DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #21131  autor: luukkaassz
 29 wrz 2005, 13:41
Ma ktoś z was z problemy z wykonaniem połączenia z telefonu PLUS gsm?? Zauważyłem, że codziennie ok godziny 20 nie mogę wykonywać połączenia. Mieszkam w BYTOMIU.

 #21138  autor: blom
 29 wrz 2005, 13:46
w dzien dzien? czy tylko w weekend? ciekawe moze bts ma przeciazenie bo ludziki od 20 mja moze darmowe cos? dawali tam darmowe wieczory i weekendy swego czasu to moze bts nie wytrzymac....

 #21141  autor: luukkaassz
 29 wrz 2005, 13:51
W weekendy to nawet nie próbuje dzwonić:) Jak dali happy hours to nigdzie nie zadzownie, ale teraz jest to codziennie - a chyba nie są to problemy darmowymi weekendami i wieczorami, bo problemy były by już wcześniej. Chyba się przejde do salonu plus'a.

 #21149  autor: xlord
 29 wrz 2005, 14:40
W salonie nic Ci nie powiedza. Napisz lub zadzwon do BOKu i ich zjedz.

Pozdrawiam

 #21176  autor: Wojt2004
 29 wrz 2005, 16:31
I w BOK-u niech zglosza to do dzialu technicznego!!!

 #21214  autor: blom
 29 wrz 2005, 17:57
luukkaassz pisze:W weekendy to nawet nie próbuje dzwonić:) Jak dali happy hours to nigdzie nie zadzownie, ale teraz jest to codziennie - a chyba nie są to problemy darmowymi weekendami i wieczorami, bo problemy były by już wcześniej. Chyba się przejde do salonu plus'a.
znajdz 2 osobe co ma w plusie i jak ona ma tak samo to "zjedz" ostro w bok
-wtedy toklasyczny przyklad jak na malym terenie jest za slaby bts.... cos o tym wiem "siec zajeta" a po ustawieniu blisko centrum bts'a idei 900/1800 laczy zawsze... z ludzikami a nie z orangutami - a reklama radiowa jak on gada "orendź" wstawione sztucznie smiech na sali....

 #21220  autor: kalin
 29 wrz 2005, 18:06
SDZ ale powiedz mi do jasnej cholery po co powtarzasz to samo co zostalo napisane juz w dwoch poprzednich postach? Od jakiegos czasu czytam uwazniej Twoje posty i wedlug mnie one rzadko wnosza cos do tematu..Mozliwe ze zaczynam sie juz czepiac ale zaczyna mnie to razic :evil:

 #21226  autor: blom
 29 wrz 2005, 18:12
kalin pisze:SDZ ale powiedz mi do jasnej cholery po co powtarzasz to samo co zostalo napisane juz w dwoch poprzednich postach? Od jakiegos czasu czytam uwazniej Twoje posty i wedlug mnie one rzadko wnosza cos do tematu..Mozliwe ze zaczynam sie juz czepiac ale zaczyna mnie to razic :evil:
]

mozliwe przepraszam postaram sie juz nie powtarzac - ale jak sie robi klika rzeczy na raz...

 #21269  autor: luukkaassz
 29 wrz 2005, 20:47
Już do nich napisałem. Zobaczymy co odpiszą - jeśli odpiszą:)

 #21306  autor: blom
 29 wrz 2005, 21:47
luukkaassz pisze:Już do nich napisałem. Zobaczymy co odpiszą - jeśli odpiszą:)
dziekujemy za uwage w ramach ciaglego doskonalenia naszej sieci w celu zapewnienia odpowiedniej jakosci uslug pana uwaga zostala skierowana do odpowiedniego dzialu
dziekujemy
z powazankiem plusgsm

--- taki albo inny belkot z ctrl+c ctrl+v :-D :-D :-D :-D

 #21313  autor: Przemek
 29 wrz 2005, 21:57
Ja mam w Plusie i wszystko działa jak tzra :)

 #21469  autor: kulboj
 30 wrz 2005, 19:23
Właśnie odczułem na własnej skórze te simplusowe heapy hours.
Dzwonie z sami swoi i nigdzie dodzwonić się nie mogę.
Jedynie po kilku próbach udało mi się na stacjonarke.
Siostra w simplusie to samo - totalny kibel.

Oj plusie,plusie - przypominaja mi się wczesne czasy idei. :-(

 #21470  autor: blom
 30 wrz 2005, 19:49
kulboj pisze:Właśnie odczułem na własnej skórze te simplusowe heapy hours.
Dzwonie z sami swoi i nigdzie dodzwonić się nie mogę.
Jedynie po kilku próbach udało mi się na stacjonarke.
Siostra w simplusie to samo - totalny kibel.

Oj plusie,plusie - przypominaja mi się wczesne czasy idei. :-(
heheh 1 nadajnik na cale miasto dawna idea.....

 #21478  autor: kulboj
 30 wrz 2005, 19:57
Pewnie za 5 minut będzie już wszystko ok.
Tyle,że potrzebowałem pilnie zadzwonic po 19 i agresor mi się uruchomił :!:

Trochę nie przemyśleli tej promocji.
Duży minus dla plusa!!!

 #21808  autor: Chirek
 01 paź 2005, 22:11
jA TEŻ TAK MIAŁEM TO CO ONI WYPRAWIAJA parodia I TYLKO TYLE

Obrazek

 #21809  autor: gudcezar
 01 paź 2005, 22:28
Ja was ludzie zupełnie nie rozumiem!! Dać wam coś za darmo to wy nażekacie ja osobiście cieszył bym się jak by coś takiego wprwadzili w heyah. Dla was minuta połączenia wewnątrz sieci powinna kosztować 3 zł bez watu (naliczanie minutowe) To wtedy byście nie mieli żadnego przeciążenia WSTYD!!

 #21870  autor: blom
 02 paź 2005, 10:34
hehe w regulaminie sa od tego ubezpieczeniu - jak chca moga nawet posciagac bts'y - bo za zasieg i mozliowosc wykonania polaczenia nieodp.