DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #108152  autor: marcinb
 23 wrz 2006, 18:55
Chciałbym zapytać jak z wysyłaniem smsów z darmowych bramek na 'przeniesiony numer' do innego operatora. Czyli np. z Orange do Ery itd.
Czy w takim podanym przypadku smsa należy wysłać smsa z darm. bramki Ery (wpisując ten numer - czyli zaczynający się od 50..)? Któs juz sprawdzał? Wysyła się? Czy może od razu będzie komunikat że to nie numer ery itd...?

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM

 #108165  autor: lookaazz
 23 wrz 2006, 19:22
Hmm.. osobiście nie sprawdzałem, ale wydaje mi się, że powinno sie wysyłać smsy z bramki operatora, w którym jesteśmy, czyli tego do którego sie przenieśliśmy... w końcu on obsługuje nasz numer :) Zobacz, czy są dostępne prefiksy numeru,na który chcesz wysłać sma, na bramce opa w którym numer jest po przeniesieniu.

 #108193  autor: tomico
 23 wrz 2006, 20:59
Tak wysyłamy z bramki operatora w którym jesteśmy(czyli do którego przenieśliśmy numer).

 #108216  autor: marcinb
 23 wrz 2006, 21:36
tomico pisze:Tak wysyłamy z bramki operatora w którym jesteśmy(czyli do którego przenieśliśmy numer).
Dziękuję za odpowiedzi.
Chciałem zrobić próbę i w bramce ery wpisałem swój numer telef. z orange (nie przeniesiony), pojawił się taki komunikat: SMS nie może zostać wysłany, podany odbiorca jest spoza sieci PTC
Mam nadzieję, że jeśli byłbym w erze to sms by doszedł :)[/i]

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM

 #108220  autor: tomico
 23 wrz 2006, 21:39
Doszedłby napewno :D

 #108223  autor: marcinb
 23 wrz 2006, 21:41
tomico pisze:Doszedłby napewno :D
Tylko, że po przeniesieniu wypadałoby powiadomic swoje 'kontakty' - te które wysyłają do nas smsy z darmowych bramek że już nie jesteśmy np. w orendż tylko w erze :)

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM

 #108404  autor: Michu
 24 wrz 2006, 13:30
moj znajomy przesniosl numer z popa do simplusa. Bylo to kolo 2 miesiace temu. Do tej pory smsy z bramki dochodza do niego bezproblemowo!