divhashmorex pisze:orson_dzi, teraz to zamotałeś. W tym Orange to musicie mieć niezłe burdello bum bum ;D
Hmmm... eeee... ale fajna dzisiaj pogoda co?
Adamgl pisze: jak zlecę połączenie na jedna fakturę to będę mógł wyznaczyć które konto abonenckie ma być głównym i bedą do niego przypisane numery?
Czysto teoretycznie, w idealnym świecie...
divhashmorex pisze:@orson mamy tu sytuację, że np. 1 klient może występować w systemie kilka razy. Na każdym z nich może mieć kilka kont, a na każdy koncie kilka numerów.
Czyli dla przykładu, nie znasz numeru (bardzo popularne zwłaszcza w wypadku ofert internetu mobilnego), podajesz swój PESEL, a system zwraca 5 różnych Janów Kowalskich o tym PESELu.
Pracownik musi wtedy wejść w każdego "Jana", zobaczyć jakie ma konta i czy jest tam oferta internetu. W skrajnej sytuacji, samo odszukanie odpowiedniego numeru może zająć kilka minut!
Dla "świeżaka" odnalezienie tego właściwego, to nierzadko jest wręcz niemożliwe do znalezienia

. Jak ktoś jest już ogarnięty, to całość wydłuży się o góra minutę. Gorzej jak trzeba weryfikować np. zadłużenia na tych kontach, to robią się schody

.
Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym
