DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #16840  autor: Irek
 11 wrz 2005, 21:50
WitekT pisze:Taaa... Podobną do N0 ICHUJ. ;) Tyle, że zamiast pierwszego I jest ostatnia U. ;)
Wygrałeś milion dolarów!!!! Oczywiście wirtualnie! :-D

 #16841  autor: D@rio
 11 wrz 2005, 21:51
:-D hehehehehe :-D

 #16842  autor: Irek
 11 wrz 2005, 21:53
Panowie my tu offtopa trzaskamy, a temat ucieka w bok. Orange już coraz bliżej! :-D

 #16862  autor: GregPepe
 12 wrz 2005, 10:44
Super przeciek podobno to jest w dzisiejszym Newsweeku:
Tańsze telefony. Przemiana Idei w Orange zapowiada się dla polskich abonentów całkiem apetycznie. Telekomunikacja Polska i France Telekom- właściciele drugiej w Polsce sieci komórkowej Idea, która w tym tygodniu oficjalnie zmieni sie w Orange, zaproponują klientom nowe stawki za rozmowy telefoniczne. Jak dowiedział się Newsweek podstawowy(obowiązkowy) abonament nie powinien kosztować więcej niż 15zł. Klienci do tego niczym w barze sałatkowym będą mogli dobrać sobie dowolne usługi, na przykład pakiet "bezpłatnych" minut(180 za 18-20zł). Teraz najtańszy aboanment kosztuje łącznie z telefonem 25 złotych. Era i Plus GSM zapewniają, że keidy Orange odkryje karty, szybko wprowadzą zmainy w swoich cennikach. Kierunek może być tylko jeden- w dół
Niestety nie mam tej gazety na stronie www na spisie tresci nie ma nic o tym. Czyli beda jakies pakiety. Jak takie coś przeszło do prasy to do konferencji pewnie bedzie wiadomo wszystko prócz cennika telefonów :)

 #16892  autor: Th0mas
 12 wrz 2005, 21:42
U mnie w Tesco jest punkt Idei. Nawet go nie zamkneli. Remont robili chyba nocami. Ściany są gołe - całe białe. Ale wisi już szyld Orange, tylko, że jest zasłonięty (ale gdzie niegdzie są prześwity i widać ;) ). Pojawił się terż duży plakat z jakimś mężczyzną i pomarańczowy napis "Witamy" a koleś z punktu gadał ze swoim znajomym i powiedzial, że są pierwsi, którzy już mają nowy szyld :-D

 #16898  autor: Bobb
 12 wrz 2005, 22:11
U mnie w Szczecinie zakamuflowali jeden z salonow firmowych. Remontuja, maluja, kombinuja. Ale szyldu jeszcze raczej nie ma :D

Allways look at the bright side of life :D

Najlepsze TAPETY w sieci www.tapetki.bo.pl

 #16899  autor: zgreev
 12 wrz 2005, 22:14
bobb, ktory? bo jak wracalem dwa tygodnie temu w niedziele, kolo godziny 22 to wszystkie na mojej drodze (dwa - jeden w okolicach placu rodla, drugi w drodze na kollataja) byly zamaskowane i cos tam robili... oczywiscie w poniedzialek juz byly otwarte i wygladaly jak zawsze. Jutro moze sie przejde zobaczyc jak wyglada nasz glowny salon ;)

zamocni.pl - coming really soooooooooooon...

 #16903  autor: Bobb
 12 wrz 2005, 22:26
Ten na Kaszubskiej, przy bramie portowej. Niedosc ze pozaklejali szyby to jeszcze plot jest ustawiony, ale on raczej jest dlatego ze cos tam innego buduja...
P.S. Mowie o salonie firmowym, bo te male saloniki to moga sie bardziej niezauwazenie zmienic...

Allways look at the bright side of life :D

Najlepsze TAPETY w sieci www.tapetki.bo.pl

 #16912  autor: tomico
 12 wrz 2005, 23:00
U mnie w katowicach i w chorzowie już jest wystrój zrobiony w środku. Wszystko na pomarańczowo, a na szybach wielkie napisy idea łączy się z orange.

 #16923  autor: Michu
 12 wrz 2005, 23:48
A ja nie chcialem jak mi pani w idei wciskala ze sciany maja byc na kolor bialy wymalowane(zlamana biel) jakos to kijowow wyglada. A tak poza tym to z ciekawosci przejade sie jutro na portowa i zobacze co tam Idealna Pomarancza szykuje na Kaszubskiej. :lol:

 #16924  autor: Michu
 12 wrz 2005, 23:50
nie chcialem uwierzyc oczywiscie :)

 #16969  autor: Piotr
 13 wrz 2005, 15:42
Jeżeli już dyskutujecie na temat modernizacji salonów Ideii na Orange to muszę wam powiedzieć, że u mnie na wiosce praca idzie pełną parą 8) Co rusz widać metamorfozy punktów sprzedaży. Znikają szyldy Ideii a pojawiają się Orange. Przyznam sie, że nawet to ładnie wygląda. Oby ceny jakie miejmy nadzieje poznamy 19 września też będą miłe dla naszych oczu 8)

Pozdrawiam.