od dzisiaj można zmieniać "stare" taryfy (Idea 50/150, Optima, Nowa Optima, Mega, Jedna Idea), które obowiązywały w Idei na nowe taryfy Orange.
Dział IT widać potrzebował czasu by dokonać odpowiednich usprawnień...
Przypominam, że zmiana taryfy kosztuje 30 zł brutto. Jeżeli ktoś ma podpisany cyrograf nie może dowolnie migrować, są odpowiednie "progi".
Według mojej wiedzy od jutra można dokonać migracji w salonach.

TELEPOLIS.PL >> telekomunikacja jak na dłoni
 #20250  autor: Wojt2004
 26 wrz 2005, 22:12
LukaszB pisze:Od dzisiaj można zmieniać "stare" taryfy (Idea 50/150, Optima, Nowa Optima, Mega, Jedna Idea), które obowiązywały w Idei na nowe taryfy Orange.
Dział IT widać potrzebował czasu by dokonać odpowiednich usprawnień...
Przypominam, że zmiana taryfy kosztuje 30 zł brutto. Jeżeli ktoś ma podpisany cyrograf nie może dowolnie migrować, są odpowiednie "progi".
Według mojej wiedzy od jutra można dokonać migracji w salonach.
Ta a dla klientow biznesowych zmiana za 61 zl brutto, co to wogle ma byc :!: Klient biznesowy jest gorszy czy mi sie tylko wydaje

 #20251  autor: Irek
 26 wrz 2005, 22:12
A Jadnek w JI Mix nie można. Rozmawiałem z BOKiem jakieś cztery dni temu i twierdzili, że będzie to możliwe od dzisiaj. Na Orange On-line jakoś nic nie można zmienić. Nio chyba, że tylko przez konsultanta telefonicznie lub przez wizytę w salonie! A nawet jeśli to ja nic narazie nie zmieniam; jest to mało opłacalne!

"And one more thing..."
 #20255  autor: LukaszB
 26 wrz 2005, 22:16
Ta a dla klientow biznesowych zmiana za 61 zl brutto, co to wogle ma byc :!: Klient biznesowy jest gorszy czy mi sie tylko wydaje
Tu się nie zgodzę. Szczególnie biorąc pod uwagę biznesową ProPozycję.
Klient indywidualny dostaje o wiele gorszą ofertę.

TELEPOLIS.PL >> telekomunikacja jak na dłoni

 #20261  autor: LukaszB
 26 wrz 2005, 22:20
jesito pisze:A Jadnek w JI Mix nie można. Rozmawiałem z BOKiem jakieś cztery dni temu i twierdzili, że będzie to możliwe od dzisiaj. Na Orange On-line jakoś nic nie można zmienić. Nio chyba, że tylko przez konsultanta telefonicznie lub przez wizytę w salonie! A nawet jeśli to ja nic narazie nie zmieniam; jest to mało opłacalne!
Dzisiaj można przez konsultanta, jutro w salonie.
O orange on-line na razie nic nie wiem, jest to pewnie do zrobienia ale priorytet to było konsultanci na słuchawkach i salony.

TELEPOLIS.PL >> telekomunikacja jak na dłoni
 #20263  autor: Wojt2004
 26 wrz 2005, 22:24
LukaszB pisze:
Ta a dla klientow biznesowych zmiana za 61 zl brutto, co to wogle ma byc :!: Klient biznesowy jest gorszy czy mi sie tylko wydaje
Tu się nie zgodzę. Szczególnie biorąc pod uwagę biznesową ProPozycję.
Klient indywidualny dostaje o wiele gorszą ofertę.
Propozycje moze lepsza ale czemu zmiana jest drozsza niz dla indywidualnych, jezeli ma firme to moge palcic wiecej?! Dalej uwazam ze jest cos nie tak
 #20294  autor: LukaszB
 26 wrz 2005, 23:35
Propozycje moze lepsza ale czemu zmiana jest drozsza niz dla indywidualnych, jezeli ma firme to moge palcic wiecej?! Dalej uwazam ze jest cos nie tak
Rozumowanie w orange jest nieprzeniknione także nie będę próbował szukać usprawiedliwienia :)

