DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1032419  autor: halo5
 02 lis 2018, 14:05
Miałem abonament na internet mobilny w Play. Zrezygnowałem, ale chciałem zachować numer, bo mi się podobał. W salonie Play powiedzieli mi, że ten numer jest przypisany do internetu mobilnego i nie mogą mi zamienić na abonament telefoniczny. Na razie zamienili mi na prepaid - doładowania. Ale nadal jest to oferta na internet mobilny - tylko, że na doładowania. Powiedzieli, że mogę z niego dzwonić za standardową stawkę 29gr. / min. jednak nie mogę zamienić na żaden abonament telefoniczny. Na pytanie - Dlaczego? - Bo to jest numer do abonamentu mobilnego i nie może być zamieniony na abonament telefoniczny. - Dlaczego nie może być zamieniony? - Bo nie!
- A gdybym przeniósł do innego operatora? - Nic to nie da! Będzie to tylko numer do internetu mobilnego.
Może jednak ktoś z Was ma lepszą wiedzę i wie czy jest jakiś sposób by zamienić ten numer na zwykły telefoniczny? Albo przynajmniej wyjaśni dlaczego się nie da?
 #1032427  autor: rymi
 02 lis 2018, 14:18
Bo tak jest w Play - przenieś go do innego operatora. A potem jak chcesz koniecznie zostać z tym numerem w Play "głosowym" przenieś go po 2 dniach z powrotem. W samym Play nie da się przeskoczyć i trzeba użyć innego operatora do takiej zmiany.