DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

#1071547  autor: Mowca-
 10 maja 2019, 22:49
Witam
Jestem zainteresowany oferta nju internetowy. W związku z tym mam pytanie do korzystających z tej usługi. Z internetu będę korzystał sporadycznie. 1-2 miesiące później przerwa miesiąc może dwa. Jak Maksymalnie ograniczyć wydatki na ta ofertę?
Jak jest z naliczaniem opląty? Kiedy zapłacę pełna stawkę 29zl za korzystanie a kiedy minimalna 9? Mogę dostać rachunek np 15zl? jak to jest naliczane?
 #1071570  autor: Robin560
 11 maja 2019, 10:44
opłata minimalna jest naliczana przez pierwsze 3 miesiące jeśli nie używasz numeru. musisz włączyć usługę im dłużej tym lepiej. później jest 0zł jak nie używasz maksymalnie przerwa może trwać 6 miesięcy potem migrują na kartę. pełną kwotę płacisz jeżeli użyjesz internetu za 29zł czyli jakieś 100Mb. oczywiście można dostać fakturę na np. 15zł ba można dostać fakturę nawet na 1gr. ja dostałem ostatnio na 6gr. przykładowo jeśli prześlesz tylko 50Kb lub zadzwonisz gdzieś na 1 sekundę to uchroni cię to przed rozwiązaniem umowy a zapłacisz tylko 1gr
 #1071610  autor: Karlos20
 11 maja 2019, 22:05
Mowca- : wydasz za każdy 1 MB danych 19 gr - zgodnie z cennikiem (naliczają ok 2 gr za 100 kb). Zużyjesz np. mniej niż 152 MB, zapłacisz mniej. Nie użyjesz wcale - zapłacisz albo 9 zł stałej faktury przez pierwsze 3 miesiące, a po tym czasie 0 zł, jeśli włączysz opcję "Im dłużej tym lepiej". Bardzo prosto i uczciwie.
A jak osiągniesz 29 zł, możesz wykorzystać do 40 GB na pełnej prędkości, a później lejek 1 mbps. Wiadomo, wraz ze stażem i włączoną usługą stażową, podaną powyżej, która zeruje fakturę po 3 miesiącach za brak aktywności na koncie - GB urosną do 120 w 2 lata.

Zyskaj miesiąc za 1 zł w PLAY NEXT! Zajrzyj do dedykowanego tematu lub napisz na PW!
 #1071695  autor: Mowca-
 13 maja 2019, 19:47
Ta oferta jest korzystniejsza od nju internetowy? W nju jest np. ile naciagne to tyle zaplace. Tu tez jest tak?
Jeśli chodzi o usługę "WAKACJE OD ABONAMENTU" to rozumiem, ze aby ją aktywować to trzeba najpóźniej do 48h przed zakończeniem okresu rozliczeniowego aktywować tą usługę. A by wakacje przedłużyć napisane jest:
Kolejne zlecenie aktywacji Usługi Wakacje od Abonamentu może zostać złożone dopiero po dokonaniu aktywacji wcześniejszego zlecenia. Kolejne zlecenie aktywacji Usługi Wakacje od Abonamentu powinno zostać złożone przez Abonenta najpóźniej na 48 godzin przed rozpoczęciem kolejnego Okresu rozliczeniowego. W przypadku późniejszego złożenia zlecenia, zmiana nie zostanie dokonana
Czyli chodzi o to, że trzeba aktywować ponownie internet a później znowu aktywować WAKACJE?
 #1072323  autor: klaudia123
 22 maja 2019, 10:48
Mowca- pisze:
13 maja 2019, 19:47
Czyli chodzi o to, że trzeba aktywować ponownie internet a później znowu aktywować WAKACJE?
nie, przykład, kupiłeś i masz: pierwszy mc płatny trwa i włączasz wakacje działające od następnego mc, drugi mc masz 0zł + płacisz wtedy według cennika jeśli użyjesz karty np. min. 29gr, 100kB 12gr. Jeśli w drugim mc znów włączysz wakacje, działają w trzeciemu miesiącu.
=
3mc masz kartę, a zapłaciłeś za 1mc abonament, za pozostałe 0zł jeśli nie używałeś karty.
Uwaga: stażowe GB nie liczą za mc w których były aktywne wakacje.
Oferta fajna, wymaga wysłania 1 sms/mc, choć w trakcie mc wakacji masz 12gr/100kB drogo...

lte+ 35/3, lte 15/8, 3g 14/8 jakoŚ... NW! :D