DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1055904  autor: areksz
 21 lis 2018, 18:28
Czołem:
po przejściu do wymuszonej zmiany przez Orange (inaczej nie można wejść na konto) do ich nowego serwisu na stronie http://www.orange.pl
Pierwsze zmiany to zmieniony wyglądu i to , że nie zalogujecie się numerem telefonu lecz mailem jako login ... restarty i błąd 500 jest normą w tej sieci w nowym serwisie, zmiany na lepsze :)
Brawo...
kolejną innowacją jest:
szerszy zakres danych przetwarzanie niż na starszym serwisie(w starszym to było ukryte) osobowych dodali spis abonentów który jest ustawiony na tak-mimo, że we wcześniejszej wersji serwisu wszystko było na nie...
to stąd garnki pozyskują w magiczny sposób numery nasze spis abonentów no i wszelkie dane telemetryczne w szerszym spektrum niż w starszej wersji serwisu Wszystko na TAK ...samowolka Orange!!!
co jest z tą siecią by tak jawnie wyciągać dane klientów mimo sprzeciwów i nimi handlować jak Janusze na allegro?
my nimi nie handlujemy po prostu wpisujemy wasze dane do wszelkiej maści naszych baz danych , które mimo waszych sprzeciwów są jawne i dostępne dla naciągaczy ...w razie reklamacji : wystąpił błąd , incydent i inne kłamstwa najniższych lotów by ukryć proceder...
Super !
to tyle ..