• Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #245319  autor: ***Krzychu***
 12 sty 2008, 11:59
Od 5 dni mam problem w Orange... mianowicie... Nie mogę aktywować pakietu 600 smsów za 6zł tak jest także w przypadku innych usług. Przysyłają sms-a o treści: zlecenie jest w trakcje realizacji... i minęło już 5 dni a ja dalej nie mogę zmienić planu taryfowego ani aktywować usługi w Orange. Zadzwoniłem do Call center i tam się dowiedziałem, że mają jakąś awarie systemu... :/ Czy ma ktoś jeszcze podobny problem?? I płace teraz 20gr za sms-a do sieci :/ MASAKRA!! Mam ofertę ZETAFON.

 #245401  autor: hainasz
 12 sty 2008, 19:09
Złóż reklamacje, aby przeliczyli jakby pakiet działał ponieważ w regulaminie jest napisane:
4. Uruchomienie usługi nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu wysłania SMS-a przez Użytkownika.
Do tego chciej rekompensatę 20zł do wykorzystania na połączenia i SMSy w Orange.
Bądź stanowczy i upieraj się chcesz reklamacje, no chyba, że uwzględnią ją od razu.
W razie problemów odezwij się na PW :-)

hainasz