DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #106176  autor: Szalony
 17 wrz 2006, 20:59
Witam na poczatek napisze ze wiem ze moje "wypociny" i tak nic nie dadza :(
ale moze choc troche da to cos do myslenia "dzialowi technicznemu" i ostrzeze
potencjalnych uzytkownikow Iplusa przed zasiegiem edge i umts Plusa-Minusa :/
Tu sa 2 mapki z moich okolic - Alekandrow-Lodz- Romanow - kropkami zaznaczylem
bts Plusa - z 3 tylko 1 ma edge :( - ten naibardziej wysuniety na polnoc-
oczywiscie wiazke zasiegu ma skierowana poza aglomeracje na zachod w kierunku
Poddebic - w zwiazku z tym w Aleksandrowie i Lodzi-Romanowie od poczatku
historii Plusa nie ma edge :( - zaznacze ze w tym rejonie Era i Orange maja
edge w 100% !!! Taki to ma w mojej okolicy Plus wizerunek najgorszej sieci
jesli o edge i umts chodzi. To jest tylko wyrywek aglomeracji Lodzkiej i z
edge oraz umts jest istna tragedia :/ Umts na 2 mapce tez konczy sie na ulicy
Szczecinskiej i nawet pld-zach czesc Teofilowa nie ma umts :/ Wiem ze czesc z
Was bedzie sie z moich "wypocin" smiala i bardzo dobrze ;) bo mam dosc Plusa i
jego edge-umts jesli chodzi o Lodz :/ powoli zaluje ze mam Iplusa - gdyz mam
sprzet z edge-umts a prawie zawsze laczy mnie po gprs :/ Prawda jest taka ze
Plus woli zmienic-zmodyfikowac bts na wsi gdzie "prawie nikt" z tego nie
skorzysta niz porzadnie za miasta i aglomeracje sie zabrac !!!
republika.pl/szalony2005/lodz.png ,
republika.pl/szalony2005/lodz1.png Dziekuje za uwage i czas chyba brac
Ere do internetu :) bo mam dosc czekania :/ aHH ma juz dosc tego Plusa gprs :smt011 i bedzie tak ze pomimo stekania na Ere i jej zasieg wroce do niej :shock: Bo Plus moje okolice totalnie z edge oraz takze umts niestety ma gdzies... :smt011

Era Aleksandrow Lodzki - czesc miasta zasieg zenujacy w budynkach byl przez 10lat - http://szalony2007.republika.pl/era.png . Teraz jest tak - http://img163.imageshack.us/img163/5237 ... ot0100.png Wkoncu :) Widac roznice :)

 #106193  autor: kosaz
 17 wrz 2006, 21:52
mieszkam w bialymstoku na slonecznym stoku nie daleko jeszcze nie czynne go bts`a plusa 3g bo zaledwie 500 m i u mnie btsy co fon si eloguje sa takie bialystok i fasty i9 zawsze mam zasieg edge i w calym bialymstoku. ostatnio bylem na btsie w narwi i tez chwytal edge.

 #106198  autor: Pabllo
 17 wrz 2006, 21:59
Normalne zjawisko jak się mieszka na zadupiu. W granicach administracyjnych Łodzi nie zauważułem problemów z zasięgiem. Mało tego, 3G śmiga nie tylko w centrum,

 #106202  autor: Szalony
 17 wrz 2006, 22:06
Pabllo pisze:Normalne zjawisko jak się mieszka na zadupiu. W granicach administracyjnych Łodzi nie zauważułem problemów z zasięgiem. Mało tego, 3G śmiga nie tylko w centrum,
Czy kolega nie pszesadza ? Niech pojedzie na Zielony Romanow - nowe osiedle w granicach Lodzi i sprobuje edge zlapac ;) a Aleksandrow to nie zadupie bo np z Teofilowa jest blizej do Aleksandrowa niz np Widzew !!!

