DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 1 z 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45
 #951500  autor: umcusumc
 20 wrz 2017, 07:59
Zachciało mi się przetestować LTE w tmobile. Kupiłem starter, popatrzyłem no i oczywiście LTE brak. Poczytałem, ok, tmobile leci sobie w kulki z klientami. No dobra, wczoraj rano doładowałem konto o 5 zł i uruchomiłem Strong LTE 1GB na 5 dni. Wypas, działa. 5 speedtestów, d... nie urywa, od 8 do max 20 mbit. Wyjmuje kartę i wkładam ponownie o 23:00. I przychodzi SMS z informacją ze pakiet Strong LTE został wyłączony. WTF?! Nie ogarniam tej złodziejskiej sieci. Ukradli mi 5 zł, bo usługa nie działała nawet 24 h. Ręce opadają. Reklamację wysłałem, ciekawe co odpowiedzą. Ale już na dzień dobry zraziłem się do tej sieci. Takich jaj nigdy nie miałem w plusie i play.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 #951717  autor: biala1991
 20 wrz 2017, 20:41
A mnie dziś TM pozytywnie zaskoczył o ile poprawne działanie usługi można nazwać czymś zaskakującym :) Cykliczny pakiet minut, który nie odnowił się 15.09, wbrew pozorom nie został jednak wyłączony tylko przesunął swój termin odnowienia za sprawą pakietu bonusowego.
Zastanawiam się teraz kiedy odnowi się w przyszłym miesiącu (w starym czy nowym terminie)? przypominajka smsowa przyszła przed terminem nieaktualnym :)
 #951810  autor: umcusumc
 21 wrz 2017, 10:15
Dziś konsultantka odpisała. Reklamacja załatwiona pozytywnie, przywrócono pakiet Strong LTE - w pełnej wysokości, mimo że wykorzystałem już kilkadziesiąt MB - to się chwali. Zwrócono też na konto 1 zł, które system pobrał w wyniku błędu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 #952301  autor: biala1991
 23 wrz 2017, 09:55
Kiedy aktywowałam starter też musiałam składać reklamacje na bezpodstawne wyłączenie opłaconych usług i włączenie usług, których nie zamawiałam. Po zgłoszeniu wszystko zostało wyprostowane i niby można się cieszyć tylko dlaczego uruchomienie numeru w TM zawsze odbywa się ze zgrzytami i wymaga interwencji BOK?
TM lubi decydować za użytkownika i zamiast dać gołą taryfę od razu narzuca jakąś usługę, aktualnie Bez limitu za 1zł. Klient chce skorzystać z innej, włącza ją i wtedy jak siejąca spustoszenie Irma :) nadchodzi Bezlimit za 1zł i kasuje usługę, za którą klient zapłacił.

Konieczność upominania się o LTE w ofercie promowanej jako Strong LTE to już całkowity odlot :)
 #958812  autor: motyl27
 01 lis 2017, 11:24
Przejeżdżając koło Żabki widziałem na ścianie plakat:
Kup starter T-Mobile 5 + doładowanie 5 zapłacisz razem 6.
 #958849  autor: Karlos20
 01 lis 2017, 14:25
biala1991 pisze:TM lubi decydować za użytkownika i zamiast dać gołą taryfę od razu narzuca jakąś usługę, aktualnie Bez limitu za 1zł.
Lepszy bez limitu za 1 zł z 300 MB z lejkiem niż durny mechanizm "Bezpieczny Internet", zabierający 3 lub 9 zł, albo blokujący neta. 5 MB jest bezpłatne gdyby się przypadkiem uruchomiła transmisja. Moim zdaniem zmiana na + :)

:arrow: Chcesz wypróbować ORANGE FLEX i dostać 50 zł na swoje konto bankowe? Napisz na PW / wejdź na dedykowany wątek, wpisz kod polecający przy aktywacji Flexa w aplikacji. Jeśli po włączeniu planu, odnowisz go za miesiąc - kasa jest Twoja! Polecam :!:
 #958852  autor: surface123
 01 lis 2017, 14:48
Wystarczy włączyć dniówkę internetu i mamy w T-Mobile za darmo 100 MB ( lub 50 ) lub za 29 groszy w Heyah.

