DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
 #73910  autor: Przemek
 15 maja 2006, 19:02
Za niecały miesiąc ruszają najważniejsze rozgrywki piłkarskie świata - Mistrzostwa Świata.W tym roku odbędą się w Niemczech również z udziałem ekipy z Polski.
Dzisiaj odbędzie się relacja z powołania reprezentacji na ten turniej jak myślicie kogo powoła Janas a kogo nie?Powołać może 23 zawodników.
Oto moja kadra :-D
Bramkarze:
1.Artur Boruc
12.Jerzy Dudek
16.Tomasz Kuszczak
Obrońcy:
2.Marcin Baszczyński
3.Mariusz Jop
4.Jacek Bąk
5.Michał Żewłakow
13.Seweryn Gancarczyk
14.Mariusz Lewandowski
15.Tomasz Kłos
16.Marcin Wasilewski
Pomocnicy:
6.Ebi Smolarek
7.Radosław Sobolewski
10.Mirosław Szymkowiak
8.Jacek Krzynówek
17.Kamil Kosowski
18.Arkadiusz Radomski
19.Marcin Burkhardt
20.Jakub Błaszczykowski
Napastnicy:
9.Maciej Żurawski
11.Tomasz Frankowski
21.Marek Saganowski
22.Ireneusz Jeleń
23.Łukasz Sosin

Zapewne w kadrze znajdą się Sebek Mila,Tomek Rząsa,Kamil Kosowski i Grzesiu Rasiak - osobiście uważam,że wymienieni zawodnicy to największa chołota jaka obecnia gra w kadrze,ale na mundial pewnie trzech z nich pojedzie jak nie cała czwórka :evil: ciekawe czyim kosztem :roll:

 #73986  autor: matti
 15 maja 2006, 22:29
Wg mnie sklad wystawiony przez trenera to porazka brak Frankowskiego, Dudka, Kłosa. Obecność mlodych nieznanych pilkarzy tez nie jest fajnym rozwiazaniem

 #74027  autor: kallafior
 16 maja 2006, 09:43
Przemek zgadzam się z Twoim typem :) Jedyna wątpliwość to Marcin Burkhardt. W ogóle nie przekonuje mnie ten gracz. Miłą niespodzianką jest na przykład Garncarczyk... przebojowy lewy obrońca (zapomniany zresztą), który nie boi się walki oraz reprezentuje także ofensywny styl. Takiego zawdonika nam brakowało i mam nadzieję, że dostanie swoją szansę na zbliżającym się mundialu. Jeden z niewielu graczy, którym się chce grać i na boisku dają z siebie 100% Pokazał to z Litwą oraz z Wyspami Owczymi.

Obrazek
Obrazek

 #74030  autor: Cubus1981
 16 maja 2006, 10:37
matti pisze:Wg mnie sklad wystawiony przez trenera to porazka brak Frankowskiego, Dudka, Kłosa. Obecność mlodych nieznanych pilkarzy tez nie jest fajnym rozwiazaniem
100% racji.
Prawda jest taka ze i tak z grupy nie wyjdziemy i tak. Obysmy wygrali choc jeden mecz.
Co do składu to porażka na maksa.
Co jak co ale wydaje mi się ze Dudek i Frankowski powinni na 100 % być w reprezentacji.
Co do młodych to powinno się w nich inwestować ale nie od razu na mundial.

7663V5M: T8100, 2GB RAM, 160GB 5400rpm HD, 14.1in 1440x900 LCD, 128MB nVIDIA Quadro NVS 140M, CDRW/DVDRW, Intel 802.11agn wireless, Bluetooth, Modem, 1Gb Ethernet, UltraNav, Secure chip, 6c Li-Ion, XP Prof. ENG

 #74120  autor: Przemek
 16 maja 2006, 17:31
Cubus1981 pisze:
matti pisze:Wg mnie sklad wystawiony przez trenera to porazka brak Frankowskiego, Dudka, Kłosa. Obecność mlodych nieznanych pilkarzy tez nie jest fajnym rozwiazaniem
100% racji.
Prawda jest taka ze i tak z grupy nie wyjdziemy i tak. Obysmy wygrali choc jeden mecz.
Co do składu to porażka na maksa.
Co jak co ale wydaje mi się ze Dudek i Frankowski powinni na 100 % być w reprezentacji.
Co do młodych to powinno się w nich inwestować ale nie od razu na mundial.
Dudek nie grał tylko zdobywał uznanie na Śląsku więc nie zasłużył na mundial - nie grasz nie jedziesz.
Franek 7 miesięcy bez gola i ma jechać na MŚ :shock: już lepszy Sagan.
Kosowski nie grał,ale na mundia jedzie i tu się zgadzam,bo innej alternatywy dla Krzynówka na lewe skrzydło nie mamy.
Moim zdaniem największa porażka to Mila,przecież ten chłopak 2 lata siedzi już na trybunach.Jest słaby fizycznie,że od podmuchu wiatru może się przewrócić,a jedzie,bo dobrze spisywał się na treningach :shock: :lol: nie wiem też czemu jedzie Giza,Brożek - lepsi by byli juz Burkhardt i Saganowski

 #74126  autor: ziomel
 16 maja 2006, 17:39
ja tam prawie zgadzam sie z Janasem gdyby tylko wzial franka zamiast rasiaka to byloby oki i kogos zamiast mili np. burkharda czy blaszczykowskiego..ale patrzac bez zadnych komentazy ten sklad nie jest najgorszy..
1.Boruc
2.Baszczyński
3.Jop
4.Bąk
5.Żewłakow
6.Krzynówk
7.Kosowski
8.Sobolewski
9.Smolarek
10.Żurawski
11.Jeleń
taka bym pierwsza 11 wystawil biorac pod uwage ze Jelen ze Smolarkiem moga sie zmieniac pozycjami...czyli teoretycznie podobny atak do Frankowski-Żurawski to nie jest źle....jedyne co boli to brak Franka ktory zawsze zdobywal wazne bramki...

