DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.

 #123754  autor: D@rio
 13 lis 2006, 23:39
b@sho pisze:dobra to poszukam jutro, dzieki za info... a jeszcze jedno jakis programik do tego faksowy potrzebny??
znaczy, są dostępne różne takie wynalazki. Część jest darmowa i część jest płatna. Ale ja korzystam ze standardowego, dostępnego w Windows. Nazywa się WinFax. Po uaktywnieniu konsoli fax'owania i fax-drukarki, instaluje się automatycznie w systemie.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2006, 23:41 przez D@rio, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek

 #123755  autor: b@sho
 13 lis 2006, 23:41
o nie wiedzialem tego. ja mam uraz do rzeczy sygnowanych przez microsoft. nie masz problemy z tym WinFaxem??

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #123758  autor: D@rio
 13 lis 2006, 23:43
b@sho pisze:o nie wiedzialem tego. ja mam uraz do rzeczy sygnowanych przez microsoft. nie masz problemy z tym WinFaxem??
nie, program jest bajecznie prosty. Wystarczy się wdrożyć. Wiesz, są lepsze narzędzia, jak to zawsze bywa np. Symantec wypuścił menager fax'owania :-)

Obrazek

 #123759  autor: b@sho
 13 lis 2006, 23:45
najpierw sie sprobuje pobawic win faxem jesli moj kom bedzie to obslugiwal. takze dzieki za to co sie dowiedzialem, narazie mi starczy

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #123761  autor: D@rio
 13 lis 2006, 23:49
b@sho pisze:najpierw sie sprobuje pobawic win faxem jesli moj kom bedzie to obslugiwal. takze dzieki za to co sie dowiedzialem, narazie mi starczy
wiesz, ja za Nim rozpracowałem to wszystko, wysyłkę, odbieranie to mi zeszło z 2 dni. Sam pamiętam ile sobie nerwów przy tym zjadłem. Jest to trochę skomplikowane, wiem że w XP wygląda to inaczej deczko podobno. (ja używam 2000). Także życzę cierpliwości i powodzenia na wstępię ;)

Obrazek

 #123763  autor: b@sho
 13 lis 2006, 23:50
to mnie podbudoiwales :P

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #123765  autor: D@rio
 13 lis 2006, 23:54
b@sho pisze:to mnie podbudoiwales
hehe - spokojnie. Ja akurat lubię się bawić, tym co na pierwszy rzut oka nieosiągalne :-) wiesz, pocieszę Cię. Konfiguracja FaxPlus'a w porównaniu z uslugą i konfiguracją DanePlus'a, to pryszcz ;) a więc: weź to na zimno, uśmiechnij się :mrgreen:

Obrazek