DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #987368  autor: PACYFIKATOR
 01 kwie 2018, 00:29
https://zapodaj.net/3e019b00e2e54.png.html
https://zapodaj.net/6f5d52643dbd5.png.html
https://zapodaj.net/30896c8d8dd8e.png.html
https://zapodaj.net/48ff1294251c6.png.html

Pakiet Aktywowany. A jak to wygląda u innych?
Wczoraj było robione zgłoszenie na play24 i nie wiem czy to ja włączyłem czy oni to naprawili i sami aktywowali gdyż kodami włączałem to z 25x, a sms z 15x i nic, aż w końcu patrze jest tak jak na obrazku...

Ale ponieważ nikt się nie udziela w tym temacie ja tez zamilknę i nie powiem wam co jest pod *104# i 105#, pod *106# aktywowałem wczoraj promocyjny internet.

Ja rozumiem święta, nie każdy ma czas siedzieć na forum ale dziwnym trafem, mój wklejony link ze zdjęciem 50x został otwarty i nikt nie kwapił się włączyć jako pierwszy tego pakietu....

Wiec proszę dla potomnych i zamilknę do czasu jak się nie pojawią tu inne zdjęcia z innych taryf lub tych samych...PNK-RWK Ale włączone za 1x a nie jak u mnie za 25x

Jak ktoś jeszcze włączył to dajcie znać jak jest u was...

Po pierwsze są święta a po drugie ludzie mają swoje taryfy na których mają masę bonusów nazbieranych (co w przypadku play'a jest dość popularne) i mało osób "od razu" zacznie z tego korzystać. Forum jest po to żeby dyskutować o nowych ofertach ale trzeba czasu aż pojawią się korzystający a nie tylko "ciekawi" tej oferty. Gregrin.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2018, 17:28 przez PACYFIKATOR, łącznie zmieniany 3 razy.
 #987369  autor: PACYFIKATOR
 01 kwie 2018, 14:49
Tak? Oky to popatrzcie co się dziś pojawiło na play24.
A co zrobiłem od tego czasu ? Wykupiłem 600mb za 0zł na 7dni i nie wyłączyłem jeszcze pakietu. (Popatrzcie ile Gb mi przeliczyło w UE) ale nie o tym chciałem, chciałem dodać ze na play24 zrobiło się 00.00 minut do wszystkich sieci, oczywiście pakiet działa normalnie, mam darmowe rozmowy do wszystkich ale na play24 z "nielimitowane" zrobiło się takie coś.
Obrazek

Jak tam chcecie to sobie świętujcie, ja świętuję z play inaczej bo chyba cuda się dzieją :)
Ja bym proponował jednak kupować pakiet i testować jak to jest w innych taryfach...
A nóż pojawi się jakiś błąd bo wczoraj miałem inaczej wyświetlane a dziś mam inaczej a wszystko tak czy siak działa właściwie ale inaczej pokazuje.

Ktoś mi powie jak wstawiać zdjęcia by były od razu widoczne a nie linki jak teraz... (chyba za stary jestem i nie umiem)

Wchodząc na link klikasz w obrazek PPM i wybierasz "kopiuj adres obrazu". Później na forum klikasz "Img" i w środek wklejasz link. Jeśli masz więcej linków to nie ma sensu wklejać ich w postaci obrazka bo zajmą za dużo miejsca i cały post będzie nieczytelny. Linki które podajesz wystarczą. Gregrin.

Edycja: dziękuję, już będę wiedział jak wklejać zdjęcia.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2018, 16:15 przez Gregrin, łącznie zmieniany 5 razy. Powód: dodanie obrazu
 #987370  autor: aster
 03 kwie 2018, 12:51
Ta oferta jest rzeczywiście dziwna bo w sumie można było dokonać zmiany w Formule Unlimited i byłoby po sprawie. A tak to tylko kombinują & komplikują tak jak z Redbullem...

Czyli generalnie największa zmiana to 10GB netu, tyle że bez przedłużania ważności i bez lejka. Trochę słabo.

W tym temacie ktoś napisał, że przydzielony jest taki sam pakiet roamingowy jak dla Formuły Unlimited - tu akurat pomyśleli choć mogliby dodać o tym info na swojej stronie w sekcji dotyczącej roamingu. Na razie widnieje tam tylko info o dopłatach we wszystkich taryfach prepaid i jedynie FU jest wyszczególnione z pakietem.

