DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 70 z 73
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
 #1061477  autor: gtoni13
 04 sty 2019, 14:11
Jest OK
Wyglada na to, ze szkoda ze nie przenioslem do Rebtel glownego nr i wyniosl go potem na chwile.
Teraz na tym nr mialbym duzo mozliwosci, gsm, voip.
Moze uda mi sie zweryfikowac glowny nr w apce.na razie musze sie posilkowac dodatkowym. Jeszcze musze sprawdzic czy na ten nr bedzie przychodzila rozmowa
voip po wifi ? Ale to za pare dni jak sie sytuacja ostatecznie wyklaruje.
gtoni
 #1061480  autor: Remington
 04 sty 2019, 14:31
gtoni13 pisze:
04 sty 2019, 13:11
Na drugim tel z nr przeniesionym apka zainstalowana dziala i przez wifi mozna
gadac z nr pl. Sprawdzalem specjalnie przaz wifi

To żaden ficzer, to mieli już wcześniej zanim otworzyli (i zamknęli MVNO). Możliwość prezentowania się swoim numerem dzwoniąc z VOIP-a była już i 10 lat temu w klonach Betamaxu. Przychodzących oczywiście w ten sposób nie byłoby jak przyjmować.
 #1061552  autor: gtoni13
 05 sty 2019, 09:39
Jak nic nie dziala ?
Dziala apka mozna dzwonic po polsce i swiecie, sprawdzone przed chwila.
Wiec wszystko dziala. Sim to byla przylepka dla przychodzacych.
Teraz nie ma odbierania rozmowy, Rebtel oddal pule nr.
gtoni
 #1061675  autor: gtoni13
 06 sty 2019, 09:00
Nie nr a konto, Rebtel nie dawal nr voip. U mnie bedzia dzialal do 14.01 do czasu
odnowienia i badania karty bankowej. Usunolem karte z platnosci i po 14.01 konto
zostanie zablokowane. Trzeba byc glupi by podpinac karte do takiego bagna !
Wole Stunta czy Halonet tam mam nr voipowy i mozna na niego dzwonic, to inna
jakosci, rozmowy po pare, parenascie gr.
 #1061679  autor: badumst
 06 sty 2019, 09:59
macc pisze:
11 gru 2018, 06:29
Odzyskałem swój główny numer. Wszystko działa mi poprawnie u nowego operatora. Nigdy więcej rebtela!.

Jak chcecie by po przeniesieniu numer działał poprawnie u nowego operatora to musicie usunąć swój numer na swoim koncie w rebtelu wchodząc poprzez stronę www.
W innym razie u mnie był taki motyw, że z karty klucza dzwoniłem a z karty rebtela odbierałem połączenia na tym samym numerze!.
Po usunięciu numeru swojej karty płatniczej, swojego numeru i konta w rebtelu numer w kluczu zaczął dopiero pracować normalnie.
Usunięcie konta - nie usuwa Waszego numeru na koncie rebtel i dalej nie możecie odbierać połączeń u nowego operatora po przeniesieniu numeru.
Najpierw usuwacie numer karty płatniczej potem swój numer telefonu a następnie swoje konto. Tylko w tej kolejności. uffff....., ale ulga :D
Jak usunąć numer? Po kliknięciu w trzy kropki pokazuje się jedynie opcja edycji gdzie da zmienić się miasto.
  • Strona 70 z 73
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70