DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 21 z 24
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
 #972959  autor: iphoneski
 19 sty 2018, 21:14
Ale to będzie tylko doścignięcie konkurencji, a i tak będzie marudzenie, że ktoś tam dał gigabajta więcej. Gdyby dali 1 mega za np 30 zł to wtedy król byłby tylko jeden. I ktoś to wkoncu kiedyś pewnie zrobi, pytanie kto. Ja bym wolał, żeby był to play.
 #972979  autor: aster
 19 sty 2018, 22:16
Analizując obecną ofertę Play oraz konkurencję chyba jest jasne, że zwiększenie ceny z 25zł w ogóle nie wchodzi w rachubę. :)

Obniżka raczej też nie wydaje się prawdopodobna, przynajmniej jeśli chodzi o Formułę Unlimited. Czym więc mogą walczyć z obecną ofensywą Orange? Chyba jedynie ilością GB oraz wliczeniem MMSów, choć to zbliży ofertę z RBME.

Natomiast tu wchodzimy już na teren Plusa, gdzie za 29zł mamy także MMSy oraz 12GB. Tak więc utrzymanie ceny 25zł pomoże w walce z Plusem jeśli wliczyliby MMSy i wyśrubowali przydział GB. Choć Plus tutaj nie śpi i jeśli mamy np. małżeństwo/parę to w duecie można mieć ich ofertę za 25zł/os.

Niby wszystko fajne, ale dla mnie największy minus w Plusie to akurat brak sumowania niewykorzystanego transferu. Akurat na ten "szczegół" ciężko mi się zgodzić, choć z drugiej strony nie przekroczyłem chyba jeszcze pułapu 12GB w miesiąc... ;)
 #972982  autor: habish
 19 sty 2018, 22:25
Nikt kto zna ofertę zielonego operatora nie wybiera Plusa a Plusha.
Tam bez kombinacji masz Rozmowy/SMSy/MMSy bez limitu + 10GB (Socjal Media bez limitu) za 25zł.
Jeśli 10GB to za mało można dokupić 5GB za 5zł.
Uruchamiasz 5 doładowanie gratis i cena zaczyna spadać: https://www.plushbezlimitu.pl/5doladowanie
Od czasu do czasu pojawia się także % bonus do doładowania które w Plusie wpada na konto główne.
 #972985  autor: iphoneski
 19 sty 2018, 23:18
aster, nie rozumiesz. Nie chodzi mi o podwyższenie ceny obecnej oferty, ale o wprowadzenie typowo nowej, za 30 pln z lejkiem. W ten sposób kto chce płaci 25 zł, kto chce net z używanym lejkiem zawsze płaci 30. Wtedy oferta byłaby bezkonkurencyjna, ja na takim lejku w abonamencie często mam ponad 20 gb i nie muszę się martwić i sprawdzać ile mam jeszcze pakietu.
 #972988  autor: aster
 20 sty 2018, 01:11
Patryk7588 pisze:Nikt kto zna ofertę zielonego operatora nie wybiera Plusa a Plusha.
Tam bez kombinacji masz Rozmowy/SMSy/MMSy bez limitu + 10GB (Socjal Media bez limitu) za 25zł.
W Plusie trzeba właśnie ten duet włączyć dla 2 osób by zejść do ceny 25zł. Czy Plusz jest traktowany jaki integralna oferta Plusa i wszystkie sprawy z nim związane można załatwić w punktach Plusa, czy jest to "wirtualny" operator (aczkolwiek własnością Plusa) i tylko przez infolinię można uzyskać pomoc?

Rozumiem, że w Plusz internet się nie sumuje i niewykorzystany transfer przepada tak jak w Plusie?

Czekam teraz na ruch ze strony Play, jeśli nas pozytywnie zaskoczą zmianą w ofercie Formuła Unlimited - a historia pokazuje, że lubią dać ognia - to czekają nas ciekawe czasy. :)
 #973212  autor: Gregrin
 21 sty 2018, 15:03
aster pisze:a Plus wyskoczył z no-limit włącznie z MMSami oraz 12 GB/mies za 29zł czyli taki pełny no-limit
Możesz jakiś link do regulaminu posłać ?? Ja znajduje na stronie tylko info a wśród wielu regulaminów u spodu nie widzę w którym by miało być te 12GB uwzględnione. http://www.plus.pl/na-karte
iphoneski pisze:Odnowa jest sporo droższa od tego za 25 zł i ma grono odbiorców.
Bo ludzie sobie tam większy koszt GB rekompensują dłuższym jego używaniem i jest to opłacalne dla obu stron. Klient sumarycznie zapłaci mniej jeśli tego 1GB będzie "męczył" przez 2-3miesiace a operator jest pewien ze ci klienci mu sieci zapychać nie będą.
 #973557  autor: aster
 23 sty 2018, 11:33
Gregrin pisze:Możesz jakiś link do regulaminu posłać ?? Ja znajduje na stronie tylko info a wśród wielu regulaminów u spodu nie widzę w którym by miało być te 12GB uwzględnione. http://www.plus.pl/na-karte
Masz rację, regulamin jest z października zeszłego roku, ale na stronie w wielu miejscach przekreślają 6GB i podają "teraz 12 GB" tak więc jest to pewnie nowa oferta.

Natomiast GB się nie sumują tak więc nie dla mnie oferta Plusa :| - ja potrzebuję jednak mieć możliwość wyrobienia sobie dużego salda zapasowego transferu na wypadek np. 2-tygodniowego wypadu gdzieś i streamingu z komórkowego netu. Sam jestem właśnie w Formule Ultd a dla kobiety wziąłem RBME, gdzie ma już uzbierane 75GB. :smt007
  • Strona 21 z 24
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21