DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #17966  autor: gawel2901
 18 wrz 2005, 11:06
Dzisiaj nie działa mi strona http://www.idea.pl
ani http://www.orange.pl
napiszcie czy u Was jest to samo.
A tak pozatym ciekawe czy o północy orange uruchomi swoja strone.
Dobrze by było, jak by tak zrobił wiedział bym czy warto w poniedziałek wybrać się do salonu ;-)

 #17967  autor: pajorro
 18 wrz 2005, 11:21
Dziś koło 1 w nocy ani Orange, ani Idea nie działała (strony www...) teraz Orange działa, a Idea nie. Na stronie Orange nie ma nic nowego...

 #17969  autor: Irek
 18 wrz 2005, 11:27
No to może już strony Idei nie zobaczymy na oczy!

"And one more thing..."

 #17971  autor: art
 18 wrz 2005, 11:31
Dziś koło 1 w nocy ani Orange, ani Idea nie działała (strony www...) teraz Orange działa, a Idea nie. Na stronie Orange nie ma nic nowego...
No u nikogo nie ma nic nowego a strona idei tez nikomu nie dziala bo
przygotowuja serwery do wielkiego otwarcia serwisu ORANGE.pl ktory nastąpi dotychczasowy IDEA.PL (zmiana DNSow dla domen itd)... strony maja ruszyc 19 wrzesnia ale nie sprecyzowano czy bedzie to o godzinie 00:00 czy troche pozniej (przynajmniej ja takiej informacji nigdzie nie widzialem)... choc odchodze powoli z ideii do ery jestem bardzo ciekawy jak to wszystko sie pouklada... mam w idei jeszce aktywny numer wiec kto wie moze sobie go zostawie :D...

swoją drogą ciekawe co teraz będzie pod adresem idea.pl? Pewnie ustawią przekierowanie na orange.pl albo cos w tym stylu...

Nokia N95 8GB + Abonament w sieci Era (Nowy Komfort)

 #17992  autor: gawel2901
 18 wrz 2005, 13:55
Oooo, jest nowość ;-)
Działa strona idei ale juz ma zupełnie inną treść:
Idea łączy się z Orange


Już jutro Idea połączy się z jednym z największych operatorów komórkowych na świecie - siecią Orange.

W związku z tym zmienią się również serwisy internetowe.
Obecnie pracujemy nad ich uruchomieniem - do odwiedzenia nowych strony zapraszamy już jutro.


Teraz możesz korzystać z serwisów:
www.orange.pl
Bramka SMS
Konfigurator Telefonów
biuro prasowe
Przyszłość jest jasna, przyszłość to Orange

 #17994  autor: blom
 18 wrz 2005, 14:28
idea zawsze wlaczala kilka godzin wczesniej uslugi wiec i moze strony uruchomi wczesniej bo jak sie ludziki o 000 walna to bedzie wielki error jakz heyah

 #18003  autor: Irek
 18 wrz 2005, 15:07
Ciekawe, ciekawe czy będzie Error. Może chyba być, ale nie tak duży jak w przypadku Heyah! Kurde nie mogę się dostać na mBox'a w tej chwili!

"And one more thing..."

 #18031  autor: Wojt2004
 18 wrz 2005, 17:33
jesito pisze:Ciekawe, ciekawe czy będzie Error. Może chyba być, ale nie tak duży jak w przypadku Heyah! Kurde nie mogę się dostać na mBox'a w tej chwili!
No wlasnie nie mozna dostac sie do mboxa, dzwonilem przedchwila na BOK, mozna sie dostac tylko przez Outlook lub podobny program, pan dodatkowo powiedzial ze zmieni sie takze domena, pradopodobnie bedzie to orange.pl

 #18035  autor: Irek
 18 wrz 2005, 18:27
Tak i bedzie się inaczej nazywać.

"And one more thing..."

 #18039  autor: D@rio
 18 wrz 2005, 19:17
jesito pisze:Tak i bedzie się inaczej nazywać.
teraz to się nazywa MultiBox
 #18040  autor: kornel_15
 18 wrz 2005, 19:28
witam! no nie wiem co orange prezentuje! nawet ceny polskich sieci sa nizsze, np w erze happy minuta za 69 gr do wszytskich, w heyah sms do sieci za 3 gr!! co to ma byc w ogole!!

 #18102  autor: Wojt2004
 19 wrz 2005, 02:48
w oczekiwaniu na Orange skonczylo mi sie piwo :-D Kurcze juz prawie trzecia a tu nic :twisted: :-D

 #18103  autor: alpha
 19 wrz 2005, 03:13
3:11 - dalej nic nowego na obu stronach. Co ciekawe, obie domeny są zaparkowane na tym samym serwerze (194.9.233.6 - IPik należy tdo jakiegoś "Instrumentarium Corp. Datex-Ohmeda Div." w Finlandii - pewnie jakieś datacenter), domena śmigała na tej maszynie już od dawna, więc żadnych problemów z DNSami nie ma prawa być - jedna zmiana vhosta w apache'u i mamy nowy site.

A przeciążenia w okolicach północy chyba nie było - na pingi serwer nie odpowiadał zarówno o północy jak i teraz/wcześniej ;)

I tak przez próby uruchomienia tych serwisów, przez całą niedzielę nie było dostępu m.in. do mBoxów. Współczucia dla tych, którzy mieli wykupione Premium i używali tego jako podstawowej skrzynki.

Ja tam sobie daje spokój i ide w kime. Może rano mnie obudzi wesoły SMS od Orange informujący o cudownych obniżkach :)

 #18104  autor: Wojt2004
 19 wrz 2005, 03:17
alpha pisze: Ja tam sobie daje spokój i ide w kime. Może rano mnie obudzi wesoły SMS od Orange informujący o cudownych obniżkach :)
Bylo by pieknie :D

 #18107  autor: luukkaassz
 19 wrz 2005, 07:18
Ja nie czekałem w nocy, bo wiedziałem, że będzie tak jak z stroną heyah. Położyłem się wstałem rano i stronka chodzi.