DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
 #21444  autor: Damiano
 30 wrz 2005, 18:35
Siemka :) Nie wiem jak wy, ale ja kocham śnieg a co się z tym wiąże, sporty zimowe. Obecnie od 5 lat jeżdzę na nartach a w tym roku zamierzam spróbować snow boardu :)
Mówcie ile i na czym jeździcie,
Gdzie jeździcie
Co radzicie początkującym.
Zima tuż tuż, więc temat chyba na miejscu, nie? ;)
Pozdro :D

 #21449  autor: Frasio
 30 wrz 2005, 18:37
Ja dużo jeszcze nie jeżdżę chyba ze 4 lata ale uwielbiam narty.

Obrazek

 #21452  autor: Damiano
 30 wrz 2005, 18:41
A gdzie jeździsz? Ja uwielbiam Szczyrk i Szczawnicę :D
 #21457  autor: WitekT
 30 wrz 2005, 18:46
Ja to tylko na łyżwach - ale to było tak dawno, że już prawie nieprawda. ;)

re

 #21459  autor: Saracen
 30 wrz 2005, 18:50
ech ja ostatnio się dobrze w lutym przejechałem na śniegu...dość drogo wyszło :( ..... nie lubie zimy-jazd samochodem...

[email protected]
Obrazek

 #21465  autor: Shila
 30 wrz 2005, 19:04
Nienawidze zimy bo mi nos odmarza i dlonie :/ po za tym u mnie nigdy sniegu nie ma a nie mam czym jezdzic w góry.
Moze dlatego mam takie podejscie, bo tak jak pisze, u mnie sniegu nie ma, a nie lubie zimy bez bialego puchu!

Swojego czsau jezdzilam na sankach ;)

Telepolis.pl

 #21472  autor: mol
 30 wrz 2005, 19:49
Ja byłem na nartach jak narazie jakieś 3 razy :-D:-D

 #21476  autor: Damiano
 30 wrz 2005, 19:53
Shila mówisz ze zimy nie lubisz a tu renifery w avatarze... weird... ;) Na sankach to i ja jeździłem ;)

Witek łyżwy źle mi się kojarzą ;) próbowałem kiedyś, i aby równowagę utrzymać na początku tata mnie trzymał (było to o ho ho i jeszcze dawniej ;)) ale skończyło się na kilku wywrotkach, rozciętym bucie taty :D i zniechęceniu do tego sportu...

Picia Jakiś poważny ten wypadek? :worried:

Elean Rulezzzz ;)

 #21477  autor: adamos
 30 wrz 2005, 19:54
Nie nawidze zimy, zimna i wszystkiego co związane z miesiącami nieletnimi, szkoda że polska nie leży bliżej równika.
Ale swoją drogą jedyne co robiłem ze śniegiem to sanki bałwany i śnieżki zawsze nudziłem się w zime bo u nas w mieście nie ma co robić w nią!!!

 #21480  autor: WitekT
 30 wrz 2005, 20:17
Ja na nartach bym się pewnie od razu połamał 3x w jednym miejscu. ;)

 #21483  autor: Damiano
 30 wrz 2005, 20:20
Bez przesady... Od czego są instruktorzy/rki :D

 #21486  autor: WitekT
 30 wrz 2005, 20:24
Tylko tak... Góry to mi się kojarzą z Czechami, a Czechy z tanim alkoholem... ;)

Wiem, wiem - ja jestem nienormalny i nie ma już dla mnie ratunku. :-D

 #21491  autor: blom
 30 wrz 2005, 20:34
WitekT pisze:Tylko tak... Góry to mi się kojarzą z Czechami, a Czechy z tanim alkoholem... ;)

Wiem, wiem - ja jestem nienormalny i nie ma już dla mnie ratunku. :-D
i slodyczami :lol: i woda z bubelkami jest :-D

 #21492  autor: Shila
 30 wrz 2005, 20:37
Witek, no co Ty, czemu jestes nienormalny? dlatego ze Ci sie Czechy z tanimi % kojarza? ;) Bez przesadyzmów :)

Nie wiem co jest fajnego w zimie.. jest zimno, trzeba sie grubo ubierac, nosic ciezkie buty i w ogole :?

