DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1091411  autor: ragazzi
 08 mar 2020, 16:53
Po wysłaniu wypowiedzenia umowy, a raczej nieprzedłużania jej, zadzwonią sami.
Proponują abo plush L za 25 zł (nielimitowane wszystko + 20GB netu) lub chyba zwykły abo za 25 zł (nielimitowane wszystko + 8 GB netu).
Jeśli chodzi o aparaty, to jakiś tam rabat jest. Jeśli telefon kosztuje 1000zł to rabat 200zł. Jeśli jest droższy, to rabat rośnie, ale za darmo nikt nie da :) Wychodzi taniej niż w sklepach .
 #1091523  autor: zeniu84
 12 mar 2020, 15:13
Przed wysłaniem "Duk" wcześniej zaoferował mi 3400 brutto s10+ oraz 12 gb internetu 25 zł brutto i nie było możliwości nic więcej .. po wysłaniu wypowiedzenia .. ponownie "DUK" z propozycją j.w. ale telefon miał być za 3200 brutto .. za jakiś czas ponownie telefon .. i już dzwoniła osoba z niejakiego "Działu rezygnacji"... zaproponowała jeszcze lepsze warunki niż "DUK" tj. s10+ za 3000 brutto , 12 gb internetu 12/ po 20 zł brutto następny rok po 25 zł brutto .. była możliwość jeszcze przejście na ofertę PLUSH 20 gb internetu za 25 zł brutto ale telefon niestety 3300 brutto .. z racji, że aż tyle z internetu nie korzystam wybrałem opcję pierwszą ..tak dla informacji dla osób ew. negocjujących ;)
 #1095534  autor: dan772
 18 maja 2020, 17:32
Witam. Mam umowę bezterminową plus za 25zł wszystko no limit i internetu 8gb. Chciałem przejść do plusha bo trochę mało tego internetu i skontaktowałem się z duk. Konsultant powiedział że w plusie może mi zaproponować to co mam za 29zł a do plusha to muszę złożyć wypowiedzenie, przejść na kartę i dopiero przenieś numer do plusha. Podobno innej drogi nie ma i bezpośrednio nie da się przenieść numeru. Czy ktoś w tym roku przenosił bezpośrednio numer z plusa do plusha przez duk?