DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Kto Będzie Mistrzem

Wisła Kraków
3
38%
Legia Warszawa
5
63%
 #70992  autor: Rogal
 01 maja 2006, 02:07
Jeszcze zostało trzy kolejki przed zakończeniem sezonu a jeszcze nie znamy nowego Mistrza Polski :wink:
Jak Myślicie kto zdobędzie tytuł :?:
Ja chciałbym żeby Wisła zdobyła, bo Ległej nie nawidze :mrgreen:

 #70994  autor: kameT
 01 maja 2006, 02:11
2:1 dla LEGII ;)

3510i --> T630i--> 6230i --> 6230i / 3310 --> 6230i / 6060
--> 6300 / 6230i --> 6300 / W580i --> N82 / 6300 --> N82/ 6303 --> S8500(Wave) / N82 .
"The future starts today, not tomorrow!"

 #71001  autor: Skarpyta
 01 maja 2006, 08:40
ja jestem oczywiscie za wisłą oni musza wygrac :wink:

Obrazek
Obrazek

 #71096  autor: Przemek
 01 maja 2006, 16:44
Wygra Legia :D szkoda,że Wisła wygrała,bo spadłaby jeszcze niżej :P

 #72588  autor: szczeka
 08 maja 2006, 20:49
dwie kolejki do konca, piec punktow przewagi..chyba nikt nie ma watpliwosci. w srode Legiunia wygrywa z Gornikiem i mamy mistrza, mozemy swietowac :) do tego w ostatnim meczu (na ktorym oczywiscie bede, bo jakby inaczej..) Legia wygrywa ze skisla 5-1, tak jak w poprzednim sezonie, albo chociaz 4-1, jak cztery sezony temu, badz 4-0 jak dwa lata temu w meczu charytatywnym..

MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA, LEGIA TO JEST POTEGA, LEGIA NAJLEPSZA JEST, LEGIA CWKS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 #72594  autor: Frasio
 08 maja 2006, 21:09
szczeka pisze:dwie kolejki do konca, piec punktow przewagi..chyba nikt nie ma watpliwosci. w srode Legiunia wygrywa z Gornikiem i mamy mistrza, mozemy swietowac :) do tego w ostatnim meczu (na ktorym oczywiscie bede, bo jakby inaczej..) Legia wygrywa ze skisla 5-1, tak jak w poprzednim sezonie, albo chociaz 4-1, jak cztery sezony temu, badz 4-0 jak dwa lata temu w meczu charytatywnym..

MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA, LEGIA TO JEST POTEGA, LEGIA NAJLEPSZA JEST, LEGIA CWKS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiesz to nie był za dobry żart.

W jednym tylko się zgadzam.

"Mamy mistrza".
Tyle że mnie chodzi o jedyny słuszny klub - Wisłę.
Niech legła ten WCKS pogra sobie w bierki pod wodą.

P.S.:To zwykła wymiana zdań między kibicami. :P

 #72992  autor: kalin
 10 maja 2006, 21:44
szczeka pisze: MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA, LEGIA TO JEST POTEGA, LEGIA NAJLEPSZA JEST, LEGIA CWKS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W koncu sie udalo! Kretyni z Wisly posprzedawali najlepszych pilkarzy i moj ukochany klub w koncu zdobyl mistrzostwo! Ciekawe na co teraz zacznie narzekac Wielki Don Trener Wszechczasow :mrgreen: Ogolnie dlugo czekalem na az Legia wygra i w koncu sie doczekalem :mrgreen:

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #73482  autor: sebastr
 13 maja 2006, 18:44
Legia wygrałą i co z tego. Na 100% nie zobaczymy jej w LM.

 #73805  autor: kalin
 14 maja 2006, 23:16
sebastr pisze:Legia wygrałą i co z tego. Na 100% nie zobaczymy jej w LM.
A myslisz ze Wisłe lub jakikolwiek inny klub zobaczylibysmy? :lol:

