DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #185500  autor: reegis
 22 maja 2007, 12:36
kosaz pisze:dzieki Kaczy, numer jest abo,
wiec tylko jeden za free pozostale opcje za oplata 10 zl kazda za mca dobrze to rozumuje ?
Opłata za każdy dodatkowy pakiet to 10 zł na miesiąc.
kosaz pisze:a jaki jest okres czekania na przejscie w sensie ile to trwa czasu ??i rozumiem ze trzeba miec zakonczenie umowy albo byc blisko tego terminu
W dniu kiedy zwolni numer obecny operator możesz już mieć usługi Plusa - umowę podpisujesz wcześniej z numerem tymczasowym lub bez.

A kiedy operator zwolni numer? Pewnie wtedy, kiedy skończy się okres wypowiedzenia umowy i będzie uregulowana opłata za przeniesienie numeru.

 #200440  autor: revandel
 08 lip 2007, 19:36
Czy darmowe minuty w kubali liczą się do wszystkich sieci?
Na stronie plusa jedyna wzmianka o tym to:

"W nowych taryfach Kubali w sieci Plus minuty darmowych rozmów liczą się już w tysiącach. Po wykorzystaniu minut wliczonych w abonament, połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych kosztują jednakowo mało - 60 groszy za minutę, a SMS-y - 18 groszy."

Nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. Wydaje mi się, że do wszystkich sieci, ale chciałem się upewnić. Bardzo proszę o odpowiedź. Dzięki z góry.

 #200441  autor: yar
 08 lip 2007, 20:00
revandel pisze:Czy darmowe minuty w kubali liczą się do wszystkich sieci? ]
Tak sa one do wykorzystania do wszystkich sieci.....wylaczajac dodatkowe uslugi np. wszyscy w plusie, wieczory i weekendy itd... - te juz tylko wewnatrz..

--------------------
Sygnatury Brak
--------------------

 #201378  autor: Bloo
 11 lip 2007, 16:38
syrenka pisze:hmm no ciekawe ile osób ma tak, ze większość znajomków w jednej sieci.

Ja mam kilku kolegów w Orange i jednego w Erze, a resztę znajomych mam w Plusie (i to jest ta grupa do której najczęściej dzwonię). Dlatego do Taryfy Kubali 75 dokoptowałem sobie Wieczory i Weekendy w Plusie za 10 zł brutto (podkreślę, że na stacjonarne numery dzwonię może raz w miesiącu i jest to rozmowa 2-4 minut więc wcale mi nie przeszkadza, że Plus w nowych taryfach zniósł stacjonarne jeśli chodzi o pakiet wieczory i weekendy).

Obrazek