 #74133  autor: matti
 16 maja 2006, 18:11
Przemek pisze:Franek 7 miesięcy bez gola i ma jechać na MŚ :shock: już lepszy Sagan.
Kosowski nie grał,ale na mundia jedzie i tu się zgadzam,bo innej alternatywy dla Krzynówka na lewe skrzydło nie mamy.
Tak sie składa że niegdyś Frankowski, Żurawski, Brożek i Kosowski grali w jednym klubie w Wiśle Kraków i ten skład był zgrany, byli jako drużyna najlepsi w Polsce i nieźle grali w Pucharze UEFA. A teraz to Jeleń w ogóle z nimi nie bedzie zgrany nie mowiac juz o Rasialdo :!:

 #74141  autor: szczeka
 16 maja 2006, 18:25
Co jak co ale wydaje mi się ze Dudek i Frankowski powinni na 100 % być w reprezentacji
za co Dudek w kadrze? za to, ze caly sezon siedzial na lawie w Liverpoolu?
a Franek? za to, ze w Wolves w calej rundzie (17 meczow) nie strzelil ani jednej bramki, czy za to, ze w kadrze w ostatnich sparingach gral beznadziejnie?

ja jestem zadowolony, tylko denerwuje mnie obecnosc kosowskiego, mili i brozka- wolalbym Sagana, czy Sosina.

 #74143  autor: Kaczy
 16 maja 2006, 18:28
Heh... ktoś niedawno napisał:
Gdyby nie Franek to Janas oglądałby mistrzostwa przed telewizorem

...::: Made for loneliness :::...

 #74157  autor: Przemek
 16 maja 2006, 18:54
Nie popadajmy w paranaję.Franek grał i to dobrze,ale teraz gra słabo żeby nie powiedzieć fatalnie.
Ktoś pisał,że Brożek grał z Kosowskim,Żurawskim i Frankowskim.Brożek w tym czasie ogrywał się w GKSie Katowice a wcześniej w rezerwach Wisły a nie z Frankiem i Żurawiem.
Mnie denerwuje Mila i Rasiak.Za Milę mógł jechać już Burkhardt,Mila gra do d@@y i z przodu i z tyłu.Rasiaka chyba się spodziewaliśmy,ale uważam,że lepszy byłby Sosin,bo ten się nie wpierdziela w czyjąś akcję i jej nie psuje swoim potknięciem na równej nawierzchnii.
Kosowski pojechał,bo kto miał pojechać jako zmiennik dla Krzynówka?Zieńczuk? :lol: Za Brożka powinien jechać Saganowski,Brożek musi mieć 10 sytuacji żeby strzelić 1 bramkę.
O Dudku pisałem i tu się z Janasem zgadzam.
Brak Franka nie jest dla mnie zaskoczeniem i zasługi mnie nie interesują,ale uważam,że lepszy byłby już Saganowski czy Niedzielan niż Brożek.

 #74210  autor: Cubus1981
 16 maja 2006, 23:27
Przemek pisze:
Cubus1981 pisze:
matti pisze:Wg mnie sklad wystawiony przez trenera to porazka brak Frankowskiego, Dudka, Kłosa. Obecność mlodych nieznanych pilkarzy tez nie jest fajnym rozwiazaniem
100% racji.
Prawda jest taka ze i tak z grupy nie wyjdziemy i tak. Obysmy wygrali choc jeden mecz.
Co do składu to porażka na maksa.
Co jak co ale wydaje mi się ze Dudek i Frankowski powinni na 100 % być w reprezentacji.
Co do młodych to powinno się w nich inwestować ale nie od razu na mundial.
Dudek nie grał tylko zdobywał uznanie na Śląsku więc nie zasłużył na mundial - nie grasz nie jedziesz.
Franek 7 miesięcy bez gola i ma jechać na MŚ :shock: już lepszy Sagan.
Kosowski nie grał,ale na mundia jedzie i tu się zgadzam,bo innej alternatywy dla Krzynówka na lewe skrzydło nie mamy.
Moim zdaniem największa porażka to Mila,przecież ten chłopak 2 lata siedzi już na trybunach.Jest słaby fizycznie,że od podmuchu wiatru może się przewrócić,a jedzie,bo dobrze spisywał się na treningach :shock: :lol: nie wiem też czemu jedzie Giza,Brożek - lepsi by byli juz Burkhardt i Saganowski
Życze ci zebyś miał 100 % racji.
Stosując zasadę nie grasz nie jedziesz mamay na prawde duże szanse na jakąkolwiek wygrana.
Co do Mili to się zgadzam. Janas powinien zabrać ze sobą pare butli tlenowych dla niego.

7663V5M: T8100, 2GB RAM, 160GB 5400rpm HD, 14.1in 1440x900 LCD, 128MB nVIDIA Quadro NVS 140M, CDRW/DVDRW, Intel 802.11agn wireless, Bluetooth, Modem, 1Gb Ethernet, UltraNav, Secure chip, 6c Li-Ion, XP Prof. ENG