DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #18433  autor: Shila
 20 wrz 2005, 09:46
Ja mialam ten problem z dodzwonieniem sie z sim+ i ery ale okolo godziny 20. Smsy szly :)

Telepolis.pl

 #19098  autor: plusteczek
 22 wrz 2005, 18:46
Witam!To samo ten sam telefon.Wina karty Sim tak stwierdzili.Wadliwe karty!

 #19111  autor: D@rio
 22 wrz 2005, 19:44
Ja dzisiaj właśnie cały dzień sprawdzałem Ere i wszystko jest OK. SMSy działają rozmowy też :) ...także w Lubelskim nie ma problemów żadnych ;)

 #19182  autor: xlord
 22 wrz 2005, 22:47
Nigdy nie mialem problemow z dzwonieniem z Ery, ale faktem jest, ze kilka razy, przez te kilka lat, zdarzylo sie, ze ludzie sie nie mogli do mnie dodzwonic, ale zawsze byly to polaczenia przychodzace z obcych sieci, wiec sadze, ze wszelkie problemy moga byc na plaszczyznie polaczen przychodzacych do sieci, a nie wewnatrz sieciowych i wychodzacych. :?

Pozdrawiam

 #19238  autor: adrian_ostw
 23 wrz 2005, 14:42
hmm i co tu teraz zrobic faktem jest ze juz jest lepiej ale... :) nieraz tak jest zobaczymy co bedize dalej POZDRAWIAM

 #19300  autor: Shila
 23 wrz 2005, 19:13
Mnie znow rozlancza! Czy to nie wina Hapy Hours? ;p siec przeciazona czy co? Szlag mnie trafia!

Chce zadzwonic, a tu napis: aktywne przekazywanie polaczen, 3 sygnaly i rozlaczenie. Z tym ze to aktywne przek. pol to caly czas mam, tez nie wiem jak to usunac :/ w opcji przekazywanie.. jak daje "deaktywuj" to pisze ODMOWA.

Telepolis.pl

 #19340  autor: adrian_ostw
 23 wrz 2005, 21:01
z tym przekazywaniem polaczen nic nie zrobisz bo era tak ma i to cos jest od poczty glosowej ale to nic nie przeszkadza !! ja tez sei nie moge dodzwonic u mnie pisze siec przeciazona itp. :(

 #19344  autor: WitekT
 23 wrz 2005, 21:04
Happy Hours to istne czarne godziny... W poniedziałek będzie stosowny news z komentarzem na temat obciążenia sieci, który wyciągnę od Sadowskiej (rzecznik prasowej Plusa).

 #19378  autor: adrian_ostw
 23 wrz 2005, 21:40
i juz sie zaczal weekend i znowu z ta era cos nie tak :( heh niewiem co jest!!!

 #19462  autor: D@rio
 23 wrz 2005, 23:42
adrian_ostw pisze:i juz sie zaczal weekend i znowu z ta era cos nie tak :( heh niewiem co jest!!!
W nocy do dzisiejszych godzin rannych w Erze (od ok. 24:00 do 10:00) niedochodzily SMSy z Ery do Ery!! :( (a moze i gdzie indziej...) Wlasnie rozmawialem z kolega, wyslalem mu tyle SMSow a on mowi ze zadnego nie dostal:/ ...i normalnie sie wszystko wysylalo:( nawet raporty przychodzily:/ nie wiem czy on mowi prawde (bo troche mi sie wierzyc nie chce...) ale wkurzajace jest to troche jak sie dostaje taka informacje...

 #19464  autor: Wojt2004
 23 wrz 2005, 23:45
Dario mialem to samo ale w zeszlym tygodniu, wysylalem kumplowi esy dochodzil raport ze dostarczono a sms nie bylo. Chyba jednak co jest nie tak

 #19469  autor: D@rio
 24 wrz 2005, 00:31
Wojt2004 pisze:Dario mialem to samo ale w zeszlym tygodniu, wysylalem kumplowi esy dochodzil raport ze dostarczono a sms nie bylo. Chyba jednak co jest nie tak
Uuuu...no to faktycznie nie dobrze. Dziekuje ze jako pierwszy potwierdziles te informacje. Normalnie wielki MINUS dla Ery :/ jak tak dalej pojdzie to nie bede zadowolony (bo to ich pierwsz taka wieksza wpadka kurde..) :(
Wkurza to troche, nie powiem zwlaszcza ze to byly wazne informacje :( Era powinna dolozyc wszelki starac aby te SMSy byly dostarczone. Nie ma co... jednak PlusGSM jest najlepszy ;) ....Witek teraz powinien ich normlanie obsmarowac jako "News dnia" za te niedostarczone SMSy :!: :D ...

:evil:

Dobrze ze juz teraz jest OK chociaz (chyba)...

 #19470  autor: WitekT
 24 wrz 2005, 00:36
W poniedziałek obsmaruję Polkomtel za Happy Hours, a PTC za ofertę Heyah - coś się zapowiada, że z cenami nie za bardzo zjadą, tylko dadzą jakieś usługi dodatkowe...[/i]

 #19472  autor: D@rio
 24 wrz 2005, 00:39
WitekT pisze:W poniedziałek obsmaruję Polkomtel za Happy Hours, a PTC za ofertę Heyah - coś się zapowiada, że z cenami nie za bardzo zjadą, tylko dadzą jakieś usługi dodatkowe...[/i]
Nio, Happy Hours to tez ciekawa sprawa ;) jutro zobacze jak siec bedzie sie sprawowala w tych godzinach bo dzis glupio sie przyznac ale przespalem wydarzenie ;)

Co do Heyah: niech obniza cene za SMSy do innych sieci na poziomie 15gr. i cene do Heyah na poziomie takze 15gr. to sukces gwarantowany ;) a tak apropo Witus....nie wiesz kiedy HeyahSklep znowu rusza?

P.S
A Tobie cos wiadomo o tych "niedostarczonych" SMSach w Erze? Moglbys potwierdzic te informacje?

Pzdr :-)

 #19473  autor: WitekT
 24 wrz 2005, 00:46
O sklepie nie wiem, o SMSach też - za mało używam Ery. :)

 #19475  autor: D@rio
 24 wrz 2005, 00:51
WitekT pisze:O sklepie nie wiem, o SMSach też - za mało używam Ery. :)
I powiem Ci ze dobrze robisz ze jej tak malo uzywasz :-D ;)

 #19492  autor: Shila
 24 wrz 2005, 10:24
Adrian, pomyliles sie, ja nie mam ERY tylko PLUSa!

Pisalam, ze Plus ma jakas siec przeciazona chyba, bo sie dodzwonic nie mozna :x

Telepolis.pl

 #20069  autor: blom
 26 wrz 2005, 12:24
pozowle sobie sie podpiac-

czy mozliwe aby era montowala UMTS w 35tys. miescie?? trasa wroclaw poznan - jest to 2 zekomo alternatywna

moje "obawy :-D " biora sie z tego iz na nowym nadajniku byly anteny duze 900 mniejsze 1800 i mniejsze szare umts???? ma ktos foty antenek umts czy sa one identyko jak 1800? Bo dziwnie by to bylo jak by bylo 3x900 i 5x1800....

 #20072  autor: WitekT
 26 wrz 2005, 12:28
Trasy na razie nie - obsadzają głównie miasta.

 #20080  autor: blom
 26 wrz 2005, 12:49
to dziwne to 900 rozumiem ale 5x1800??? a moze to jakies czary mary na daleki zasieg???