DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 54
 #901264  autor: passat99
 22 gru 2016, 19:13
Z żona przenosimy razem numery do lajt z virgin, oferta strzał w 10, jak narazie bez wiekszych problemow za to z kilkoma prezentami ja dostalem torbe na zakupy ;) a ona spory kalendarz na sciane, plus po starterze z dość fajnymi numerami, mam przeniesienie na 27 grudnia , mam nadzieje ze pojdze gładko i bez żadnych problemów.
 #901291  autor: rafmik
 22 gru 2016, 20:31
passat99 pisze:mam przeniesienie na 27 grudnia , mam nadzieje ze pojdze gładko i bez żadnych problemów.

napisz jak poszło, ja się przenoszę dwa dni po Tobie ;)
 #901328  autor: antekwars
 23 gru 2016, 07:03
Mi na połowę stycznia wyznaczyli datę piszcie jak jest jak wam aktywują czy poszło bezproblemowo i jak z działaniem usług. Każda porada się przyda dla tych dopiero za jakiś czas się przenoszących.
 #901364  autor: emitar
 23 gru 2016, 13:26
passat99 pisze:Z żona przenosimy razem numery do lajt z virgin,
Rozumiem, że osobne umowy? Bo jak ja przenosiłem numer i chciałem zrobić z drugim to samo uzyskałem odpowiedź, że promocja jest tylko na jeden numer.
 #901400  autor: rafmik
 23 gru 2016, 18:04
emitar pisze: i chciałem zrobić z drugim to samo uzyskałem odpowiedź, że promocja jest tylko na jeden numer.

Zgodnie z regulaminem jeden pesel = jeden numer w ramach tej promocji.

I nie ma się dziwić, średnio miesięcznie 16,58 zł to jest pewnie po kosztach, na zasadzie promocji i żeby było o Lajt Mobile głośno.
Ogólnie z ceną nieźle pojechali. Mają z takiej umowy niecałe 200 zł brutto rocznego przychodu. Z tego muszą opłacić dostęp do infrastruktury Plusa, pokryć koszty swojej działalności, podatki, obsługę BOK, koszty podpisania umowy (kurier w dwie strony, papier, gadżety, sama SIMka) itd.


Dzisiaj dostałem SMSa, że mój numer zostanie przeniesiony 29 grudnia. Czyli po dwóch dniach od doręczenia podpisanej umowy jest już zgoda dotychczasowego operatora na oddanie numeru.
 #901408  autor: passat99
 23 gru 2016, 19:04
emitar pisze:
passat99 pisze:Z żona przenosimy razem numery do lajt z virgin,
Rozumiem, że osobne umowy? Bo jak ja przenosiłem numer i chciałem zrobić z drugim to samo uzyskałem odpowiedź, że promocja jest tylko na jeden numer.

Tak jak najbardziej osobne umowy, poinformuje jak poszła cała procedura.
 #901998  autor: Gregrin
 28 gru 2016, 13:13
yaras12 pisze:u mnie numer miał byc przeniesiony od dzisiaj i niestety nie działa
Stara karta się wyłączyła ?? Byl sms z powiedzeniem daty przeniesienia ?? Jesli stara karta dalej działa tzn ze operator nie oddal numeru.
 #902023  autor: yaras12
 28 gru 2016, 16:06
pierwszy raz przenoszę i nie znam sie na procedurach. wiem tylko że 28.12 miałem byc juz w LM. Awaria ok, ale informacje powinni wysłać choćby mailem, tymczasem mój wpis na FB na ten temat skasowali. :( umowa w TM mi wygasła wczoraj ale karta dalej działa - numer przeszedł z abo "na kartę". Karta LM nie aktywna. włożyłem dwie karty i czekam. Rozumiem że jak zacznie działać to karta LM się uaktywni a TM dezaktywuje?? Ten sms to z jakiej karty ma przyjść, od TM czy LM? Nie kumam
 #902027  autor: tytoos
 28 gru 2016, 16:15
Czy dostałeś na swój numer SMS z informacją typu "twój dotychczasowy operator wyznaczył datę przeniesienia numeru na ..."? Albo email o podobnej treści?
 #902028  autor: yaras12
 28 gru 2016, 16:18
nic takiego, umowe podpisywałem z LM 20.12 (wtedy był kurier). od tego czasu tylko info że umowa do nich dotarła. wg zapewnień konsultanta 27.12 numer powinien byc u nich, a tu d@@a. na maile nie odpisują, do kitu z ta siecią.
 #902033  autor: tytoos
 28 gru 2016, 16:27
Zadzwoń jeszcze raz - najlepiej teraz - do LM i ustal na jakim etapie jest to przeniesienie. Na spokojnie :)
 #902056  autor: SACZI
 28 gru 2016, 17:40
Yaras, bo LM to nie sieć, tylko firemka świadcząca usługi telekomunikacyjne.
Działają na infrastrukturze plusa, ale nie wiadomo, czy jest dostęp do nadajników sferii, mobylandu i aero2 (to wszystko firmy Polkomtela, czyli plus).

No ja ciekawy jestem co z tego będzie...
 #902065  autor: yaras12
 28 gru 2016, 17:58
SACZI pisze:Yaras, bo LM to nie sieć, tylko firemka świadcząca usługi telekomunikacyjne.
Działają na infrastrukturze plusa, ale nie wiadomo, czy jest dostęp do nadajników sferii, mobylandu i aero2 (to wszystko firmy Polkomtela, czyli plus).

No ja ciekawy jestem co z tego będzie...
Na szczęście jest 14 dni na rezygnację więc jak jutro się coś nie ruszy to bez żalu. Zajęli by się robotą a nie pisaniem na FB.
 #902068  autor: Gregrin
 28 gru 2016, 18:09
yaras12 pisze:Na szczęście jest 14 dni na rezygnację więc jak jutro się coś nie ruszy to bez żalu. Zajęli by się robotą a nie pisaniem na FB.
tytoos pisze:Jest awaria w UKE: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/uke- ... 37831.html
Dla nielubiących czytać: jest awaria w UrzedzieKomunikacjiElektronicznej niezależna od żadnego operatora.
 #902073  autor: rafmik
 28 gru 2016, 18:23
Kurde, a mi jutro przenosi numer :/ Ciekawe czy się uda. Najgorsze by było jak by zawisł w próżni - czyli brak zasięgu na starej i nowej karcie...

Te awarie w UKE w jakim czasie są zwykle usuwane? To kwestia kilkudziesięciu minut czy raczej kilku godzin? :/
  • Strona 2 z 54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 54