I żaden mechanizm bezpiecznego internetu się nie włącza
 #958872  autor: biala1991
 01 lis 2017, 16:54
@Karlos20, zgadzam się, że Bezlimit za 1zł to ciekawa opcja ale przecież nikt nie broni klientowi zainteresowanemu ofertą, żeby ją sobie włączył. TM narzuca Bezlimit za 1zł chociaż nie każdy chce z niego korzystać a ponieważ wyklucza się on z najbardziej atrakcyjną ofertą, Nolimit+10GB, klient traci usługę, za którą zapłacił 25zł. Problem dotyczy niecierpliwych użytkowników, którzy nie czekają aż uruchomi się przymusowy Bezlimit i go nie zdezaktywują przed włączeniem własnej usługi, w zasadzie sami są sobie winni :D

@Surface123, masz na myśli Frii internet? Nie wiem czy to się nie wyklucza z inną promocją- Darmowe rozmowy w sieci po doładowaniu.
Sprawdzał ktoś czy można połączyć te usługi?

motyl27 pisze:Przejeżdżając koło Żabki widziałem na ścianie plakat:
Kup starter T-Mobile 5 + doładowanie 5 zapłacisz razem 6.

Możesz rozwinąć? bo nie ogarniam na czym to ma polegać :)
 #958873  autor: piotrzet
 01 lis 2017, 16:58
Kupujesz starter za 5 i od razu doładowanie za 5 i zamiast 10 płacisz 6 czego w tym nie rozumiesz?

https://www.speedtest.net/result/a/5504746145.png
 #958886  autor: biala1991
 01 lis 2017, 17:41
Chodziło mi o dokładniejszy opis, bo spodziewam się, że to doładowanie z automatu uruchamia jakąś zbędną usługę, którą będę musiała wyłączyć żeby się nie odnowiła, w efekcie wydając 6zł realnie będę miała na koncie 5zł :D
Właściwie to spytałam tak mimochodem, bo nie potrzebuje nowego nr :)

Nadal aktualne pozostaje pytanie odnośnie połączenia promocji Darmowe rozmowy w sieci po doładowaniu z opcjami taryfy Frii (internet/smsy). Praktykował ktoś ?
 #958976  autor: Karlos20
 02 lis 2017, 06:30
biala1991 pisze:Nadal aktualne pozostaje pytanie odnośnie połączenia promocji Darmowe rozmowy w sieci po doładowaniu z opcjami taryfy Frii (internet/smsy). Praktykował ktoś ?
Darmówki w T-Mobile są uruchamiane przy doładowaniu dowolnym za minimum 5 zł, bez aktywnych opcji pakietowych. Nie wyklucza się z Frii Internet (50 MB dziennie z lejkiem 16 kbps), ale gryzie się z RWK (chyba, że RWK uzyskasz za zgody marketingowe). Możliwe, że włączą się również przy pakietach Strong LTE.
biala1991 pisze:Chodziło mi o dokładniejszy opis, bo spodziewam się, że to doładowanie z automatu uruchamia jakąś zbędną usługę, którą będę musiała wyłączyć żeby się nie odnowiła, w efekcie wydając 6zł realnie będę miała na koncie 5zł
Promocja bardzo prosta. Starter za 5 zł, to doładowanie 5 zł masz za 1 zł. W zależności od startera są 3 opcje:
> Startery normalne bez opcji internetu: 7 dni wychodzących (przy włączeniu opcji Frii cośtam jest 14 dni) i po jego zasileniu za 5 zł masz 10 zł na cokolwiek. Nowe startery (napis "Tylko w T-Mobile na kartę) mają włączaną opcję bez limitu za 1 zł dziennie, ale jak nie użyjesz wychodzących, nie płacisz, a środki są ważne rok.
> Starter z pakietem Strong LTE 1 GB na 5 dni za 5 zł, po jego aktywacji 5 zł jest zabierane i otrzymujemy 1 GB na 5 dni. Wychodzące są aktywne 7 dni. Włączenie dowolnego pakietu innego niż Strong LTE dezaktywuje GB i zmieni ważność konta w kilku przypadkach. Po 5 dniach jeśli mamy kasę na koncie włączy się kolejny 1 GB na następne 5 dni.
> Starszy starter też z pakietem Strong LTE 1 GB ale przyznawanym bezpłatnie na 5 dni. 5 zł jest na koncie.
Są też jeszcze w ograniczonej ilości startery z przygotowanym pakietem na 7 dni JUMP (rozmowy + SMSy + 50MB), jeśli się doładujemy do poziomu 10 zł.

:arrow: Chcesz wypróbować ORANGE FLEX i dostać 50 zł na swoje konto bankowe? Napisz na PW / wejdź na dedykowany wątek, wpisz kod polecający przy aktywacji Flexa w aplikacji. Jeśli po włączeniu planu, odnowisz go za miesiąc - kasa jest Twoja! Polecam :!:
 #958991  autor: motyl27
 02 lis 2017, 09:25
@ biała1991
Trzeba kupić na 1 paragonie starter za 5 i doładowanie też za 5. Wtedy jest naliczany rabat 4 i płacimy 6 zł. Jeśli będą osobne paragony rabatu brak.
 #959091  autor: biala1991
 02 lis 2017, 19:08
Karlos20 pisze:
biala1991 pisze:Nadal aktualne pozostaje pytanie odnośnie połączenia promocji Darmowe rozmowy w sieci po doładowaniu z opcjami taryfy Frii (internet/smsy). Praktykował ktoś ?
Darmówki w T-Mobile są uruchamiane przy doładowaniu dowolnym za minimum 5 zł, bez aktywnych opcji pakietowych. Nie wyklucza się z Frii Internet (50 MB dziennie z lejkiem 16 kbps), ale gryzie się z RWK (chyba, że RWK uzyskasz za zgody marketingowe). Możliwe, że włączą się również przy pakietach Strong LTE.

Mam wątpliwości ponieważ opcje taryfy Frii (internet/SMSy/rozmowy) wzajemnie się wykluczają. Darmowe rozmowy w sieci po doładowaniu to jakby kopia Frii rozmów dlatego podejrzewam, że aktywacja np. Frii SMS skasuje rozmowy w sieci. Regulamin niby nic o tym nie wspomina ale wcześniej korzystałam z Frii rozmów i po doładowaniu zostały one wyłączone więc podobnie może to zadziałać w przypadku uruchomienia SMS z tym, że w drugą stronę (dezaktywacja rozmów po doładowaniu).
Sytuację komplikuje jeszcze fakt, że mam też RWK za zgody co daje duże prawdopodobieństwo konfliktu na linii Frii SMS - RWK. Ktoś testował taką kombinację? :D
 #959165  autor: motyl27
 03 lis 2017, 09:03
Wczoraj kupiłem starter T-Mobile nie brałem paragonu, a właśnie zauważyłem że ma datę ważności do lipca 2017.
Jak myślicie odpali ?
Kiedyś uruchomiłem Orange rok po terminie ważności.
 #959181  autor: Karlos20
 03 lis 2017, 11:02
biala1991 pisze:Darmowe rozmowy w sieci po doładowaniu to jakby kopia Frii rozmów dlatego podejrzewam, że aktywacja np. Frii SMS skasuje rozmowy w sieci. Regulamin niby nic o tym nie wspomina ale wcześniej korzystałam z Frii rozmów i po doładowaniu zostały one wyłączone więc podobnie może to zadziałać w przypadku uruchomienia SMS z tym, że w drugą stronę (dezaktywacja rozmów po doładowaniu).
Zgadza się, opcje się wzajemnie wykluczają. Ale jeśli włączysz np pakiet Strong LTE, wówczas darmówki do T-Mobile po doładowaniu pozostają na koncie.
biala1991 pisze:Sytuację komplikuje jeszcze fakt, że mam też RWK za zgody co daje duże prawdopodobieństwo konfliktu na linii Frii SMS - RWK.
RWK zostanie usunięte, gdy zmienisz daną opcję Frii na inna, albo włączysz pakiet Strong LTE. Ważność konta też zostanie zmieniona przy włączeniu pakietów no-limit za 1 zł/24h lub 25 zł/30 dni.
motyl27 pisze:Wczoraj kupiłem starter T-Mobile nie brałem paragonu, a właśnie zauważyłem że ma datę ważności do lipca 2017.
Jak myślicie odpali ?
Odpali. Obecnie ważność startera nie ma znaczenia, gdyż nie ruszy bez jego zarejestrowania.

• Strona 1 z 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5