DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 1 z 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
 #899048  autor: darekka
 07 gru 2016, 18:06
Nie musimy rejestrować naszych starterów już teraz aby zdobyć RWK. Wystarczy wyrazić 3 zgody marketingowe wklepując 3 kody USSD-dotyczy już aktywnych numerów lub nowych już zarejestrowanych ale bez bez RWK(np. wcześniejsza rejestracja w momencie przerwy w bonusach):

1-„Marketing T-Mobile” – poprzez wysłanie kodu ekspresowego *140*200*1#
2-„T-Mobile Transmisja danych” – poprzez wysłanie kodu ekspresowego *140*200*2#
3-„Partnerzy Transmisja danych” – poprzez wysłanie kodu ekspresowego *140*200*3#
REGULAMIN: https://d1dmfej9n5lgmh.cloudfront.net/g ... 1481125795

http://gsmonline.pl/newsy/tmobile-rok-w ... c-za-darmo

P.S. oferta dotyczy również HEYAH. Jeśli komuś(jak mi) nie wchodzą kody USSD(jakieś komunikaty błędów) wystarczy telefon do BOA i telefoniczne wyrażenie zgód marketingowych ponieważ rozmowa z BOA jest jednym ze sposobów akceptowanych przez Operatora
Ostatnio zmieniony 07 gru 2016, 18:43 przez darekka, łącznie zmieniany 2 razy.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #899053  autor: darekka
 07 gru 2016, 18:21
Jest to jakiś sposób na RWK(inny to rejestracja przez kuriera i zgody marketingowe) dla obecnych klientów T, którzy mają korzystne oferty prepaid(ja np. mam "Masz złotówkę..." i się nigdzie nie wybieram) lub też dla seniorów, którzy za chiny operatora nie zmienią, a doładowywali bo konto się kończyło. Ewentualnie skorzystają ci co mają fajny numer i chcą go zachować bez kosztów.

Dodatkowo ja nie widzę wymogu utrzymania tych zgód-można zdobyć RWK i je wycofać co nie skasuje wg.Regulaminu ważności konta.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #899068  autor: darekka
 07 gru 2016, 21:18
Raczej sporadycznie coś wysyłają/dzwonią(doświadczenia innych), a dodatkowo można wycofać zgody tuż po uzyskaniu RWK więc takiej tragedii nie ma.

#899073  autor: darekka
 07 gru 2016, 22:20
A jakim sposobem Ci się udało-chętnie inni skorzystają(podejżewam, że mówisz o usłudze RWK po każdej rozmowie).

#899091  autor: darekka
 08 gru 2016, 05:43
Może to nie do uwieżenia, że T/Heyah ma coś korzystnego ale tak ma np. usługa "Masz złotówkę masz nolimit na wszystko i do wszystkich" gdzie za 1zł.dziennie mam całkowity brak limitów na wszystko(włącznie z netem) więcej w tym temacie: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=85576 -oczywiście jest nas niewielu z tą ofertą ale jednak nie znajdziesz nikogo posiadającego tą ofertę chętnego zmienić operatora 8)

#899095  autor: slawekt
 08 gru 2016, 07:37
darekka pisze:A jakim sposobem Ci się udało-chętnie inni skorzystają(podejżewam, że mówisz o usłudze RWK po każdej rozmowie).
Mnie również się to udalo na początku listopada. I to bez żadnych "magicznych' sztuczek :-)
Jak T-Mobile wprowadziło bonusy za rejestrację numerów, to odblokowało jednocześnie RWK. Czy celowo, czy przez przypadek, tego nie wie zapewne nikt. Mam taryfę HOT, i wklepałem po prostu kod USSD z regulaminu RWK. Teraz mam RWK oraz pobiera (zgodnie z regulaminem) 3 zł miesięcznie za przedłużenie... Proponuję przetestować włączenie RWK kodem dla posiadanej oferty. Znając opieszałość T-Mobile w rozwijaniu swojego systemu bilingowego, to jeszcze zadziała :-)
Ostatnio zmieniony 08 gru 2016, 07:44 przez slawekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #899096  autor: darekka
 08 gru 2016, 07:42
Przeciez to zadne RWK tylko platna jej wersja i wcale niedaje roku konta tylko kaze sobie placic i dodatkowo konieczna jest jakakolwiek aktywnosc. Dodatkowo jesli by ktos chcial zrezygnowac z platnego przedluzenia konta to waznosc zostanie ustawiona na 14dni.
Lepiej jyz jest w Heyah gdzie za 4,99zl. mamy 100dni konta(czylu za 18zl. pelne RWK bez koniecznosci uzywanis).
A tak po za tym to w nieoficjalnej wersji dzialajacej nadal to pierwsza aktywacja jes za 0zl a dopiero od 2msc. biora pi 3 zl.

#899098  autor: slawekt
 08 gru 2016, 07:55
darekka pisze:Dodatkowo jesli by ktos chcial zrezygnowac z platnego przedluzenia konta to waznosc zostanie ustawiona na 14dni.
Lepiej jyz jest w Heyah gdzie za 4,99zl. mamy 100dni konta(czylu za 23zl. pelne RWK bez koniecznosci uzywanis).
To akurat zależy od posiadanej taryfy. W TT HOT jednorazowe włączenie i wyłączenie (po otrzymaniu SMS'a o aktywacji usługi) daje RWK. Bez konieczności używania karty. Płatne jednorazowo 5 zł, jak już miałeś kiedykolwiek tą usługę włączoną, a następnie z niej zrezygnowałeś. O tej sytuacji zapewne pisał Kompan...
darekka pisze:A tak po za tym to w nieoficjalnej wersji dzialajacej nadal to pierwsza aktywacja jes za 0zl a dopiero od 2msc. biora pi 3 zl.
Pierwsza tak, lecz nie kolejna aktywacja (patrz mechanizm opisany wyżej).
Poza tym nie jest to wersja nieoficjalna. Są przecież regulaminy usługi. Nieoficjalnie tylko można ją obecnie włączyć, bo T-Mobile rzekomo ją wycofało. Jak widać nie do końca byli konsekwentni :-)
 #899115  autor: Kompan
 08 gru 2016, 10:12
Od samego początku robiłem tak jak 'slawekt' napisał.Później była przerwa w usłudze.Chciałem zarejestrować numer i przenieść do innego opa,ale wysłałem jeszcze kod na RWK po każdym doładowaniu i zadziałało.Po przedłużeniu dezaktywowałem usługę,rok ważności pozostał.Generalnie co rok aktywowałem i dezaktywowałem usługę.Dlatego koszt RWK w moim przypadku to tylko 5,01zł.
 #899121  autor: darekka
 08 gru 2016, 10:42
Macie oczywiscie racje ale dotyczy to tylko taryfy HOT. Tu natomiast mamy RWK dla wszystkuch taryf wlacznie z Heyah bezplatnie ale za zgody marketingowe, ktore mozna cofnac, a RWK zostanie.

#899127  autor: slawekt
 08 gru 2016, 11:09
Nasze odpowiedzi dotyczyły Twojego zapytania do Kompana:
darekka pisze:A jakim sposobem Ci się udało-chętnie inni skorzystają(podejżewam, że mówisz o usłudze RWK po każdej rozmowie).
I tyle w temacie. Taryfa HOT w RWK wypada zdecydowanie lepiej niż Heyah (4,99 zł/100 dni), o której wspomniałeś.
Co zaś się tyczy rozpoczętego przez Ciebie tematu (RWK w T-Mobile), to lepszy rydz niż nic. Jak zwykle T-Mobile przy okazji próbuje coś dla siebie ugrać, jak widać taka ich niemiecka natura :-(
Dlatego też mam jeszcze tylko jedną kartę z Erajednostkami (TT HOT), które wykorzystuję na połączenia ze stacjonarnymi. Jak się skończą, to już pożegnam się z tą siecią. Bez żalu, choć po chyba 10 latach.
 #899140  autor: darekka
 08 gru 2016, 11:47
Tez wolalbym aby RWK nie wymagalo takich zabiegow ale majac 2 numery z usluga "Masz Zlotowke..." (T i Heyah)niestety nie opalacaloby mi sie zmieniac operatora dla RWK,bo nikt mi nie da nigdzie prawdziwego bezlimitu(komorki,stacjonarne,sms,mms oraz internet) za 24zl.msc. Na obu wczoraj zlecilem aktywacje zgod i czekam na RWK po czym zgody wycofam.

#899151  autor: vh
 08 gru 2016, 12:28
T-Mobile wysyła reklamy esemesowe nawet jeśli nie wyrazi się zgód. Potem przepraszają, przyznają ileś tam minut (oczywiście tylko w sieci), a za parę miesięcy znowu to samo, tłumaczenie, że "błąd" itd. Prawo mają gdzieś.

Mniej reklam przychodzi na niezarejestrowany nr w Play, niż na zarejestrowany w T-Mobile z brakiem zgód marketingowych.

T10s, OT-311, 1650, X501, P780, GT-C3322, E560, 3S, 4X
 #899157  autor: asdaf
 08 gru 2016, 13:00
Pic na wodę z tą promo.
Wysłałem pierwszy kod - odpowiedź: Błąd
Czekam 1 min. Wysyłam powtórnie - odp.: Nie może być zrealizowane bo czeka poprzednie zlecenie.
Po minucie przychodzi sms: zlecenie wykonane.
Wysyłam drugi kod - odp.: Proszę czekać na potwierdzenie.
Wysyłam trzeci kod - odp.: Proszę czekać na potwierdzenie.
Czekam 10 min.
Wysyłam drugi i trzeci - odp.: Proszę czekać na potwierdzenie.
Wysyłam pierwszy kod - odp.: Proszę czekać na potwierdzenie.
To było jakieś 2 godziny temu. Do tej pory potwierdzenia brak. Nie ma też jak łatwo się domyśleć RWK.
 #899163  autor: darekka
 08 gru 2016, 13:39
Jezu. :evil: W pierwszym poscie napisalem co trzeba zrobic gdy kod nie wchodzi-wystarczy telefon do BOA i w trakcie rozmowy wyrazic te 3zgody. Podpowiem, ze dobrze jest zapisac sobie nazwe promocji oraz nazwy tych 3zgod gdyz niewielu konsuli wie o tej ofercie(moga wmawiac bedac szczeze przekonanymi, ze chodzi o promo za rejestracje przez kuriera i twierdzic ze tylko przy rejestracji przysluguje RWK). Ja tak mialem przy drugim i trzecim telefonie, ze nic nie wiedzialy 2 osoby-jak jasno wyklarowalem o co biega i poprosilem aby sobie wyszukali Regulamin to przeprosili i wszystko ogarneli.
Za to jak pierwszy raz dzwonilem to konsul wiedzial wszystko(przygotowal sie przed praca trzeba przyznac).
Jak te zgody wyrazisz to do 14dni dostaniesz swoje RWK-regulamin poczytac warto.

#899169  autor: asdaf
 08 gru 2016, 14:12
Napisałeś albo kody, albo konsul. Ja wybrałem kody. Czemu się denerwujesz, ja Tobie nic naprzeciw. Bardzo fajnie, że znalazłeś i się podzieliłeś. Zarzucam TM, że nic nie odpowiada na wysłane kody ani be, ani me...
 #899171  autor: maker3
 08 gru 2016, 14:20
Mi też wali błędy.
Ciekawe czy Frii Internet ich boli. Regulamin nic nie wspomina o tym.

Przy jednej z prób pierwszy kod dał komunikat, żebym poszukał prawdziwego kodu na włączenie EIH. Czyli wiedzą o co chodzi, ale blokują.

