DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #28877  autor: tomaszek
 05 lis 2005, 16:15
Jestem trochę zdziwiony ale jakoś po kościach rozlazła się podwyżka w orange/pop/profit
Doładowanie punktami w Profit/POP 50 zł wystaczyło 900 pkt a teraz 1250
SMS zagraniczne też zdrożały
Przecież to jest skandal
Mam 2 numery w ORANGE jeden na abo- jedna idea na kartę a drugi POP. Jestem w proficie od 3 lat maja moje dane i nie powiadomili nie o zmianie ?!?!!?!?
Reklamowałem brak doliczenia punktów za dołądowanie w PROFICIE łamagi nie mogą dogadać się z BOK
BOK twierdzi że doładowałem konto a profit mówi że tego doładowania nie ma w systemie
Skandal :oops:
Trzeba dać odczuć orangutanom że klienci są niezadoleni

 #28879  autor: Irek
 05 lis 2005, 16:17
Absolutnie nie musięli Cie informować. To jest program lojalnościowy, a więc to Ty powinieneś się interesować co jak i gdzie!

"And one more thing..."
 #28881  autor: tomaszek
 05 lis 2005, 16:23
A podwyżka sms w POP ??
Kiedyś jak były zmiany w taryfach pre-paid to operator musiał w gazetach ogólnopolskich podać to do publicznej wiadomości.
Jeżeli chodzi o profit to się nie zgadzam
Program lojalnościowy
Tankuje na orlenie też mam kartę vitay i jeżeli jest jakaś zmiana to przy kasie od razu wciskają nowy kalatog.
:!: także cos tu jest nie tak :!:
 #28917  autor: Th0mas
 05 lis 2005, 20:35
tomaszek pisze: Mam 2 numery w ORANGE jeden na abo- jedna idea na kartę a drugi POP.
Yyyy, ale Jedna Idea na kartę to nie jest abo-.
 #28920  autor: tomaszek
 05 lis 2005, 20:58
Przepraszam rzeczywiście mam Jedną Idee + POP
 #28924  autor: D@rio
 05 lis 2005, 21:12
tomaszek pisze:A podwyżka sms w POP ??
Kiedyś jak były zmiany w taryfach pre-paid to operator musiał w gazetach ogólnopolskich podać to do publicznej wiadomości.
Jeżeli chodzi o profit to się nie zgadzam
Program lojalnościowy
Tankuje na orlenie też mam kartę vitay i jeżeli jest jakaś zmiana to przy kasie od razu wciskają nowy kalatog.
:!: także cos tu jest nie tak :!:
Bo Orlen to nie orange. A pozatym Orlen jednym z glownych udzialowcow PlusGSM...
 #28950  autor: tomaszek
 06 lis 2005, 09:48
Chodzi mi o pokazanie działania programu lojalnościowego i dbałości o klienta. Jeżeli Orlen może to dlaczego nie może Orange.
I nie interesuje mnie że Orlen ma udziały w Plusie.
jeżeli tego nie rozumiesz to trudno.
Jesteś w erze tam też jest program lojalnościowy - w pracy mamy abo x 2 w erze i Bok sam dzwoni że jest tyle i tyle punktów i ile doatkowo minut można otrzymać.
Jeżeli się chce to można.
A orange nie dość że jest drogi to jeszcze olewa klientów.
Jestem w Idei od 4 lat i teraz jest coraz gorzej z obsługa klietna
 #29046  autor: D@rio
 06 lis 2005, 17:19
tomaszek pisze:Chodzi mi o pokazanie działania programu lojalnościowego i dbałości o klienta. Jeżeli Orlen może to dlaczego nie może Orange.
I nie interesuje mnie że Orlen ma udziały w Plusie.
jeżeli tego nie rozumiesz to trudno.
Jesteś w erze tam też jest program lojalnościowy - w pracy mamy abo x 2 w erze i Bok sam dzwoni że jest tyle i tyle punktów i ile doatkowo minut można otrzymać.
Jeżeli się chce to można.
A orange nie dość że jest drogi to jeszcze olewa klientów.
Jestem w Idei od 4 lat i teraz jest coraz gorzej z obsługa klietna
Nie unos sie tak :-)
 #29057  autor: tomaszek
 06 lis 2005, 18:39
Nie unoś się ????
Jeżeli mój operator ma mnie jako klienta gdzieś i chce więcej pieniędzy za coraz gorsze usługi.
to co mam siedzieć cicho !!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????
To może ty przestań strofować innych w szczególności jeżeli nie masz o czymś pojęcia.
No chyba że pracujesz w salonie ORANGE????????