DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

 #77431  autor: szczeka
 01 cze 2006, 21:12
poza tym, jak Rasiak wyjdzie w pierwszym skladzie na mundialu to wg. mnie on nam zapewni wyjscie z grupy.. jestem przeciwnikiem tej nagonaki na niego.. gdyby byl taki slaby to Southampton nie zaplciloby za niego ponad 3mln funtow, bo to jak na polskiego zawodnika jest baardzo wysoka suma..

 #77506  autor: Przemek
 02 cze 2006, 14:25
szczeka pisze:poza tym, jak Rasiak wyjdzie w pierwszym skladzie na mundialu to wg. mnie on nam zapewni wyjscie z grupy.. jestem przeciwnikiem tej nagonaki na niego.. gdyby byl taki slaby to Southampton nie zaplciloby za niego ponad 3mln funtow, bo to jak na polskiego zawodnika jest baardzo wysoka suma..
Ostatnio zagrał bardzo poprawnie,spieprzył tylko 4 sytuacje,normlanie marnuje więcej,ale to dlatego,że grał tylko jedna połowę :lol: ja akurat jestem w 100% anty-Rasiakiem :P co z tego,że tyle za niego zapłacili?Tam nic dobrego też nie pokazuje,strzelił 4 bramki i to wszystko,a od takiego napastnika wymaga się więcej w Anglii,a jak gra na tle Anglików widzieliśmy w trakcie meczu z Anglią.Rasiak jest dobry na amatorów z 4 ligi szwajcarskiej albo na takie potęgi jak Liechtenstein czy Wyspy Owcze :!: Howgh!

 #77507  autor: kallafior
 02 cze 2006, 14:51
Przemek, zgadzam się z Tobą w 100% :)

Co do naszej kochanej reprezentacji i kadrowiczów to boli mnie jedno... bark u nich widocznej waleczności i zacięcia. Czasami trzeba być na boisku troszkę agresywnym i wykazać odrobinę cwaniactwa, a poza Smolarkiem nikt takiego czegoś nie pokazuje.

Ja jak gram z kumplami lub na jakiś zawodach to wypruwam z siebie ostatnie flaki, ale gram do końca... wiem, że takie porównania są mało miarodajne lecz coś w tym jest. Już się utarło, że wszyscy się starają a Polak zawsze ma pod górkę - już przed meczem z Kolumbią zawodnicy się tłumaczyli, że są zmęczeni i nie są w formie. Trafili (na nasze nieszczęście), ale obiecywali, że forma przyjdzie na mecz z Chorwacją... zobaczymy czy na skończy się tak jak zwykle - czyli na obiecankach.

Obrazek
Obrazek

 #79052  autor: Shila
 10 cze 2006, 21:10
Bez Komentarza pozostawiam ten mecz..

Oni grali tak jakos bez ładu i składu, jakby mieli mrówki w gaciach. Nie jestem jakas tam znawczynia, ale nie podobalo mi sie w ogole. Wolalam wczesniejszy mecz Niemców. W ogole po 1 polowie znudzilo mi sie ogladania Polaków, wiec wylaczylam. Ale brawa dla Boruca :)

Telepolis.pl

 #79068  autor: mation
 10 cze 2006, 22:11
co do Rasiaka to ktoregos dnia slyszalem jak chwalili go w radiu bo strzelil dwie bramki... na treningu :lol: :lol: :lol: