DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #20704  autor: blom
 28 wrz 2005, 12:19
WitekT pisze:Gonić w sensie, że oni już to zrobili. Nie chodzi mi o ofertę. :)
to ma najmniejsze znaczenie - sciagnij sobie logo i masz jaka chcesz siec....

 #20707  autor: WitekT
 28 wrz 2005, 12:22
Nie nie - tu marketing gra dużą rolę.

 #20708  autor: blom
 28 wrz 2005, 12:24
WitekT pisze:Nie nie - tu marketing gra dużą rolę.
np. reklama jogurtu? kup danone smaczny zdrowy z kulturami baterii - kupie bakome lub lokalna firme i zjem ze smakiem i owoc zobacze a nie mix wszystkeigo....

jak juz pisalem moge miec nawet siec xxx0700 byle tanio wmiare bylo

 #20710  autor: WitekT
 28 wrz 2005, 12:28
Oj, chyba nie doceniasz siły marketingu, który działa na podświadomość. ;)

Dwa - ludzie przyjeżdżający zza granicy, którzy mają telefon w innej sieci Vodafone, wybiorą Vodafone PL. I na odwrót. To jest przyszlość... :)

 #20716  autor: blom
 28 wrz 2005, 12:40
WitekT pisze:Oj, chyba nie doceniasz siły marketingu, który działa na podświadomość. ;)

Dwa - ludzie przyjeżdżający zza granicy, którzy mają telefon w innej sieci Vodafone, wybiorą Vodafone PL. I na odwrót. To jest przyszlość... :)
marketing to najglupsza rzecz pod sloncem - ale ludziki sa glupsze ze mu ulegaja i dawaja sie naciagac np. wielkie innowacje i zasieg orange - innowacje? na bts zadnych nowych funkcjonalnosci 0 dodatkowych nowych uslug - zasieg? postawili 2 bts'a w krotoszynie bo sie 1 zatykal....

 #20726  autor: johnq
 28 wrz 2005, 13:00
soory, ze nie w temat, ale mam pytanie a nowego topicu nie ma sensu zakladac:

ja kupilem karte w lutym i dlaczego nie wyswietla mi sie ORANGE ? :/

 #20727  autor: blom
 28 wrz 2005, 13:02
Mendus pisze:soory, ze nie w temat, ale mam pytanie a nowego topicu nie ma sensu zakladac:

ja kupilem karte w lutym i dlaczego nie wyswietla mi sie ORANGE ? :/
jak pop poczekaj do 1 jak co innego w idei poczekaj do 1 jak cos innego w idei poczekaj max. do konca pazdziernika

opcja 2 tel. starszy niz 2 lata lub jego soft i dlatego

 #20728  autor: johnq
 28 wrz 2005, 13:45
jedna idea na karte i wyslalem smsa zeby przejsc na Orange GO tel sl45i z najnowszym softem

 #20787  autor: blom
 28 wrz 2005, 15:34
Mendus pisze:jedna idea na karte i wyslalem smsa zeby przejsc na Orange GO tel sl45i z najnowszym softem
jak masz tego sima mniej niz 2 lata to poczekaj spokojnie zmieni sie chyba ze soft tel. jest starszy niz 2 lata..... bo to stary model....

 #20803  autor: johnq
 28 wrz 2005, 15:46
sdz pisze:
Mendus pisze:jedna idea na karte i wyslalem smsa zeby przejsc na Orange GO tel sl45i z najnowszym softem
jak masz tego sima mniej niz 2 lata to poczekaj spokojnie zmieni sie chyba ze soft tel. jest starszy niz 2 lata..... bo to stary model....
numer kupilem w lutym a nie wiem jaki jest najnowszy soft w sl45i;/

 #20812  autor: Th0mas
 28 wrz 2005, 15:51
Nie jestem pewien , czy wszystkie sprzedawane teraz karty to SIMtelligent. Mnie się na pewno napis nie zmieni :/

 #20816  autor: blom
 28 wrz 2005, 15:56
Mendus pisze:
sdz pisze:
Mendus pisze:jedna idea na karte i wyslalem smsa zeby przejsc na Orange GO tel sl45i z najnowszym softem
jak masz tego sima mniej niz 2 lata to poczekaj spokojnie zmieni sie chyba ze soft tel. jest starszy niz 2 lata..... bo to stary model....
numer kupilem w lutym a nie wiem jaki jest najnowszy soft w sl45i;/
poczekaj....