DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

 #77337  autor: Rogal
 01 cze 2006, 14:06
sebastr pisze:Pewnie dostane po uszach za to co napiszę, ale spróbuje.

Co powiecie na to żeby Kuszczak wyszedł w pierwszym meczu na Mistrzostwach w pierwszym składzie. Czy nie sądzicie, że chciałby się zrehabilitować po tej szmacie i broniłby jak z nut??

Co o tym sądzicie??
Ja jestem za tym, dalej uwazam ze Kuszczak broni lepiej od Boruca :wink:

 #77416  autor: Przemek
 01 cze 2006, 20:12
Kuszczakowi brak ogrania na arenie międzynarodowej i w sumie podejrzewałem,że może się z nim stać tak jak z Przyrowskim w kadrze,czyli nie uda mu się.
Moim zdaniem pewniakiem do bramki jest tylko Boruc,nie żadne Dudki i inne Kuszczaki :P
W najważniejszych meczach zawsze był skoncentrowany i na MŚ też tak będzie,a Kuszczak niech na razie nabierze doświadczenia,bo może i będzie chciał się zrehabilitować,ale przez to będzie jeszcze bardziej stremowany.
Do wszystkich,którzy w tym momencie gwizdali na Kuszczaka - postawcie sie na jego miejscu banda skończonych kretynów.
Nie muszę chyba mówić,że zagraliśmy fatalnie.Żurawski zamiast gwiazdować na boisku niech się weźmie za granie,Baszczyński zamiast dyskutowania z sędzią powinien nabrać trochę szybkości,bo brzuszek rośnie...Krzynówek bez formy i to mnie martwi,bo nie mamy dobrego skrzydłowego na lewą stronę :smt010 Kosowski bezproduktywny,Smolarek nic nie pokazuje,jedynie Jeleń,który pewnie będzie siedział na ławce.Kto miał najwięcej strat?Oczywiście Rasiak mimo,że grał tylko jedną połowę,a spieprzył więcej niż inni przez całe życie :lol: i to on ma być naszym najlepszym strzelcem :lol: tutaj się nawet nie dziwiłem kibicom,że go wygwizdali w momencie jego wejścia na boisku,mimo że w sumie tak się robić nie powinno.
Jeśli ktoś zarzuca coś Janasowi,to można jedynie zarzucić powołanie dla Mili (w jego miejsce Surma/Burkhardt) i Rasiaka (w jego miejsce Saganowski),bo wszyscy widzieli jak grali z drużynami lepszymi niż amatorzy z 4 ligi i weterynarze z Wysp Owczych.Reszta powołań wg mnie jest trafiona,na dzień dzisiejszy lepszych zawodników nie mamy.

 #77425  autor: Frasio
 01 cze 2006, 21:00
Rzeczywiście.
Wg mnie praktycznie najlepszym zawodnikiem w tej chwili jest Jeleń.
Bardzo dobry technicznie, doświadczony(zobaczcie sobie przynajmniej jeden mecz w jego wykonaniu, zobaczcie jak on się zachowuje na boisku), nie gwiazduje, może Żuraw tez jest dobry, ale jednak na tą chwilę jest wg mnie lepszy Jeleń.

Wg mnie z przodu powinni grać Jeleń i Żuraw, a trochę za nimi Smolarek.

Obrazek

 #77427  autor: szczeka
 01 cze 2006, 21:08
Frasio, Smolarek nie jest typem zawodnika grajacym za napastnikami- albo typowy napastnik, albo skrzydlowy, na inna pozycje sie nie nadaje.

 #77429  autor: pumba
 01 cze 2006, 21:11
A widzieliście tego kolesia co wyskoczył przez okno z drugiego pietra po strzale tej drugiej bramki? dzisiaj w teleexpressie go pokazywali niezły koleś jakiś idiota tłumaczył się że strony mu się pomyliły i zamiast do drzwi to pobiegł do okna :mrgreen: uszkodził se kręgosłup i teraz musi chodzić w gorsecie, pewno będzie się domagał odszkodowania o Janasa :-D

 #77431  autor: szczeka
 01 cze 2006, 21:12
poza tym, jak Rasiak wyjdzie w pierwszym skladzie na mundialu to wg. mnie on nam zapewni wyjscie z grupy.. jestem przeciwnikiem tej nagonaki na niego.. gdyby byl taki slaby to Southampton nie zaplciloby za niego ponad 3mln funtow, bo to jak na polskiego zawodnika jest baardzo wysoka suma..

 #77506  autor: Przemek
 02 cze 2006, 14:25
szczeka pisze:poza tym, jak Rasiak wyjdzie w pierwszym skladzie na mundialu to wg. mnie on nam zapewni wyjscie z grupy.. jestem przeciwnikiem tej nagonaki na niego.. gdyby byl taki slaby to Southampton nie zaplciloby za niego ponad 3mln funtow, bo to jak na polskiego zawodnika jest baardzo wysoka suma..
Ostatnio zagrał bardzo poprawnie,spieprzył tylko 4 sytuacje,normlanie marnuje więcej,ale to dlatego,że grał tylko jedna połowę :lol: ja akurat jestem w 100% anty-Rasiakiem :P co z tego,że tyle za niego zapłacili?Tam nic dobrego też nie pokazuje,strzelił 4 bramki i to wszystko,a od takiego napastnika wymaga się więcej w Anglii,a jak gra na tle Anglików widzieliśmy w trakcie meczu z Anglią.Rasiak jest dobry na amatorów z 4 ligi szwajcarskiej albo na takie potęgi jak Liechtenstein czy Wyspy Owcze :!: Howgh!

 #77507  autor: kallafior
 02 cze 2006, 14:51
Przemek, zgadzam się z Tobą w 100% :)

Co do naszej kochanej reprezentacji i kadrowiczów to boli mnie jedno... bark u nich widocznej waleczności i zacięcia. Czasami trzeba być na boisku troszkę agresywnym i wykazać odrobinę cwaniactwa, a poza Smolarkiem nikt takiego czegoś nie pokazuje.

Ja jak gram z kumplami lub na jakiś zawodach to wypruwam z siebie ostatnie flaki, ale gram do końca... wiem, że takie porównania są mało miarodajne lecz coś w tym jest. Już się utarło, że wszyscy się starają a Polak zawsze ma pod górkę - już przed meczem z Kolumbią zawodnicy się tłumaczyli, że są zmęczeni i nie są w formie. Trafili (na nasze nieszczęście), ale obiecywali, że forma przyjdzie na mecz z Chorwacją... zobaczymy czy na skończy się tak jak zwykle - czyli na obiecankach.

Obrazek
Obrazek

 #79052  autor: Shila
 10 cze 2006, 21:10
Bez Komentarza pozostawiam ten mecz..

Oni grali tak jakos bez ładu i składu, jakby mieli mrówki w gaciach. Nie jestem jakas tam znawczynia, ale nie podobalo mi sie w ogole. Wolalam wczesniejszy mecz Niemców. W ogole po 1 polowie znudzilo mi sie ogladania Polaków, wiec wylaczylam. Ale brawa dla Boruca :)

Telepolis.pl

 #79068  autor: mation
 10 cze 2006, 22:11
co do Rasiaka to ktoregos dnia slyszalem jak chwalili go w radiu bo strzelil dwie bramki... na treningu :lol: :lol: :lol: