DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
 #90278  autor: MarcinK
 01 sie 2006, 08:12
PZPN ma opuścić swoją siedzibę!
Polski Związek Piłki Nożnej otrzymał w poniedziałek wezwanie do opuszczenia zajmowanych lokali przy ulicy Miodowej 1 w Warszawie z dniem 31 sierpnia 2006 roku.

Jest to po wprowadzeniu kontroli Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Sportu, działań prokuratury w Warszawie i Częstochowie i przeszukaniu dokonanym przez Agencje Bezpieczęństwa Wewnętrznego, kolejny atak na Polski Związek Piłki Nożnej.

W piśmie tym czytamy: "Przekroczenie terminu 31 sierpnia 2006 r i nie opuszczenie lokali do tej daty spowoduje wystąpienie z powództwem eksmisyjnym bez dalszych wezwań i monitów". Działania te są dla PZPN zaskakujące i niezrozumiałe.

Lokale przy ulicy Miodowej PZPN zajmuje zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie umowami najmu (przewidującymi 3 miesięczny okres wypowiedzenia) zawartymi z Gminą Warszawa Centrum reprezentowaną przez Zarząd Domów Komunalnych W-wa Śródmiescie.
http://pilka.interia.pl/news?inf=775996
:smt005 :smt005 :smt005
dobrze im tak

 #90314  autor: Przemek
 01 sie 2006, 11:39
Jak wczoraj to czytałem, to myślałem, że z krzesła spadnę :lol:
Ciekawe gdzie się teraz podzieją?Może na ul.Wiejską,tam pełno takich przekrętów :lol: :lol:

 #90320  autor: tomico
 01 sie 2006, 11:50
Hahhahahaha super super :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Uśmiałem się po pachy :D I bardzo dobrze im tak.

 #90670  autor: M1S1EK
 02 sie 2006, 01:38
Jak juz ich z siedziby wywalili to powinni odrazu cały zarząd w piz*u zwolnic.

 #90671  autor: Przemek
 02 sie 2006, 01:46
M1S1EK pisze:Jak juz ich z siedziby wywalili to powinni odrazu cały zarząd w piz*u zwolnic.
Najśmieszniejsze jest to,że Listkiewicz chce się podać do dymisji podobno,ale od razu chce ogłosić swojego następcę pajac jeden.
A jak zarząd zwolnią i wejdzie zarząd komisaryczny to nie zagramy w el.EURO2004.

 #90675  autor: M1S1EK
 02 sie 2006, 03:12
Przemek Euro2004 już było i wygrali Grecy. Listkiewicz to jest najgorszy pajac w polskiej piłce. Powinien się podać do dymisji już dawno bo on nic nie robi pozatym że kase bierze.

 #90737  autor: Przemek
 02 sie 2006, 12:06
Oczywiście chodziło mi o EURO2008 :lol:

 #90741  autor: Rydels
 02 sie 2006, 12:20
Dobrze im tak. Siedza na dupach, nic nie robia(bynajmniej dobrego) i gore hajsu za to bioro...o zgrozo to chyba tak tylko w Polsce jest :evil:
A Listkiewicz to najwiekszy pajac w historii polsiej pilki noznej. Jako jednyny dal sobie(sam)tak wysoka gaze :!:
Niech bieze odprawe i spier%#%a na szczaw :!:
A co myslicie o nowym trenerze :?:

http://www.mobile-review.com/index-en.shtml
http://www.gsmarena.com/

 #90744  autor: Przemek
 02 sie 2006, 12:25
Dobrze,że przyszedł nowy.
Polską myśl szkoleniową oglądamy od kilku lat i gówno z tego mamy.
Mam nadzieję,że nie będzie powoływał do kadry takich pachołków jak Rasiak,Kosowski,Mila.

 #90747  autor: Rydels
 02 sie 2006, 12:30
Przemek pisze:Dobrze,że przyszedł nowy.
Polską myśl szkoleniową oglądamy od kilku lat i gówno z tego mamy.
Mam nadzieję,że nie będzie powoływał do kadry takich pachołków jak Rasiak,Kosowski,Mila.
Popieram.
Mamy(teroertycznie,ale sa tez przeciez i potwierdzenia)dobrego,doswiadczonego trenera,ktoray ma wiedze i umiejetnosci(co pokazal z Trynidadem i Tabago).
Poza tym facet ponoc nie patrzy na nazwiska tylko na zapal i umiejetnosci :smt023
Mam tylko cicha nadzieje,ze kasa w Niego zainwestowana nie pojdzie w kibel :!:

http://www.mobile-review.com/index-en.shtml
http://www.gsmarena.com/

 #90750  autor: Przemek
 02 sie 2006, 12:36
I w dodatku śmieszą mnie opinie takiego Engela,Białasa,Wójcika,Bońka,którzy twierdzą,że polscy trenerzy są lepsi.
A Ci panowie pokazali jak trenować reprezentacje.O ile Engel miał związane ręcę przez Lubańskiego.To Wójcik,Białas i Boniek to jakieś śmieszne kandydatury :lol: zwłaszcza Wójcik,który bardziej dbał o finanse swoje i swoich piłkarzy :lol:

 #91046  autor: M1S1EK
 02 sie 2006, 22:24
Przemek pisze:Dobrze,że przyszedł nowy.
Polską myśl szkoleniową oglądamy od kilku lat i gówno z tego mamy.
Mam nadzieję,że nie będzie powoływał do kadry takich pachołków jak Rasiak,Kosowski,Mila.
No to musze cie zmartwic bo na mecz z Dania powolal Mile jak ktos nie zna kadry oto ona(na mecz z Dania)
S

Bramkarze: Jerzy Dudek, Wojciech Kowalewski

Obroncy: Michal Zewlakow, Mariusz Jop, Jacek Bak, Seweryn Gancarczyk

Pomocnicy: Radoslaw Sobolewski, Mariusz Lewandowski, Miroslaw Szymkowiak, Arkadiusz Radomski, Sebastian Mila, Damian Gorawski, Euzebiusz Smolarek, Jacek Krzynowek

Napastnicy: Tomasz Frankowski, Maciej Zurawski, Marek Saganowski, Ireneusz Jelen.

 #91050  autor: Przemek
 02 sie 2006, 22:27
W sumie na początek się tego spodziewałem :mrgreen:
W ciągu 2 tygodni nie mógł poznać wszystkich więc chce zobaczyć tych co grali a przynajmniej byli w kadrze na MŚ.
Moim zdaniem w następnych meczach szansę dostanie na pewno Szałachowski, Błaszczykowski, Janczyk, Burkhardt, Surma, Boruc, Golański, Piechna, Żuraw, Wasilewski.

 #91051  autor: M1S1EK
 02 sie 2006, 22:32
Według mnie Leo powinien stawiać w dużej mierze na młodzierz. W końcu mamy wielu utalentowanych młodych piłkarzy. Wielu jest poza granicami Polski(np. Danny Szetela[USA] Michał Delura(chyba tak ma na nazwisko)[NIemcy] i jeszcze wielu w Anglii, Austrii i Niemczech).

 #91055  autor: Przemek
 02 sie 2006, 22:40
M1S1EK pisze:Według mnie Leo powinien stawiać w dużej mierze na młodzierz. W końcu mamy wielu utalentowanych młodych piłkarzy. Wielu jest poza granicami Polski(np. Danny Szetela[USA] Michał Delura(chyba tak ma na nazwisko)[NIemcy] i jeszcze wielu w Anglii, Austrii i Niemczech).
No tak,ale on był 2 tygodnie raptem w Polsce i widział dopiero 3 mecze - trudno od niego oczekiwać,że od razu zrobi rewolucję, musi sprawdzić starą gwardię i zobaczyć kto się nadaje a kto nie.
A od wyszukiwania Polaków zagranicą to powinien mieć swojego człowieka i kogoś z PZPNu :roll:
Takie stawianie na młodzież też dobre nie jest, bo jak widać na przykładzie naszych młodzieżówek niczego w Europie nie osiągamy, jesteśmy na szarym końcu :wink: chyba, że z rocznika Grzelaka, Kaźmierczaka, Mierzejewskiego, Madeja i Golińskiego, ale im do poziomu reprezentacyjnego daleko, no może poza Grzelakiem :wink:

 #91061  autor: M1S1EK
 02 sie 2006, 22:52
No w sumie to prawda w polsce jest od nie dawna a z młodzierzą raczej mi chodzi żeby nie było tak jak z Klose i Podolskim. Bo byśmy mieli 2 świetnych napastników ale Niemcy byli szybsi.

 #91063  autor: Przemek
 02 sie 2006, 22:57
Nie to,że Niemcy byli szybsi tylko Klose w ogóle nawet nie chciał grać dla Polski,podobnie rzecz się miała potem z Podolskim,ale tu winę akurat ponosi PZPR.