DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #31788  autor: minifili
 24 lis 2005, 15:09
Dostałem dzisiaj korespondencje z Plusa, do rachunku dołączony został nowy regulamin, który wchodzi z nowym rokiem. Na rachunku widnieje napis W przypadku braku akceptacji zmian w cenniku lub regulaminie przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenia umowy, a Polkomtel S.A. nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze.

Czyli mam rozumieć, że mogę rozwiązać przed czasem umowę, którą mam podpisaną do końca przyszłego roku?
 #31791  autor: D@rio
 24 lis 2005, 15:32
minifili pisze:Dostałem dzisiaj korespondencje z Plusa, do rachunku dołączony został nowy regulamin, który wchodzi z nowym rokiem. Na rachunku widnieje napis W przypadku braku akceptacji zmian w cenniku lub regulaminie przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenia umowy, a Polkomtel S.A. nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze.

Czyli mam rozumieć, że mogę rozwiązać przed czasem umowę, którą mam podpisaną do końca przyszłego roku?
Oczywiscie ze mozesz :D :D :D ;) ...tylko nie badz pozniej zszokowany jak przyjdzie Ci do zaplaty 1000zł. :D ;)

:)

 #31804  autor: Rokko
 24 lis 2005, 16:42
Zabezpieczają sie przed zmianami taryf,wiec moze cos nowego wprowadza. no i ten 1000 :D raczej bym nie ryzykował tak pochoopnego wypowiedzenia:)

 #31817  autor: Irek
 24 lis 2005, 18:38
Jeśli czarno na białym pisze to można wypowiedzieć umowę bez problemu. Tylko w pierwszej kolejności sprawdź czy nie ma na dole żadnych gwiazdek i tekstu pisanego czcionką cztery, albo sześć. ;-)

"And one more thing..."

 #31829  autor: D@rio
 24 lis 2005, 19:29
jesito pisze:Jeśli czarno na białym pisze to można wypowiedzieć umowę bez problemu. Tylko w pierwszej kolejności sprawdź czy nie ma na dole żadnych gwiazdek i tekstu pisanego czcionką cztery, albo sześć. ;-)
Nawet jak jest albo nie ma to i tak nie ma zadnego znaczenia...bo i tak mu nalicza kare umowna i tak. I przyjdzie do zaplaty. Czy slusznie czy nie to ja sie juz nie bede tutaj wypowiadal. Jednak pozniej go czeka dluga meka z PlusGSM, sadami i wszelkimi urzedami jesli ma zamiar sie odwolywac. A nawet jesli wygra. To i tak pozniej bedzie mial duze problemy z kupeniem telefonu komorkowego na abonament gdzie kolwiek ( to taka niespodzianka od PlusGSM ;) ) ...
...a wiec nie wiem czy warto :) ale jak ktos chce i lubi takie ostre zabawy ;) ...