DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 84 z 84
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
 #1091365  autor: Karlos20
 07 mar 2020, 14:26
W odNOWIE jest tak samo. Jeśli pakiet krajowy jest ważny, odnowi się (choć dla mnie powinien być ważny bezterminowo tak jak pakiet krajowy). Gdy kupisz nowy - dostaniesz nową pulę MB/GB i zsumuje się z resztą, do wykorzystania do końca miesiąca.
Zresztą w Play24 wyraźnie pisze, że pakiet odnawia się 1go dnia miesiąca kalendarzowego. Trzeba spełnić tylko warunek utrzymania pakietu krajowego bądź kupić kolejny.

Ja na swojej karcie odNOWA nie mam możliwości sprawdzenia tego bo saldo MB wynosi 0.
Potwierdzę tylko odnawianie MB w UE na taryfie internetowej "Internet Na Kartę 50" z pakietem 24GB na rok za 50 zł. Co miesiąc jest przyznawany pakiet 452 MB (50 zł podzielić na 12 miesięcy to jednostkowo ok 4,16 zł miesięcznie).

:arrow: Chcesz wypróbować ORANGE FLEX i dostać 50 zł na swoje konto bankowe? Napisz na PW / wejdź na dedykowany wątek, wpisz kod polecający przy aktywacji Flexa w aplikacji. Jeśli po włączeniu planu, odnowisz go za miesiąc - kasa jest Twoja! Polecam :!:
 #1091366  autor: Remington
 07 mar 2020, 14:35
No własnie chyba nie jest identycznie. Kilkakrotnie spotykałem się z informacjami, że w Odnowie przysługujący pakiet danych w EU jest dostępny tylko przez 3 miesiące od zakupu pakietu krajowego. Choć nie wynika to z żadnego regulaminu, więc trudno mi to zweryfikować poza sprawdzeniem, że na numerach gdzie mam pakiet netu od dawien dawna, limit UE wynosi 0 MB.
Karlos20 pisze:
07 mar 2020, 14:26
Zresztą w Play24 wyraźnie pisze

Litości!
 #1091368  autor: Karlos20
 07 mar 2020, 14:45
"Piszą" ale wprowadzają w błąd. Cóż, jak zawsze Play nie doprecyzuje info dotyczące niektórych usług, tak jak te paczki MB/GB w roamingu UE dla odNOWY. Klient musi sam tego pilnować. Chyba, że to jest celowe, żeby zakupić dedykowane pakiety na neta w UE, które są faktycznie ważne bezterminowo (czytaj "do końca obowiązywania umowy").

:arrow: Chcesz wypróbować ORANGE FLEX i dostać 50 zł na swoje konto bankowe? Napisz na PW / wejdź na dedykowany wątek, wpisz kod polecający przy aktywacji Flexa w aplikacji. Jeśli po włączeniu planu, odnowisz go za miesiąc - kasa jest Twoja! Polecam :!:
  • Strona 84 z 84
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83