No tak jak pisalam, jak by byl snieg, to inaczej bym patrzyla na to, ale u mnie jest tak ze jak spadnie troche (okolo 5cm) to na drugi dzien jest chlapa!

Od kilku lat u mnie w miescie sniegu nie bylo!

jakies 3 lata temu na sylwestra spadl i wszyscy sie dziwili ze tak duzo! a bylo go do polowy lydek ;)

NIECH LATO WRÓCI!

Telepolis.pl

 #21493  autor: piotrz
 30 wrz 2005, 20:54
ja lubie zimę, mimo, że nie uprawiam żedych sportów zimowych ...czemu??bo wtedy wszystko jest takie jednolite(białe) czyste itp...

 #21500  autor: Skarpyta
 30 wrz 2005, 21:18
ja kochamn zime lubie extremalne szaleństwa własnie w zime

Obrazek
Obrazek

 #21501  autor: Anm88
 30 wrz 2005, 21:18
Ja kocham za to Zime. Od 5 lat mniej więcej jeżdże na narttach a przez 2 sezony jeździlem na desce.Niestety niemiałem środków na sprzęt i narazie zostałem przy dwóch deskach. A co do tego gdzie jeżdże to ostatnio jeżdżę w moim mieście ponieważ wybudowali u nas stok z wyciągiem krzesełkowym.Niestety stok jest dosyc krótki ma około 800 m. a takto to jeździłem w Wiśle przez 3 lata raz byłem w Szczyrku i raz na Słowacji.Na Słowacji moim zdaniem było najlepiej.

Pozdrawiam

 #21511  autor: Damiano
 30 wrz 2005, 22:22
Anm88 pisze:Ja kocham za to Zime. Od 5 lat mniej więcej jeżdże na narttach a przez 2 sezony jeździlem na desce.Niestety niemiałem środków na sprzęt i narazie zostałem przy dwóch deskach. A co do tego gdzie jeżdże to ostatnio jeżdżę w moim mieście ponieważ wybudowali u nas stok z wyciągiem krzesełkowym.Niestety stok jest dosyc krótki ma około 800 m. a takto to jeździłem w Wiśle przez 3 lata raz byłem w Szczyrku i raz na Słowacji.Na Słowacji moim zdaniem było najlepiej.

Pozdrawiam


Ziomal z krwi i kosci!!! :lol: :-D

ja w zeszłym roku jeździłem też nw nartach w... Warszawie :) Poważnie, jest stok na Szczęśliwicach (dzielnica Wawy) i tam można pojeździć, z tym ze igielit mają fatalny wg mnie... Zamiast dać taką jednolitą trawę, to zrobili takie przerwy, i w środku są takie duże kwadraty, strach pomyśleć co by było jakby tak przy wywrotce zachaczyć o to kolanem... :?

W przyszłym roku spróbuję na Desce :)
Shila a gdzieć to tak nie pada snieg?! :)
 #21535  autor: Irek
 30 wrz 2005, 23:08
Damiano pisze:Siemka :) Nie wiem jak wy, ale ja kocham śnieg a co się z tym wiąże, sporty zimowe. Obecnie od 5 lat jeżdzę na nartach a w tym roku zamierzam spróbować snow boardu :)
Mówcie ile i na czym jeździcie,
Gdzie jeździcie
Co radzicie początkującym.
Zima tuż tuż, więc temat chyba na miejscu, nie? ;)
Pozdro :D
A ja myślałem, że ten post będzie o czymś innym! :-D :-D :-D

"And one more thing..."

 #21545  autor: Wojt2004
 30 wrz 2005, 23:24
Ja jezdze od paru ladnych lat na nartach, glownie w Szczyrku bo jest blisko, jakos deska mnie nie przekonuje, wole narty jak dla mnie wieksza frajda