DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #16964  autor: kubako
 13 wrz 2005, 15:05
witam
jak to jest z odbieraniem smsow za granica? czy gdy odbiore takiego smsa to place za to?
wiem, ze gdy odbieram rozmowe to place, ale nie wiem jak jest z wiadomosciami. pomozcie, bo jutro wieczorem wyjezdzam :-)

 #16965  autor: WitekT
 13 wrz 2005, 15:16
Chyba jedynymi krajami, gdzie płatny jest odbiór wiadomości, są kraje Bliskiego Wschodu - wszędzie indziej jest za darmo. :)

 #16966  autor: kubako
 13 wrz 2005, 15:18
WitekT pisze:Chyba jedynymi krajami, gdzie płatny jest odbiór wiadomości, są kraje Bliskiego Wschodu - wszędzie indziej jest za darmo. :)
to ja mam tylko nadzieje ze Grecja nie jest na bliskim wschodzie :-) dzieki za szybka odpowiedz

 #16977  autor: WitekT
 13 wrz 2005, 16:07
Nie, nie - w Grecji nie płacisz. :)
Miłego wypoczynku!