Telekomunikacja jak na dłoni

4 simy - GDZIE?

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

4 simy - GDZIE?

Postprzez zinisok » 3 lip 2017, o 23:43

Czołem!

Właśnie kończy mi się umowa z Play (4 SIMy z czego jeden jako internet stacjonarny - podobno innej możliwości na wiosce nie ma).

W salonie oferują albo standardowe: Formuła UNLIMITED za 140PLN/24mc (4x35PLN) albo niby przypadkowo wykopane w otchłani ofert Formuła RODZINA M za 95PLN/24mc z limitem 30GB.

Nie bardzo mi sie to uśmiecha z racji tychże 24mcy.. nie chce się wiązać na tak długo z operatorem. Czy jest jakaś alternatywa na 12mcy w kwocie mniejszej niż 180pln (tyle wyceniają w Play przy umowie na rok "4x45PLN").

Będę wdzięczny za pomoc...
zinisok
Obserwator
Obserwator

Re: 4 simy - GDZIE?

Postprzez zielony71 » 4 lip 2017, o 05:28

Jak się nie chcesz wiązać, to szukaj raczej w ofertach na kartę. Abonamenty są z założenia dla tych co się chcą wiązać ;-) Ale jeśli już musi być abonament, to sprawdź ofertę nju. W 20 zł za numer powinieneś się zmieścić bezproblemowo.
Pomagam wyciskać sok z Pomarańczy i wiem chyba wszystko o rabatach w Orange;-)
Zapraszam na mojego bloga o telefonach: http://zielony71.blogspot.com/
zielony71
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: lumia

Postprzez zinisok » 4 lip 2017, o 08:42

@zielony71

Nie widzę problemu z wiązaniem się.. ale na 12 mcy, a nie 24... rynek telekomunikacyjny jest tak dynamiczny, że dziś umowa na dwa lata to trochę porażka (z perspektywy abonenta).
zinisok
Obserwator
Obserwator

Postprzez Patryk7588 » 4 lip 2017, o 09:28

Plush Abo na czas nieokreślony.
Przy połączeniu co najmniej dwóch kart SIM pakiet kosztuje 20zł za numer.
W pakiecie masz Rozmowy / SMSy / MMSy Bez Limitu + 10GB na start które z czasem rośnie do 20GB.

Link: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/przenies-numer/lista
Patryk7588
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: Samsung Galaxy S9
Sieć: Plus

Postprzez RafRafRaf » 4 lip 2017, o 16:25

Lub w nju dwa simy z dodatkowym numerem za 9 zł. Wtedy masz trzy numery, a internet z dwu numerów powinien być duuuuuży dla ciebie.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
RafRafRaf
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez Specjalista_Plus » 5 lip 2017, o 15:05

zinisok,
- jeśli szukasz korzystnej łączonej oferty abonamentowej, to może Cię zainteresować promocja Duet w Plush ABO, o której wspominał Patryk7588. Uzyskasz w niej zniżkę na abonament za zakup 2 usług i więcej, czyli –
• za 2 numery zapłacisz 40 zł,
• dokupując kolejny masz upust 4,99 zł z VAT /m-c, zatem za 4 numery będziesz płacił 80 zł.

Ta opcja z rabatem na abonament dotyczy tylko planów cenowych - 24,99 zł (z e-fakturą), pod warunkiem zawarcia umowy na ten sam PESEL/NIP. W ramach tej oferty na każdym numerze otrzymasz: no-limit na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, a także 10 GB transferu, które rosną wraz z Twoim stażem. W dodatku nie wiążesz się umową na konkretną ilość miesięcy (w każdej chwili możesz zrezygnować, zgodnie z okresem wypowiedzenia).
Specjalista_Plus
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Oferta abonamentowa