Ciekawe jest to, że Solo działa w różnych ofertach, włącznie z PnK RWK. U mnie jest ktoś z rodziny, kto tylko okazyjnie wpada do kraju na kilka miesięcy i generalnie w miesiącach, w których jest, włączony ma FU, natomiast jak go nie ma to właśnie zmienia taryfę na PnK RWK i doładowuje za 5zł.

Teraz bez zmiany taryfy będzie mógł po prostu sobie włączać Solo i po sprawie. Mniej zamętu. :)
 #987371  autor: bolek2004
 03 kwie 2018, 14:17
Jak bez lejka? Zgodnie z regulaminem zależnie od taryfy jest lejek:
Jeżeli wykorzystasz pakiet 10 GB opłata jest naliczana zależnie od oferty z której korzystasz:
7.1 Play na Kartę: opłata za transmisję danych nie jest naliczana i korzystasz z transmisji danych ze zmniejszoną prędkością do końca ważności pakietu.
7.2. Play na Kartę Lubię to! i Play na Kartę Surf: opłata jest naliczana zgodnie z Cennikiem Oferty.
7.3. Play na Kartę Rok Ważności Konta: opłata za transmisję danych nie jest naliczana i korzystasz
z transmisji danych ze zmniejszoną prędkością do końca ważności pakietu.
7.4. Formuła Play na Kartę: opłata jest naliczana zgodnie z Cennikiem Oferty.
Myślę że surf/lubię to od razu jest lejek, w formule to wiadomo do 5zł i włączy się lejek.
To chyba jedyna dobra opcja że można aktywować ten pakiet w kilku taryfach.
Te ostatnie 2 oferty to tak jakby po to żeby ludzie ze skarbonek zjechali. Być może to sprawdzili i ludzie mają sporo na kontach prepaid:)
 #987372  autor: PACYFIKATOR
 03 kwie 2018, 16:09
Jak sobie tak dyskutujemy to powiem wam ze na pierwszej stronie jakiś człowieczek napisał ze "SOLO to POMYŁKA" dla mnie to nie żadna pomyłka, to dodatkowa korzyść (mam taryfę RWK), zamiast się ludzie cieszyć to narzekacie. Wiadomo ze Ci co mają nowsze oferty (taryfy) to im bez różnicy ale jak ktoś ma RWK to nie narzeka... Normalnie 6Gb 20zł a tu 25Zł 10Gb.

Bez Solo bym kupił pakiet sms za 5zł na 7dni, net 6Gb za 20zł na 30 dni = 25zl,
Smsy mam teraz na miesiąc, a Netu za tą sama kwotę prawie 2x więcej...
Do tego dochodzi Roaming 1,5Gb i MMS. Poza tym to rzadkość w starych taryfach by coś korzystnego dodali a tu jednak :):) Powinni coś takiego wrzucić na Play Fresh zresztą mogli by ten pakiet dawać wszędzie.. Zbieracze minut na play karta "play 9/30" na pewno by się ucieszyli.
Osobiście znam właśnie kilka takich osób (jak przedmówca pisze) co nie mają co z kasą zrobić na starych taryfach to było by jak znalazł.

Macie właśnie przykład na tych starych taryfach jakie tam jest dno i takie "SOLO" by ucieszyło

PLAYU DROGI JAK CZYTASZ TEN POST DODAJ "SOLO" TEZ DO FRESHA I PLAY KARTA
 #987373  autor: PACYFIKATOR
 03 kwie 2018, 16:21
aster pisze: Czyli generalnie największa zmiana to 10GB netu, tyle że bez przedłużania ważności i bez lejka. Trochę słabo.

Teraz bez zmiany taryfy będzie mógł po prostu sobie włączać Solo i po sprawie. Mniej zamętu. :)
Ale skąd wiesz ze 10Gb nie będzie można przedłużyć innym pakietem np 600Mb za 0zł na 7 dni czy płatnym... lub promocyjnym... Ja dziś dostałem 4GB z promocji Energizer za zakupy 15zł i zsumowały się GB. Za miesiąc wam powiem czy 10Gb zostanie...