TELEPOLIS.PL >> telekomunikacja jak na dłoni

 #20414  autor: blom
 27 wrz 2005, 16:13
zrobili chlopcy co umieli za darmo do le 61pln prose

 #20571  autor: LukaszB
 27 wrz 2005, 22:30
Dzisiaj można przez konsultanta, jutro w salonie.
O orange on-line na razie nic nie wiem, jest to pewnie do zrobienia ale priorytet to było konsultanci na słuchawkach i salony.
Od dzisiaj można zmienić też na taryfy Orange przez https://www.orangeon-line.pl

TELEPOLIS.PL >> telekomunikacja jak na dłoni

 #20688  autor: blom
 28 wrz 2005, 11:56
LukaszB pisze:
Dzisiaj można przez konsultanta, jutro w salonie.
O orange on-line na razie nic nie wiem, jest to pewnie do zrobienia ale priorytet to było konsultanci na słuchawkach i salony.
Od dzisiaj można zmienić też na taryfy Orange przez https://www.orangeon-line.pl
hahaha certyfikat bledny znow biedaki pod IE nie maja info o niezgodnosci certyfikatu i braku mozliwosci jego zweryfikowania

 #21083  autor: xlord
 29 wrz 2005, 08:32
30 PLN to w sumie nie jest jakas wygorowana cena. W Erze zmiana taryfy na nowa jest bezplatna, ale wiaze sie z przedluzeniem umowy o 6 miesiecy, czyli w Centertelu licza sobie 5 PLNow za miesiac. Pozostaje jeszcze kwestia tego, czy przejscie na nowa taryfe jest oplacalne, tj. czy spowoduje znaczaca obnizke kosztow.

Pozdrawiam

 #21092  autor: pumba
 29 wrz 2005, 09:56
xlord pisze:30 PLN to w sumie nie jest jakas wygorowana cena. W Erze zmiana taryfy na nowa jest bezplatna, ale wiaze sie z przedluzeniem umowy o 6 miesiecy, czyli w Centertelu licza sobie 5 PLNow za miesiac. Pozostaje jeszcze kwestia tego, czy przejscie na nowa taryfe jest oplacalne, tj. czy spowoduje znaczaca obnizke kosztow.
Jak dobrze pamiętam żebym w erze mógł przejść z taryfy Moja 40 to musiałbym zapłacić 60zł i przedłużyć umowę o 6 miesięcy ponadto z abonamentu za 57.33zł musiałbym przejść na 90zł za co podziękowałęm bo jest to kradzież a ja nie dam sie okradać.

A to co napisałeś "w Centertelu licza sobie 5 PLNow za miesiac" większość ludzi może to odczytać żę za każdy miesiąc korzystania z nowej taryfy trzeba dopłacać 5zł więc robisz tym trochę metlik ludzią w głowach mógłbyś to inaczej sformuować albo wogóle tego nie pisać bo takie przeliczenie w tej sytuacji nie ma sensu

 #21099  autor: blom
 29 wrz 2005, 10:53
j ajestem zdania ze jak juz taryfe wybiore to ja mam - po te przechodzenia tylko problemy robia

- moze tak pisze bo obecne promocje sa super a kiedys 1,50 jak nie wicej za min.

 #21106  autor: yagi
 29 wrz 2005, 11:42
pumba pisze:Jak dobrze pamiętam żebym w erze mógł przejść z taryfy Moja 40 to musiałbym zapłacić 60zł i przedłużyć umowę o 6 miesięcy ponadto z abonamentu za 57.33zł musiałbym przejść na 90zł za co podziękowałęm bo jest to kradzież a ja nie dam sie okradać.

A to co napisałeś "w Centertelu licza sobie 5 PLNow za miesiac" większość ludzi może to odczytać żę za każdy miesiąc korzystania z nowej taryfy trzeba dopłacać 5zł więc robisz tym trochę metlik ludzią w głowach mógłbyś to inaczej sformuować albo wogóle tego nie pisać bo takie przeliczenie w tej sytuacji nie ma sensu
Ja mialem taka sytuacje ze zmiana na taryfe Classic i nie placilem 60 zl. Tylko mnie to kosztowalo przedluzenie umowy o 6 miesiecy i wyzszy abonament z 57,33 zl na 90,00 zl (ktory i tak zdrowo przekraczam majac nawet dodatkowe 30 minut z programu Era Premia - w sumie 160) i sadzac po kosztach to sporo oszczedzam w porownaniu z taryfa ktora mialem... Ok. 2,5 raza tansze minuty poza abo, tansze SMSy poza abo i sekundowe naliczanie...

