DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #543  autor: mariusz
 29 sty 2005, 17:40
MAM MEGA 150.ALE WKURZA MNIE TO ZE DO INNYCH SIECI DZWONIE TO KASUJE MNIE ZAMIAST JEDNEJ MINUTY,DWIE. I TAK SAMO JEST Z SMSAMI JAK MYSLICIE ZMIENIC TARYFE,I NA JAKĄ NAJLEPIEJ???????MARIUSZ
 #546  autor: Sirmark
 29 sty 2005, 20:15
mariusz pisze:MAM MEGA 150.ALE WKURZA MNIE TO ZE DO INNYCH SIECI DZWONIE TO KASUJE MNIE ZAMIAST JEDNEJ MINUTY,DWIE. I TAK SAMO JEST Z SMSAMI JAK MYSLICIE ZMIENIC TARYFE,I NA JAKĄ NAJLEPIEJ???????MARIUSZ

zalezy jak na to patrzec.. po ja bym powiedzial ze jak dzwonisz na idee do kasuja cie tylko 50% ..
a co innej taryfy to musisz ustalic swoj profil dzwonienia i wymagania a pozniej uruchomic kalkulator.. nikt ci tu nie wywrozy na jaka masz taryfe zmienic, trzeba wiedziec dosc sporo rzeczy..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #587  autor: radeczko
 31 sty 2005, 11:45
Decydując się na tą taryfę chyba znałeś jej zasady, są proste i logiczne.

Łatwo policzyć, że jeśli dzwonisz na stacjonarne i Idee to minuta kosztuje Cię 0,40 gr
Kiedy dzwonisz na inne sieci 0,81 gr.

Na co możesz mienić, jak na razie tylko na JEDNĄ Ideę 0.75 gr z tą różnicą że dostaniesz telefon jak podpiszesz umowę na 24 miesiące.