Co za sieć, gdybym nie dał naciągnąć się kilka doładowań w zamian za 10GB na kilka dni przed wyłączeniem RWK, to poszedłbym do punktu Play niż płaszczył się na infolinii o RWK.
Kod: Zaznacz cały
if ARPU=0 then Wystąpił błąd;
 #899176  autor: darekka
 08 gru 2016, 14:55
@asdaf Lekka irytacja mnie wziela, bo krew zalewa jak 100 razy ludzie pytaja o to co wolami napisane(w kilku tematach sie udzielam gdzie to jest nagminne) i jesli poczytales moj wczesniejszy wpis za atak na Ciebie to jestem jak najdalszy od tego(lekkie nieporozumienie wystapilo choc zamierzone nie bylo)
W regulaminie zapisalu ze zgody mozna wyrazic w dowolny sposob akceptowany przez operatora I KODAMI USSD wiec sa one nie jako alternatywabdl rozmowy z BOA, a ze nie dzialaja to poinformowalem o tym aby nikt nie zazucil mi, ze glupoty pisze(bo kod nie wchodzi). Oczywiscie powinny dzialac ale wiemy ze u T sporo takuch kwiatkow jest.
Aby byla jasnosc ja sam lekko sie na te problemy wpieniam i operatora nie bronie.

@maker3 musisz dzwonic(dobrze, ze USSD nie jest jedynym sposobem) ale pamietaj nnazwe promo, nazwy zgod bo konsul moze sie trafic nieogarniety w temacie nowosci i mozliwebze pomylu z stracja kurierem

#899177  autor: slawekt
 08 gru 2016, 15:27
darekka pisze:W regulaminie zapisalu ze zgody mozna wyrazic w dowolny sposob akceptowany przez operatora I KODAMI USSD wiec sa one nie jako alternatywabdl rozmowy z BOA, a ze nie dzialaja to poinformowalem o tym aby nikt nie zazucil mi, ze glupoty pisze(bo kod nie wchodzi). Oczywiscie powinny dzialac ale wiemy ze u T sporo takuch kwiatkow jest.
Aby byla jasnosc ja sam lekko sie na te problemy wpieniam i operatora nie bronie.
A ja ze swojej strony zaczynam być Twoim fanem...
Bo tyle czasu, nerwów, pisaniny z konsulami oraz tłumaczenia, to naprawdę chyba świętym zostaniesz :-) Nie wiem ile Ty poświęcasz (codziennie?) uwagi na walkę z wiatrakami (niedziałające usługi, regulaminy od czapy oraz ciągłe spory o swoje w T-Mobile), to po prostu podziw aż bierze...
Już nawet się zastanawiam, kiedy Ci się odechce, machniesz ręką i przejdziesz do innego Operatora :-)
 #899178  autor: darekka
 08 gru 2016, 15:34
Dzieki za zyczliwe slowa. Co do mojejnewentualnej swietosci to i tesciowa za tym oponuje.

Szybko to mi sie nie odechce, bo na drugie imie mam Cierpliwosc (pamietny czas kiedy operator nawet ponad miesiac usuwal usterki mojej opcji uslugowej chcac nam obrzydzic oferte, ktorej nie e moze wycofac- wtedy zapowiedzialem, ze niedoczekanie ich i na swoim postawilem). Lubie to co robie, mam czas(24godz.sluzby sprzyjaja cierpliwosci), a i dzieki temu mam praktycznie za jakies grosze nelimitowane uslugi(Masz zlotowke...), bo z reklamacji/rekompensta kasa sie zwraca.
Dodatkowo inni maja latwiej jak ktos szlaki przetrze.

Co do ilosci czasu to duzo go nie poswiecam-jak cos zdechnie to zgloszenie i reklamacja, nowinki szukam co kilka dni. Od czasu do czasu jakis telefon do BOA i jakos nie jest to upierdliwe,a satysfakcja jest.

Jednym slowem takie "ekstremalne" hobby- jestem "wyjadaczem wisienek" od operatorow i bankow.

#899179  autor: asdaf
 08 gru 2016, 15:55
darekka pisze:jesli poczytales moj wczesniejszy wpis za atak na Ciebie to jestem jak najdalszy od tego
Nie poczytałem ;) Ty napisałeś że jest promo i jak włączyć. Ja napisałem jakie mogą być "przygody" w praktyce. To tylko takie "uzupełnienie" z mojej strony :)
  • Strona 1 z 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5