DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.

 #123176  autor: Pawrzes
 12 lis 2006, 05:12
D@rio pisze:Pawrzes, dzięki. No sprawdziłem tę stronę. Niby jest status "w trakcie wydawania decyzji - wydana", na interesującej mnie lokalizacji. No to cóż, będziemy czekać...jeszcze raz dzięki.
Nie ma za co ;) Aha, oby to była decyzja pozytywna! :) Może jej treść uda Ci się znaleść w BIP U.M. Lublin chyba w dziale komunikaty lub ogłoszenia - ale na tą chwilę strona nie działa :| i nie mogę się upewnić...

Pozdrawiam

 #123177  autor: D@rio
 12 lis 2006, 05:22
Pawrzes, faktycznie - u mnie też nie działa. Coś im padło...

Obrazek

 #123192  autor: Szalony
 12 lis 2006, 09:47
Bede pilnowal jakie wnioski Era sklada :wink: dzieki Pawrzes za info. Niestety nie mialem netmonitora na Era :cry: bo mialem go w 6680 z smokiem Plusa i nie znam oznaczen bts z Sandry :? Co do zasiegu w Rabieniu to faktycznie jest slaby a wewnatrz budynkow tragiczny - wogole wlasnie Era od Centrum Aleksandrowa w kierunku poludniowym traci zasieg i slabnie on w oczach :( np na lotnisku-dzialkach w Aleksandrowie jest fatalny prawie nie da sie lacznosci nawiazac a telefon potrafi bo glupieje logowac sie do bts z Zgierza :shock: Wlasnie Erze tych 2 bts brakuje by miala w moich okolicach bardzo dobry zasieg- ciekawe czy dopnie celu i je odpali :?: Bo kompetnie bym nie rozumial jakby z tego 29133 sie wycofala :shock: Co do lokalizacji jego to moge Erze cos zasugerowac :mrgreen: - http://www.republika.pl/szalony2005/maszt.jpg - jest to maszt TP 70metrowy stojacy na poludniu miasta na ulicy Przejazd - wykorzystywany tylko narazie przez TP do lacznosci radiowej - i dziwie sie ze jeszcze zaden operator komorkowy nie wpadl na pomysl by go wykorzystac i zamontowac na nim swoje anteny :!: Mysle ze Era jakby chciala to z TP by sie dogadala :D A co do edge Plusa to fakt Plus daje ciala z jego zasiegiem - sam mam ten problem - podobno do konca roku mam miec edge ale cos watpie w to bo Plus nic w mojej okolicy od lat z edge nie robi :x Jesli w 2007 roku Era uruchomi te bts a Plus nadal nie da edge to tylko glupiec by w nim zostal :-D na dodatek Era wyglada na to ze w 2007 ladnie Aleksandrow pokryje nie tylko gsm ale i umts a Plus mi odpisal ze dopiero planuje umts w Aleksandrowie na istniejacych 3 bts w 2008r :shock: Wiec chyba jednak T-mobile bedzie moja siecia :mrgreen:

Era Aleksandrow Lodzki - czesc miasta zasieg zenujacy w budynkach byl przez 10lat - http://szalony2007.republika.pl/era.png . Teraz jest tak - http://img163.imageshack.us/img163/5237 ... ot0100.png Wkoncu :) Widac roznice :)

 #123344  autor: Pawrzes
 12 lis 2006, 17:45
D@rio: Biuletyn już działa więc życzę przyjemnej lektury :wink:

Szalony: Aha... OK. A ja jak tylko będe coś więcej wiedział na temat BTSa w Aleksandrowie Ł. to napiszę tutaj.

[ Dodano: 2007-03-28, 15:14 ]
A szczęśliwym zakończeniem tego tematu jest informacja:
N F O R M A C J A

Burmistrz Gminy Aleksandrów Łódzki informuje, że zgodnie z art. 32 ust. 1 ustawy z dnia 17.04.2001r. Prawo Ochrony Środowiska (Dz. U. Nr 62, poz. 627 z późn. zm.) w publicznie dostępnym wykazie danych zamieszczony został wniosek Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 181, o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie stacji bazowej telefonii cyfrowej ERA, BTS nr 29133 ma działce 23/10, obręb A-6 przy ulicy 11-go Listopada 93/97 w Aleksandrowie Łódzkim.

Z wnioskiem i opisem planowanego przedsięwzięcia można zapoznać się w Wydziale Inwestycji, Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy Aleksandrów Łódzki (bud. B, pok.114).

W terminie 21 dni, tj. do 12.04.2007r. w Urzędzie Gminy można także składać uwagi i wnioski dotyczące realizacji planowanej inwestycji.

Burmistrz Gminy Aleksandrów Łódzki
Jacek Lipiński
:)

Pozdrawiam