DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #20404  autor: Piotr
 27 wrz 2005, 15:31
Th0mas pisze:a serio, to chyba nigdy nie zostałeś wykrojony z telefonu jak ja :P Uwierz, że można stracić kartę :P
Przyroda... Życie jest jak dżungla.

 #20440  autor: blom
 27 wrz 2005, 18:35
Dragon pisze:kompletnie idiotyczne rozwiazanie, jak mi urkadna akrte SIM to wymiana jest za damro czyli nuemr bede mial ten sam, a jesli chodzi o kontakty to nie lepiej sobie zsynchronizowac z PIM ?
kotek :-D kontakty piny puki piny karty maile gygy i all of kupa reszty powinienes miec w zeszyciku schowanym pod szafa przyklejonym od spodu tak aby nikt o nim nie wiedzial a w razie czego masz zapomniane haslo czy kontakt... - po latach zobaczysz jak to co pewne osoby sa zwyklymi dwuligowymi chamami ktorym zaczynasz zyczyc jak najgorzej a najlepiej jak by je walec rozjechał (ten 5km/h)

 #21293  autor: Th0mas
 29 wrz 2005, 21:25
Piotr pisze:
Przyroda... Życie jest jak dżungla.
A silniejsi zjadają słabszych. Dlatego Orange takie stawki nam proponuje :/ A w simplusie poza promocją wymiana karty kosztuje 61zł, a teraz w promocji kosztowało coś ponad 20 zł

 #21657  autor: Th0mas
 01 paź 2005, 13:26
Kurde... to jest jeszcze gorsze niż myślałem na początku. Kartę można aktywać ale tylko w abonemencie lub MIXIE!! Czyli gubiąc kartę POPa bulisz 50zł za aktywację, 12 zł za kartę i muszisz podpisać umowę

 #21658  autor: Piotr
 01 paź 2005, 13:33
I czy warto zachwycać się tak tym Orange... ;-)
Żadna rewelacja... no ale dla Polaczków jak coś miga, buczy i ma ładny kolorek to jest trendy...

 #21660  autor: Th0mas
 01 paź 2005, 13:38
Mnie nie chodzi o coś co jest trendy, ale w POPie jestem od zawsze i go nie chcę zmienić, ale jak tak dalej będzie... jak będą dalej swoim najwierniejszym klientom takie promocje walić, to się chyba z nimi pożegnam. Na razie czegam na ruch Netii.