Witam
Nie wiem czy to dobre miejsce, ale może niektórym przyda się to co dziś znalazłem na OrangeOn-Line. Mianowicie nigdzie nie opublikowano oficjalnych pdf-ów z cennikami Planów Optymalnych.
Tymczasem sprawdzając możliwość zmiany planu taryfowego pojawiły mi się właśnie Plany Optymalne. Zdziwiło mnie to gdyż pytałem o to Rzecznika grupy TP i dostałem informacje, ze te plany są dostępne tylko przy nowych aktywacjach i przedłużaniu umowy. I stanowczo twierdził że migracja jest niemożliwa.
Ponadto chciałem przedłużyć umowę w nowym Mixie Optymalnym a mianowicie w "10", ale w systemie pracowników Orange nie było takiej możliwości. Mogłem wybrać co najniżej "20". W OrangeOn-Line pojawiła mi się możliwość darmowej migracji do tego Mixa
I właśnie przy okazji składania zlecenia zmiany planu taryfowego ukazały mi się regulaminy nowych planów.
Oto linki:
Cennik -
http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary ... 425708.pdf
Migracja -
http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary ... 425704.pdf
Pozdrawiam