Era Aleksandrow Lodzki - czesc miasta zasieg zenujacy w budynkach byl przez 10lat - http://szalony2007.republika.pl/era.png . Teraz jest tak - http://img163.imageshack.us/img163/5237 ... ot0100.png Wkoncu :) Widac roznice :)

 #106203  autor: tomico
 17 wrz 2006, 22:07
Pablo nie masz racji, aleksandrów wclae nie jest taki mały a pozatym plus powinien wszystkie miasta okoliczne pokryć przynajmniej tym edge, bo umtsy nie wymagam, jakoś wszystkie miasta obok warszawy są pokryte umtsem, tak samo u mnie oprócz katowic umtsem są pokryte gliwice, chorzów, siemianowice śląskie i to że w aleksandrowie brakuje tego umts nie mówiąc już o edge który powinien być w 99 % kraju to tylko i wyłącznie wina plusa.

 #106206  autor: Szalony
 17 wrz 2006, 22:15
Tomcio i tu sie z toba zgadzam :) Plus powinien w edge pokryc cala aglomeracje Lodzka (Lodz-Pabianice-Aleksandrow-Konstantynow-Zgierz i inne) ale tago nie robi :/ Era i Orange cala Lodzka aglomeracje maja w edge ladnie :)

Era Aleksandrow Lodzki - czesc miasta zasieg zenujacy w budynkach byl przez 10lat - http://szalony2007.republika.pl/era.png . Teraz jest tak - http://img163.imageshack.us/img163/5237 ... ot0100.png Wkoncu :) Widac roznice :)

 #106217  autor: WitekT
 17 wrz 2006, 22:29
Temat wcale śmieszny nie jest. Jak ktoś się chce pośmiać, to niech kupi najnowszy numer miesięcznika Media & Marketing. Jest specjalny dodatek na 10-lecie Polkomtela. Są w nim 4 wywiady / wypowiedzi - z Baucem, Bielickim i Matuszczakiem (wszyscy Polkomtel) oraz... ze mną. :mrgreen:

Jak ktoś się chce pośmiać z rozdźwięku między moim materiałem a peanami trzech panów z Polkomtela, to polecam kupić. ;) Kupa śmiechu - gwarantuję. ;)

 #106218  autor: D@rio
 17 wrz 2006, 22:30
Szalony: to w czym problem, kup sobie Business Everywhere w Orange i już, po problemie :mrgreen:

Obrazek

 #106260  autor: homzik
 18 wrz 2006, 01:51
a co w tym wywiadzie takiego smiesznego?:)

 #106271  autor: lukasm
 18 wrz 2006, 08:58
WitekT pisze:Jak ktoś się chce pośmiać, to niech kupi najnowszy numer miesięcznika Media & Marketing. Jest specjalny dodatek na 10-lecie Polkomtela. Są w nim 4 wywiady / wypowiedzi - z Baucem, Bielickim i Matuszczakiem (wszyscy Polkomtel) oraz... ze mną. :mrgreen:

Jak ktoś się chce pośmiać z rozdźwięku między moim materiałem a peanami trzech panów z Polkomtela, to polecam kupić. ;) Kupa śmiechu - gwarantuję. ;)
A może by na telepolis umieścić ten artykuł? M&M to nie jest najpopularniejszy miesięcznik w naszym kraju :)

 #106276  autor: kosaz
 18 wrz 2006, 10:02
lukasm pisze:
WitekT pisze:Jak ktoś się chce pośmiać, to niech kupi najnowszy numer miesięcznika Media & Marketing. Jest specjalny dodatek na 10-lecie Polkomtela. Są w nim 4 wywiady / wypowiedzi - z Baucem, Bielickim i Matuszczakiem (wszyscy Polkomtel) oraz... ze mną. :mrgreen:

Jak ktoś się chce pośmiać z rozdźwięku między moim materiałem a peanami trzech panów z Polkomtela, to polecam kupić. ;) Kupa śmiechu - gwarantuję. ;)
A może by na telepolis umieścić ten artykuł? M&M to nie jest najpopularniejszy miesięcznik w naszym kraju :)
no jasne a dotego zeby zakupic owe pismo trzeba miec chyba firme