 #21109  autor: xlord
 29 wrz 2005, 12:09
pumba pisze:Jak dobrze pamiętam żebym w erze mógł przejść z taryfy Moja 40 to musiałbym zapłacić 60zł i przedłużyć umowę o 6 miesięcy ponadto z abonamentu za 57.33zł musiałbym przejść na 90zł za co podziękowałęm bo jest to kradzież a ja nie dam sie okradać.
W jajo Cie chcieli zrobic. Ja w dokladnie tej samej sytuacji musialem tylko podpisac aneks na 6 mies.
pumba pisze:A to co napisałeś "w Centertelu licza sobie 5 PLNow za miesiac" większość ludzi może to odczytać żę za każdy miesiąc korzystania z nowej taryfy trzeba dopłacać 5zł więc robisz tym trochę metlik ludzią w głowach mógłbyś to inaczej sformuować albo wogóle tego nie pisać bo takie przeliczenie w tej sytuacji nie ma sensu
Brak w Tobie wiary, bo ja np. wierze w iteligencje forumowiczow z Telepolis :-D ;-)

Pozdrawiam

 #21129  autor: pumba
 29 wrz 2005, 13:39
no to widzę że era znowu chciała się wzbogacić moim kosztem i wysępić odemnie niesłusznie 60zł to tylko potwierdziło moje przekonanie że w tej sieci cały czas kradną więc dziękuje za tą współpracę i niepozostane już dłużej z nimi :-D

 #21144  autor: blom
 29 wrz 2005, 14:02
pumba pisze:no to widzę że era znowu chciała się wzbogacić moim kosztem i wysępić odemnie niesłusznie 60zł to tylko potwierdziło moje przekonanie że w tej sieci cały czas kradną więc dziękuje za tą współpracę i niepozostane już dłużej z nimi :-D
jesli kupic abo i nic nie zmieniasz to nie kradna....

 #21180  autor: Wojt2004
 29 wrz 2005, 16:49
sdz pisze:
pumba pisze:no to widzę że era znowu chciała się wzbogacić moim kosztem i wysępić odemnie niesłusznie 60zł to tylko potwierdziło moje przekonanie że w tej sieci cały czas kradną więc dziękuje za tą współpracę i niepozostane już dłużej z nimi :-D
jesli kupic abo i nic nie zmieniasz to nie kradna....
No nie wiem czy tak sie oplaca porownujac stara oferte ideii z 200 min. w abo , to jest drozej, pierwsza sprawa bezplatne rozmowy nie po 1zl za numer a po 5zl, drozsze polaczenia do innych operatorow o 2gr, chociaz tu zyskujesz na tanszych polaczeniach wewnatrz sieciowych (tansze o 16gr), nastepnym minuse jest to ze w starej ofercie stawka za polaczenia miedzynarodowe byla naliczana tylko z cennika polaczeni miedzynarodowych, teraz dochodzi stawka jak za polaczenie krajowe plus za polaczenia miedzynarodowe.Po blizszym przyjzeniu sie jest drozej, juz nie wspomne o takich rzeczach jak dodatkowe 200 min przez rok ktore zostalo zmieszone do 6 miesiecy

 #21191  autor: blom
 29 wrz 2005, 17:15
mysle ze teraz zaczeli dawac ceny "odbilismy za sprzet to dzwoncie" a kiedys bylo "dawac 1pln za sprzet 40gr za polaczenie + kasa do nas"

 #21192  autor: pumba
 29 wrz 2005, 17:18
sdz pisze:
pumba pisze:no to widzę że era znowu chciała się wzbogacić moim kosztem i wysępić odemnie niesłusznie 60zł to tylko potwierdziło moje przekonanie że w tej sieci cały czas kradną więc dziękuje za tą współpracę i niepozostane już dłużej z nimi :-D
jesli kupic abo i nic nie zmieniasz to nie kradna....
no i nie zmieniłem i płacę ponad 1,60zł za minutę a mógłbym płacić 72gr więc nie jest to kradzież?