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #73913  autor: Przemek
 15 maja 2006, 19:08
sebastr pisze:Legia wygrałą i co z tego. Na 100% nie zobaczymy jej w LM.
Nie zobaczymy,nawet prezes Legii nie robi kibicom nadzieji.Teraz chcą się odpowiednio wzmocnić.Mają na to min.3 mln euro!!Z polskiej ligi chcą kupić jedynie Łobodzińskiego,a resztę zzagranicy.Podobno Piekarski już znalazł piłkarzy nie gorszych od Edsona i Rogera,to budujące ;-) a Wisła ze swoim Płaczesku kupi jakiś Rumunów i znowu będzie płacz,że sędziowie gwiżdżą pod Legię,że PZPN za Legię,że Legia musi zdobyć majstra i że trawa była za mokra :roll: Wisła rozsprzedała zawodników (a raczej oni z Wisły uciekli) a teraz na 90% Baszczyński odchodzi do Bayeru Leverkusen a Sobolewski do Anglii,także wątpie żeby w przyszłym sezonie Wisła walczyła o mistrza.Jak widać nawet teraz straciła punkt przewagi i przegrała mistrza o 2 punkty - zabrakło im akurat 2 pkt derbowych :twisted: przy odrobinie szczęścia Legię zobaczymy w LM,ale musieliby dobrze się wzmocnić 2 napastników,1 obrońca i sprzedać Włodarczyka,a do tego trafić na słabszych przeciwników w eliminacjach.Szczecin gratuluję Legii Mistrza,a Wiśle wygranej w Warszawie,podobnie jak lata wcześniej v-ce mistrz wygrywa z mistrzem,jeśli tam ma być zawsze to ja wolę żeby Legia przegrywała :lol: teraz czekam na jakieś udane ruchy w Pogoni,podobno kierunek brazylijski już nieaktualny :wink:

 #73933  autor: Frasio
 15 maja 2006, 19:37
Przemek pisze:
sebastr pisze:Legia wygrałą i co z tego. Na 100% nie zobaczymy jej w LM.
Nie zobaczymy,nawet prezes Legii nie robi kibicom nadzieji.Teraz chcą się odpowiednio wzmocnić.Mają na to min.3 mln euro!!Z polskiej ligi chcą kupić jedynie Łobodzińskiego,a resztę zzagranicy.Podobno Piekarski już znalazł piłkarzy nie gorszych od Edsona i Rogera,to budujące ;-) a Wisła ze swoim Płaczesku kupi jakiś Rumunów i znowu będzie płacz,że sędziowie gwiżdżą pod Legię,że PZPN za Legię,że Legia musi zdobyć majstra i że trawa była za mokra :roll: Wisła rozsprzedała zawodników (a raczej oni z Wisły uciekli) a teraz na 90% Baszczyński odchodzi do Bayeru Leverkusen a Sobolewski do Anglii,także wątpie żeby w przyszłym sezonie Wisła walczyła o mistrza.Jak widać nawet teraz straciła punkt przewagi i przegrała mistrza o 2 punkty - zabrakło im akurat 2 pkt derbowych :twisted: przy odrobinie szczęścia Legię zobaczymy w LM,ale musieliby dobrze się wzmocnić 2 napastników,1 obrońca i sprzedać Włodarczyka,a do tego trafić na słabszych przeciwników w eliminacjach.Szczecin gratuluję Legii Mistrza,a Wiśle wygranej w Warszawie,podobnie jak lata wcześniej v-ce mistrz wygrywa z mistrzem,jeśli tam ma być zawsze to ja wolę żeby Legia przegrywała :lol: teraz czekam na jakieś udane ruchy w Pogoni,podobno kierunek brazylijski już nieaktualny :wink:
No ale Przemek powiedz mi, gdybyś był piłkarzem to gdzie byś wolał grać?

W takich np. Niemczech gdzie dostajesz dużo więcej kasy nawet jak siedzisz na ławie czy w Polsce, gdzie po każdym meczu nie wiesz czy przypadkiem nie dostaniesz w papę albo gorzej. ;)

 #73938  autor: Przemek
 15 maja 2006, 19:43
Jak piłkarz się ceni to pójdzie tam gdzie będzie regularnie grał,a nie tam gdzie regularnie płacą!

 #73942  autor: Frasio
 15 maja 2006, 19:54
Przemek pisze:Jak piłkarz się ceni to pójdzie tam gdzie będzie regularnie grał,a nie tam gdzie regularnie płacą!
Tyle że mi chodzi o zachowanie (pseudo)kibiców, a nie o płacenie.

Z takimi kibicami jak w Krakowie z Arką na pewno nie dostaniemy ME 2012.

 #73952  autor: Przemek
 15 maja 2006, 20:53
Frasio pisze:
Przemek pisze:Jak piłkarz się ceni to pójdzie tam gdzie będzie regularnie grał,a nie tam gdzie regularnie płacą!
Tyle że mi chodzi o zachowanie (pseudo)kibiców, a nie o płacenie.

Z takimi kibicami jak w Krakowie z Arką na pewno nie dostaniemy ME 2012.
Chyba wcześniej nie myślałeś,że dostaniemy te mistrzostwa? :lol:
Z naszą organizacją to za 30 lat ich mieć nie będziemy.Po ostatnich derbach już najbardziej naiwni mogli o tym zapomnieć :wink: