DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #9662  autor: Wąglik
 28 lip 2005, 23:36
Zauważyłem, że wysyłając sms z mBOX na nr era i plus sms wygląda tak jakby był wysłany z telefonu. gdy natomiast wysyłam do idei to mam jako nadawca 1255435coś tam...
Czy to tak powinno być?

 #9663  autor: WitekT
 28 lip 2005, 23:38
Tak dokładnie powinno być. Tłumaczenia Idei czemu tak jest już nie pamiętam, bo było strasznie mętne...
 #9666  autor: Sirmark
 29 lip 2005, 01:54
dr_martin pisze:Zauważyłem, że wysyłając sms z mBOX na nr era i plus sms wygląda tak jakby był wysłany z telefonu. gdy natomiast wysyłam do idei to mam jako nadawca 1255435coś tam...
Czy to tak powinno być?

nie wiem czy dobrze kojarze, ale jak odpowiesz smsem na ten numer 1255435coś to odpowiedz znajdziesz w mboxie..

jakbys na taki numer odpowiadal z ery lub plusa to by nie doszlo, bo to z innych sieci..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew