DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #32631  autor: tomaszek
 30 lis 2005, 14:28
darmowy numer przez 6 miesięcy w Orange i co dalej
Po 6 miesiącach możesz zrezygnować z darmowego numeru ale kwotę 15 zł musisz przeznaczyć na inna usługę
I tutaj zaczynają się schody:
Jeżeli tylko rozmawiasz to masz problem przecież nie ma kwoty deklarowanej 15 zł czy wszyscy na wszyscy czy do orange i stacjonarne więc musisz wybrać kwotę 25 zł czyli twój raachunek wzrasta o 25 zł
Oczywiście nadal możesz mieć jeden darmowy numer lub wybrać wieczory i weekendy już za 15 zł lub np 10 zł na rozmowy i 5 zł na internet
Pamiętajcie stacjonarne to tylko te tepsy a nie z netii . Niektórzy mogą się naciąć
Wiadomości z salonu orange z dzisiaj.
:smt006
 #32661  autor: D@rio
 30 lis 2005, 17:55
tomaszek pisze:darmowy numer przez 6 miesięcy w Orange i co dalej
Po 6 miesiącach możesz zrezygnować z darmowego numeru ale kwotę 15 zł musisz przeznaczyć na inna usługę
I tutaj zaczynają się schody:
Jeżeli tylko rozmawiasz to masz problem przecież nie ma kwoty deklarowanej 15 zł czy wszyscy na wszyscy czy do orange i stacjonarne więc musisz wybrać kwotę 25 zł czyli twój raachunek wzrasta o 25 zł
Oczywiście nadal możesz mieć jeden darmowy numer lub wybrać wieczory i weekendy już za 15 zł lub np 10 zł na rozmowy i 5 zł na internet
Pamiętajcie stacjonarne to tylko te tepsy a nie z netii . Niektórzy mogą się naciąć
Wiadomości z salonu orange z dzisiaj.
:smt006
A wiec tak. W wyjasnieniu sprawy informuje Cie iz usluga jest darmowa na okres 6 miesiecy. Ale nie ma mozliwosci podpisania umowy z samym darmowym numerem (czyli z ta promocyjna usluga.) Mimo wszystko musisz wybrac uslugi na min. kwote deklarowana 25zł. i dopiero od tego momentu przysluguje Ci korzystanie przez okres 6 miesiecy z darmowymi polaczenia z jednym wybranym numerem. Po 6 miesiacach jesli abonent nie wyrazi checi deaktywacji uslugi, usluga bedzie przedluzona i bedzie doliczane co miesiac 15zł. A jesli nie...to abonent pozostanie przy swoich wybranych uslugach z kwota minimalna 25zł. Oczywiscie caly czas mowie o ofercie z telefonem. A wiec po 6 miesiacach Twoj rachunek nadal moze wynosic 25zł.

Dodam, ze nie ma opcji "Darmowe wieczory i weekendy" w kwocie 10zł.

Natomiast, salon Ci podal blednej informacji. Polaczenia do sieci stacjonarnych w tym przypadku dotycza wszystkich operatorow!

Pozdrawiam :)

cd

 #32674  autor: tomaszek
 30 lis 2005, 19:02
Proszę mi uwierzyć nie jest moim zamiarem wprowadzanie ludzi w błąd
Takie dostałem dzisiaj informację z salonu Orange Niestety nie jest to salon firmowy ale przedstawiciel z miasta 20 tysiecznego i może jest jakiś niedoinformowany
Siedziałem tam chyba z 40 minut i wypytywałem się o te kwestię ponieważ chce przejść z orange go na abonament z zachowaniem numeru
Ale są darmowe wieczory za 15 zł
 #32692  autor: D@rio
 30 lis 2005, 19:43
tomaszek pisze:Proszę mi uwierzyć nie jest moim zamiarem wprowadzanie ludzi w błąd
Takie dostałem dzisiaj informację z salonu Orange Niestety nie jest to salon firmowy ale przedstawiciel z miasta 20 tysiecznego i może jest jakiś niedoinformowany
Siedziałem tam chyba z 40 minut i wypytywałem się o te kwestię ponieważ chce przejść z orange go na abonament z zachowaniem numeru
Ale są darmowe wieczory za 15 zł
Zgadza sie :) Wierze. Ale moim zadaniem jest poprawianie bledow ludzkich w kwestii informacji o telefonii komorkowej :) Natomiast czesto zdarza ze dealerzy podaja blednie informacje bo cos tam zaslysza, zobacza. Dealer najprawdopodobniej pomyslal sobie ze to jest tak samo jak w TP S.A. gdzie DWiW sa faktycznie dostepne tylko w ramach sieci wlasnej. Natomiast w PTK Centertel jest inaczej. Tutaj polaczenia te obejmuja cala struktura polskiej telefonii stacjonarnej tj. wszystkich operatorow :-)

A darmowe wieczory sa za 15, 30 i 60zł. ;)

Natomiast przejscie z Orange GO do Twoj Plan jest oczywiscie jak najbardziej mozliwe i poprzedzone kwota 25zł. :)
 #32716  autor: bigman
 30 lis 2005, 22:22
D@rio pisze:Natomiast, salon Ci podal blednej informacji. Polaczenia do sieci stacjonarnych w tym przypadku dotycza wszystkich operatorow!

Pozdrawiam :)
Potwierdzam, dzwonilem na telefonie stacjonarna Dialog i pociagnelo kase z pakietu "Orange i Stacjonarne".
 #32753  autor: pumba
 01 gru 2005, 13:17
tomaszek pisze:darmowy numer przez 6 miesięcy w Orange i co dalej
Po 6 miesiącach możesz zrezygnować z darmowego numeru ale kwotę 15 zł musisz przeznaczyć na inna usługę
I tutaj zaczynają się schody:
Jeżeli tylko rozmawiasz to masz problem przecież nie ma kwoty deklarowanej 15 zł czy wszyscy na wszyscy czy do orange i stacjonarne więc musisz wybrać kwotę 25 zł czyli twój raachunek wzrasta o 25 zł
Oczywiście nadal możesz mieć jeden darmowy numer lub wybrać wieczory i weekendy już za 15 zł lub np 10 zł na rozmowy i 5 zł na internet
Pamiętajcie stacjonarne to tylko te tepsy a nie z netii . Niektórzy mogą się naciąć
Wiadomości z salonu orange z dzisiaj.
:smt006
Większośc ludzi źle podchodzi do tej promocji i popełnia błąd tak samo jak Ty bo przecież 15zł za darmowe rozmowy z wybranym numerem które będziemy płacić po tych 6 miesiącach od samego początku są w liczane do kwoty deklarowanej czy jak to teraz się tam nazywa i jeśli chcemy płacić miesięcznie 50zł to przy podpisywaniu umowy wybieramy np. 25zł Wszędzie i na Wszystko + 10zł do Orange i stacjonarne + 15zł których nie płacimy przez pierwszych 6 miesięcy za darmowe rozmowy z wybranym numerem i przez pierwsze 6 miesięcy płacimy 35zł a po 6 miesiącach zmieniamy to na np. 50zł Wszyscy i na Wszystko a do tego na samym początku telefon zakupujemy po cenie tak jakbyśmy płacili od samego początku 50zł miesiecznie czyli w przedziale 46-65zł a nie 25-45zł choc przez pierwsze pol roku placimy 35zł :wink:

 #32915  autor: tomaszek
 02 gru 2005, 20:25
Mieliście racje w telefonicznym BOK wyjaśnili mi dokładnie tak jak mówicie.
Przykre jest to co wyprawiają przedstawiciele w salonach orange wprowadzają ludzi w błąd :cry:

 #32919  autor: qbiq
 02 gru 2005, 20:40
a czy przechodzac z popa na twoj plan (umowa na rok, bez telefonu) bede musial placic to 50zl na wstepie? a jesli tak to, czy jest mozliwosc, ze dostane nowa karte sim z tym samym numerem ktory mam obecnie? bo wkurza mnie napis idea, juz wole to smieszne orange:P

 #32947  autor: D@rio
 02 gru 2005, 22:28
qbiq pisze:a czy przechodzac z popa na twoj plan (umowa na rok, bez telefonu) bede musial placic to 50zl na wstepie? a jesli tak to, czy jest mozliwosc, ze dostane nowa karte sim z tym samym numerem ktory mam obecnie? bo wkurza mnie napis idea, juz wole to smieszne orange:P
Za przejście sie płaci 25zł. nie 50zł.
A nową kartę dostaniesz..jak zapłacisz 25zł. ;) (chyba że jeszcze jest tak promocja co można było wyrobić sobie nową kartę za 10zł....)

 #32951  autor: qbiq
 02 gru 2005, 22:53
Na stronie orange pisza ze: aktywacja numeru abo. w promocji kosztuje 50zl, z czego 25zl mozna wykorzystac na uslugi w ofercie twoj plan(...) czyli jak przechodze z popa to nie musze placic tych 25zl bo mam juz karte?

 #32966  autor: Kaczy
 03 gru 2005, 00:19
qbiq pisze:wkurza mnie napis idea, juz wole to smieszne orange:P
Hehe... mnie to wkurza jedno i drugie dlatego na wyświetlaczu mam zamiast tego napis "Kaczy"

Wszystko można zmienić, trzeba tylko wiedzieć gdzie :P

 #32967  autor: D@rio
 03 gru 2005, 00:31
qbiq pisze:Na stronie orange pisza ze: aktywacja numeru abo. w promocji kosztuje 50zl, z czego 25zl mozna wykorzystac na uslugi w ofercie twoj plan(...) czyli jak przechodze z popa to nie musze placic tych 25zl bo mam juz karte?
Mówisz dokładnie tak jak jest ;) ...

 #32983  autor: qbiq
 03 gru 2005, 10:12
Dzieki D@rio! To mi troche poprawilo humor:) zawsze pare zetek w kieszeni! P.S. pozdro dla Lublina, mam tam rodzinke:P

[ Dodano: 2005-12-06 13:29 ]
D@rio pisze:
qbiq pisze:Na stronie orange pisza ze: aktywacja numeru abo. w promocji kosztuje 50zl, z czego 25zl mozna wykorzystac na uslugi w ofercie twoj plan(...) czyli jak przechodze z popa to nie musze placic tych 25zl bo mam juz karte?
Mówisz dokładnie tak jak jest ;) ...
Kurcze dzwonilem teraz do BOK i koles powiedzial ze i tak musze zaplacic 50zl...mi tez sie to wydaje dziwne bo przeciez karty nie bede zmienial..pewnie w salonie mi powiedza to samo :| a jest jakis sposob zebym nie musial placic tych 25zl?