A co do zmiany Taryf i RWK to już teraz przecież dzwoniąc do PLAY mówią ze nie ma już taryfy RWK, ze zastąpiła ja "odNowa" Przyjdzie taki dzień ze taryfy RWK nie będzie się dało ustawić zmienić/wybrać na play24 i *163# Tym bardziej mnie cieszy SOLO w tak starej taryfie.
 #987374  autor: 24bis24
 03 kwie 2018, 16:23
PLAYU DROGI JAK CZYTASZ TEN POST DODAJ "SOLO" TEZ DO FRESHA I PLAY KARTA
i niech schodzą w pierwszej kolejności zebrane przez lata minuty ze ZBIERAJ MINUT :).
Jak ktoś ma nabite 2500 godzin (piszę tu o Freshu) to kiedy skorzysta z minut do wszystkich sieci z pakietu solo?
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2018, 17:01 przez 24bis24, łącznie zmieniany 1 raz.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #987375  autor: damdol5
 03 kwie 2018, 17:00
PACYFIKATOR pisze:Jak sobie tak dyskutujemy to powiem wam ze na pierwszej stronie jakiś człowieczek napisał ze "SOLO to POMYŁKA" dla mnie to nie żadna pomyłka, to dodatkowa korzyść (mam taryfę RWK), zamiast się ludzie cieszyć to narzekacie. Wiadomo ze Ci co mają nowsze oferty (taryfy) to im bez różnicy ale jak ktoś ma RWK to nie narzeka... Normalnie 6Gb 20zł a tu 25Zł 10Gb.

Bez Solo bym kupił pakiet sms za 5zł na 7dni, net 6Gb za 20zł na 30 dni = 25zl,
Smsy mam teraz na miesiąc, a Netu za tą sama kwotę prawie 2x więcej...
Do tego dochodzi Roaming 1,5Gb i MMS. Poza tym to rzadkość w starych taryfach by coś korzystnego dodali a tu jednak :):) Powinni coś takiego wrzucić na Play Fresh zresztą mogli by ten pakiet dawać wszędzie.. Zbieracze minut na play karta "play 9/30" na pewno by się ucieszyli.
Osobiście znam właśnie kilka takich osób (jak przedmówca pisze) co nie mają co z kasą zrobić na starych taryfach to było by jak znalazł.

Macie właśnie przykład na tych starych taryfach jakie tam jest dno i takie "SOLO" by ucieszyło

PLAYU DROGI JAK CZYTASZ TEN POST DODAJ "SOLO" TEZ DO FRESHA I PLAY KARTA
Bezpłatny pakiet danych w strefie Euro to 500 MB.

MMS-ów brak w tym pakiecie :)
 #987377  autor: PACYFIKATOR
 03 kwie 2018, 17:38
24bis24 pisze:
PLAYU DROGI JAK CZYTASZ TEN POST DODAJ "SOLO" TEZ DO FRESHA I PLAY KARTA
i niech schodzą w pierwszej kolejności zebrane przez lata minuty ze ZBIERAJ MINUT :).
Jak ktoś ma nabite 2500 godzin (piszę tu o Freshu) to kiedy skorzysta z minut do wszystkich sieci z pakietu solo?
Sprawdziłeś ze wiesz co mówisz.... ? Jesteś tego pewien ( mówię co pierwsze schodzi SOLO pakiet bezpłatnych minut czy ZM ) Jak sprawdziłeś to OKY, ale nie mogłes tego sprawdzić bo w "Roku Ważności konta" nie ma Zbieraj minut, we fresh jest ale nie ma solo.. Play karta tez jest, ale "Solo" nie włączysz..
 #987378  autor: luka916
 03 kwie 2018, 17:41
marcin19883 pisze:Tak naprawdę wyrównali się i dają tyle co konkurencja. W Plus i T-Mobile też GB przepadają. Tylko w Orange są bonusy i się sumują.
W Orange się sumują ale tylko w wersji cyklicznej,być może w wersji jednorazowej też ale nie przedłużyłem na następny m-c więc przepadły GB :smt006
 #987379  autor: PACYFIKATOR
 03 kwie 2018, 17:50
damdol5 pisze: Bezpłatny pakiet danych w strefie Euro to 500 MB.

MMS-ów brak w tym pakiecie :)
Powiedzmy ze jestem stary dziadek i się nie znam.... i niedowidzę ale to co ja widzę, widzą tez inni (widziałeś moją wrzutkę) ? Nie wiem dlaczego najpierw 500Mb regulaminowych przyszło po czym następnego dnia zrobiło się 1500Mb, wiem ze zrobiłem wówczas dwie rzeczy od dnia włączenia pakietu "Solo"... Mianowicie włączyłem pakiet 600Mb i 6Gb promocyjnego internetu (*106#) a następnego dnia stało się to co jest na str 3 a pisałem na str 2 wcześniej.

