DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 636 z 692
  • 1
  • 634
  • 635
  • 636
  • 637
  • 638
  • 692
 #974811  autor: DesmoVP
 29 sty 2018, 16:11
Właśnie zostałem przekierowany do "działu ofert specjalnych" i przedstawili mi ofertę: wszystki nielimitowane, po 10 GB lejek do 1mb, playnow za 30 zł na 18 miesięcy. Nie składałem żadnego wypowiedzenia, bo oferta kończy mi się dopiero pod koniec kwietnia. Ale odmówiłem. Jedyne co usłuszałem, że teraz nie ma dla mnie takiej oferty że all za 25 zł na nieokreślony bo umowy są generowane na podstawie historii abonenta. ALe uważam, że to ściema.
 #974835  autor: mseifer
 29 sty 2018, 18:39
Jestem właśnie po rozmowie z działem utrzymania klienta. Pani dzwoniła z ofertą no limit za 30 złotych z 10 GB neta. Twierdzi że nie ma oferty za 25 złotych że była aktywna do końca grudnia. Pani stwierdziła na wiadomość że znajomi dostali takie oferty że wprowadzają w błąd.
 #974901  autor: pakierhakierxd
 30 sty 2018, 09:44
ja dla siostry nie mialem sil i checi i wzialem za 30 na 2 lata i tak ok bo placila 70 :)
ogolnie co to za roznica ze 2 lata skoro wszedzie i tak by sie placilo ok 30 :D ,sam czekam na koniec umowy i to wezme lub przejde moze do Nju na abonament -choc zasieg slabszy ale w tel mam wifi calling i teraz glownie z tego korzystam :D ,testuje nju na karte w tablecie juz jakis czas i chwale se :D

Pozdrawiam :)
 #974942  autor: Pasat01
 30 sty 2018, 12:22
mseifer pisze: Twierdzi że nie ma oferty za 25 złotych że była aktywna do końca grudnia. Pani stwierdziła na wiadomość że znajomi dostali takie oferty że wprowadzają w błąd.
Taaak a to pewnie Orange ma od 1 stycznia ofertę Stan Nielimitowany – SOLO RePlay .... ?? :)
https://www.play.pl/dokumenty/2018/9981 ... -01-01.pdf

Ściemniają aż się nie chce ich słuchać.
 #975036  autor: Mikman
 30 sty 2018, 17:39
Witam.
Mam takie pytanie. Obecnie mam abonament FORMUŁA SMARTFON Unlimited 49,99 dla Firm za który płacę 36zł brutto - za tyle mi dali 2 lata temu.
Umowa kończy mi się 31.03.2018, telefony z propozycjami to standardowe oferty jak dla nowych (na stronie dla nowych=dla przedłużających czyli PERFECT - 30zł +VAT i PERFECT BOX - 40zł + VAT, obie opcje Solo.). Jutro idę złożyć wypowiedzenie.
Proszę o informację co mogę ugrać maksymalnie po złożeniu wypowiedzenia? Oferty bez telefonu. Interesuje mnie zestaw PERFECT BOX (nielimitowane rozmowy do wszystkich, smsy, mms, internet "nielimitowany", Tidal, Showmax.
Jeśli nie uda mi się wywalczyć maksymalnych bonusów, to jakie warunki cenowe Waszym zdaniem byłyby do zaakceptowania za PERFECT BOX w wersji Solo?
Mimo, że jest to numer na firmę, to jak mi (kiedyś) powiedzieli mogę równie dobrze brać oferty dla klientów indywidualnych, jak i dla małych firm (one były tańsze).
Dziękuję za informację. Pozdrawiam.
 #975056  autor: Robaas
 30 sty 2018, 18:57
Też jestem ciekawy czy jest coś dla firm w okolicy 25 zł, ktoś przedłużał ostatnio numer na małą firmę?
 #975064  autor: Ruben
 30 sty 2018, 20:08
Robaas, 2lata temu dla firm jako tzw. ofertę utrzymaniową proponowano no limit+7GB 15pln netto -skorzystałem z tej oferty. W tym wątku są wpisy osób, które otrzymały niedawno na firmę ofertę znaną jak utrzymaniowka dla osób indywidualnych czyli no limit +10GB i później lejek 1Mb za 25pln brutto.
Kolega damdol5 coś proponuje ale w wiadomościach prywatnych więc nie wiem czy gorszą czy lepszą ofertę.
Kiedyś oferty dla firm, bez telefonu były w Play znacznie lepsze niż dla indywidualnych ale teraz to już raczej przeszłośč.
 #975194  autor: rodrigoXXL
 31 sty 2018, 14:16
senior gregin , jak ktos ma play bo ma lepszy zasieg niz inni i np tanszy abonament jak netia mobile lub duze paczki danych jak https://mobilevikings.pl/pl/oferta/internet-mobilny/ to sam zrobi dla siebie tani pakiet tel za 55zl gdzie no limit na rozmowy i 80bg net... sam play nie da az tyle a ich nilimit to 10gb i lejek 1mb/s...
 #975341  autor: Gregrin
 01 lut 2018, 00:33
Nie do końca rozumiem ale ofert MVNO jest sporo i wiadomo ze są tańsze bo nie muszą np. utrzymywać masy punktów stacjonarnych.
Patrząc na kartę w play tez można sobie "zrobić" taki pakiet (DIL + kombinacja w RBME). Wyjdzie nawet taniej.
Co do samego netu to tu jest odpowiednik https://www.play.pl/uslugi/pik-pakiety-bez-limitu-gb/ (kiedyś tez był po 45zl i nawet z lejkiem 2mbps po tych 100GB). Jednak jak ktoś nie jest uzależniony od zasięgu to do neta weźmie t-mob bo tam nie ma limitu tylko max pułap szybkości.
Ale kończmy ten offtopic.
 #975478  autor: rodrigoXXL
 01 lut 2018, 14:59
Gregrin pisze:Nie do końca rozumiem ale ofert MVNO jest sporo i wiadomo ze są tańsze bo nie muszą np. utrzymywać masy punktów stacjonarnych.
Patrząc na kartę w play tez można sobie "zrobić" taki pakiet (DIL + kombinacja w RBME). Wyjdzie nawet taniej.
Co do samego netu to tu jest odpowiednik https://www.play.pl/uslugi/pik-pakiety-bez-limitu-gb/ (kiedyś tez był po 45zl i nawet z lejkiem 2mbps po tych 100GB). Jednak jak ktoś nie jest uzależniony od zasięgu to do neta weźmie t-mob bo tam nie ma limitu tylko max pułap szybkości.
Ale kończmy ten offtopic.
po pierwze te 100gb jest tylko w nocy od 24:00 do 9:00, pozatym maja 2gb za 5zl i 6gb za 25zl..
po drugie netia i np mobile vikings sa firmami co na tzw nadajnikach play swiadcza uslugi i daja duzo wiecej gb przez calu dzien do korzystania...10gb w tzw int bez limitu bardzo latwoprzekroczyc ale potem szlak moze trafic czlowieka mak mu net muli 1mbs do konca wykupionego okresu.... :shock: :shock: :shock: :shock:
 #975532  autor: maniek2408
 01 lut 2018, 18:17
Witam, panowie mam dylemat kończy mi się umowa na 3 telefony w play ,co będzie korzystniejsze brać formułę rodzina na te 3 telefony czy jednak solo dobrać ofertę do każdego numeru.Teraz płacę 111zł ,37 i 37zł .Zależy mi na w miarę tanim abo aby nie był większy od tego co teraz opłacam ,oraz na w miarę telefonach .Co można ugrać mając 3 nr telefonów
 #975592  autor: Gregrin
 02 lut 2018, 00:46
rodrigoXXL pisze:po pierwze te 100gb jest tylko w nocy od 24:00 do 9:00
Nie.
rodrigoXXL pisze:po drugie netia i np mobile vikings sa firmami co na tzw nadajnikach play swiadcza uslugi i daja duzo wiecej gb przez calu dzien do korzystania
Tak. To sie nazywa MVNO.
rodrigoXXL pisze:daja duzo wiecej gb przez calu dzien do korzystania...10gb w tzw int bez limitu bardzo latwoprzekroczyc ale potem szlak moze trafic czlowieka mak mu net muli 1mbs do konca wykupionego okresu.... :shock: :shock: :shock: :shock:
No tak, nie zauważyłem ze mówisz o pakiecie 10GB i patrzyłem na pakiet 100GB który w play wychodził akurat korzystniej.

Skoro chcesz nolimit rozmów (10zl) + 10GB (15zl) to po co w ogóle mówić o jakiś składankach skoro w ofertach na kartę taki pakiet (+sms i ew. mms) za 25zl to standard ??
 #975692  autor: Seben
 02 lut 2018, 18:53
Dzisiaj przedłużyłem umowę na warunkach replay solo I+ za 25zl na czas nieokreślony, obowiązkowe zgody marketingowe. Pełen no limit, 10GB internetu, showmax 12m, tidal i play now 24m. Miałem złożone wypowiedzenie. Bez nie chcieli dać. Nie dzwoniłem do DUK. Sami zadzwonili i przy pierwszym telefonie dostałem co chciałem. Także oferta cały czas aktualna. Pozdrawiam
 #975721  autor: dylon
 02 lut 2018, 21:47
Poczytajcie regulamin tego solo i+. Zgody marketingowe można wycofać, co nie powoduje odebrania rabatów :D

Pozdrawiam,
--
Dylon
  • Strona 636 z 692
  • 1
  • 634
  • 635
  • 636
  • 637
  • 638
  • 692
  • 1
  • 634
  • 635
  • 636
  • 637
  • 638
  • 692