Następnie przez święta nawoływałem innych by tez się w to pobawili bo zastanawiam się czy tylko mi się pomnożyły te GB w EU czy innym tez się mnożą... I nie wiem jaka jest analogia mnożenia
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2018, 18:00 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: poprawiono cytowanie
 #987380  autor: w12
 03 kwie 2018, 17:55
2.4. pakiet roamingowy UE. W jego skład wchodzą:
a. pakiet 100 minut, który możesz wykorzystać łącznie na połączenia przychodzące i wychodzące w Strefie Euro. Jeżeli
wykorzystasz pakiet, naliczamy 3 grosze za minutę rozmowy przychodzącej oraz 6 groszy za minutę rozmowy wychodzącej,
b. pakiet 50 SMS-ów/MMS-ów, który możesz wykorzystać w Strefie Euro. Jeżeli wykorzystasz pakiet, naliczamy 1 grosz za
wysłanego SMS-a oraz 10 groszy za wysłanego MMS-a,
c. pakiet 500 MB, który możesz wykorzystać na transmisję danych w Strefie Euro. Jeżeli wykorzystasz pakiet, naliczamy
1,2327 gr za 1 MB do limitu GB.
https://www.play.pl/resources/pdf/2018/ ... 032018.pdf

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #987381  autor: 24bis24
 03 kwie 2018, 18:46
PACYFIKATOR pisze:
24bis24 pisze:
PLAYU DROGI JAK CZYTASZ TEN POST DODAJ "SOLO" TEZ DO FRESHA I PLAY KARTA
i niech schodzą w pierwszej kolejności zebrane przez lata minuty ze ZBIERAJ MINUT :).
Jak ktoś ma nabite 2500 godzin (piszę tu o Freshu) to kiedy skorzysta z minut do wszystkich sieci z pakietu solo?
Sprawdziłeś ze wiesz co mówisz.... ? Jesteś tego pewien ( mówię co pierwsze schodzi SOLO pakiet bezpłatnych minut czy ZM ) Jak sprawdziłeś to OKY, ale nie mogłes tego sprawdzić bo w "Roku Ważności konta" nie ma Zbieraj minut, we fresh jest ale nie ma solo.. Play karta tez jest, ale "Solo" nie włączysz..
zawsze ZM schodziły przed wszystkimi pakietami zarówno w Play Karta 9 jak i we Freshu.
A odniosłem się do PLAYU DROGI JAK CZYTASZ TEN POST DODAJ "SOLO" TEZ DO FRESHA I PLAY KARTA :)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #987382  autor: adacomp
 03 kwie 2018, 18:54
Ci co używają ZM raczej nie wydadzą 25zł na no-limit 30dni :D
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2018, 18:05 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Na forum nie rozmawiamy o "januszowaniu" tylko o ofertach. Proszę bez takich określeń
 #987383  autor: 24bis24
 03 kwie 2018, 19:10
adacomp pisze:Ci co używają ZM raczej nie wydadzą 25zł na no-limit 30dni :D
nie wydadzą bo nie mają takiej możliwości a pakiet jest cykliczny na 31 dni :)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #987384  autor: PACYFIKATOR
 03 kwie 2018, 19:46
adacomp pisze:Ci co używają ZM raczej nie wydadzą 25zł na no-limit 30dni :D
A żeby było merytorycznie i na temat to pod *104# i pod *105# w taryfie "RWK" Po kupieniu pakietu "Formuła Solo" jest nadal tak samo jak było przed kupnem czyli (0.minut do wykorzystania do.-)
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2018, 18:08 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Na forum nie rozmawiamy o "januszowaniu" tylko o ofertach. Proszę bez takich określeń
 #987385  autor: PACYFIKATOR
 03 kwie 2018, 20:02
adacomp pisze:Ci co używają ZM raczej nie wydadzą 25zł na no-limit 30dni :D
Prosim...

https://zapodaj.net/1f51bad3acff1.png.html
https://zapodaj.net/1070e06de4c14.png.html

JEDNAK NIE POTRAFIĘ WSTAWIĆ ZDJĘCIA WEDŁUG WCZEŚNIEJSZYCH INSTRUKCJI https://zapodaj.net/images/1070e06de4c14.png
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2018, 18:15 przez Gregrin, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: Dajesz zły link do zdjęcia miedzy tagami IMG. Link ma mieć postać .net/images/ i ciag znakow do .png bez .html tak jak zostawilem na koncu postu. Wystarczy go umieścić w miejscu x: [IMG]x[/IMG]