DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #845558  autor: KC-KARLOS
 17 sty 2016, 11:08
Dla uściślenia informacji:
> starter z wbudowaną możliwością wyboru numeru w czasie aktywacji karty SIM/USIM posiada Orange i Play (uwaga, są w ograniczonej ilości)
> w T-Mobile, Plus, Virgin i innych można poprzez Internet wybrać sobie numer telefonu w czasie zakupu startera.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #845559  autor: Maciej Loret
 17 sty 2016, 11:09
goral2099 pisze:W orange kupujesz starter bez numeru i wybierasz po uruchomieniu.
Wolałbym wiedzieć najpierw jaki mogę mieć numer.
Można gdzieś choć przed zakupem podglądnąć pulę numerów?
Karlos20 pisze: > w T-Mobile, Plus, Virgin i innych można poprzez Internet wybrać sobie numer telefonu w czasie zakupu startera.
Na stronie Plusa i T-Mobile nie widzę możliwości zakupu startera.
VM znam, ale nie ma ciekawych numerów - rok temu było sporo i bez problemu znalazłem XXX-ABC-CBA.
Ostatnio zmieniony 17 sty 2016, 11:25 przez Maciej Loret, łącznie zmieniany 3 razy.

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #845560  autor: Daawid1993
 17 sty 2016, 11:11
Maciej Loret pisze:
goral2099 pisze:W orange kupujesz starter bez numeru i wybierasz po uruchomieniu.
Wolałbym wiedzieć najpierw jaki mogę mieć numer.
Można gdzieś choć przed zakupem podglądnąć pulę numerów?
Nie
 #845561  autor: szunaj
 17 sty 2016, 11:14
Chyba nie.Ale wybór jest ogromny, ja na dwa takie startery w orange wybrałem numery rózniące się tylko jedna cyfrą od moich dotychczasowych numerów.
 #845562  autor: KC-KARLOS
 17 sty 2016, 11:17
Maciej Loret: tylko podczas aktywacji startera używając specjalnej opcji w SIMteligent można podejrzeć listę numerów. Numer trzeba wybrać w ciągu 2 godzin od pierwszego zalogowania karty do Orange.

Daawid1993: rozwijaj swoje kilkuliterowe posty, a jeśli nie znasz szczegółów opcji, nie pisz w ogóle. Pozdrawiam.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #845564  autor: Maciej Loret
 17 sty 2016, 11:34
Uściślając.
Szukam startera z możliwością wyboru numeru przed zakupem, przy czym zakup najchętniej przez Internet. Krótko mówiąc, jak w VM.

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #845565  autor: KC-KARLOS
 17 sty 2016, 11:43
Maciej Loret: na stronach operatorów masz taką możliwość. Wybierz sobie numer jaki tylko chcesz. Uważaj na pseudo "złote numery", które kosztują więcej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #845566  autor: Maciej Loret
 17 sty 2016, 11:45
Karlos20 pisze:Maciej Loret: na stronach operatorów masz taką możliwość. Wybierz sobie numer jaki tylko chcesz. Uważaj na pseudo "złote numery", które kosztują więcej.
Ani PLUS ani T-Mobile -> nie znalazłem, albo jest to mało intuicyjne...
Mógłbyś podać link?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #845571  autor: KC-KARLOS
 17 sty 2016, 12:35
Daawid1993: u konkurencji za takie krótkie posty zostałbyś zbanowany, nie mam nic więcej do dodania w tym temacie.

Maciej Loret:
przykłady:
* PLAY > http://www.play.pl/oferta/play-karta/pl ... -na-karte/
* Virgin > https://virginmobile.pl/oferta/freemium
Pamiętaj, po kliknięciu "Zamów Starter" albo "Zamów", produkt ląduje do koszyka, ale masz możliwość edycji zamówienia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #845587  autor: Maciej Loret
 17 sty 2016, 13:53
Karlos20 pisze: Maciej Loret:
przykłady:
* PLAY > http://play.pl/oferta/play-karta/play-n ... zasiegowy/
* Virgin > https://virginmobile.pl/oferta/freemium
Za Play dziękuję, ale gdzie tam możliwość wyboru numeru? Po podaniu nr DO?
VM znam, pisałem o tym w pierwszym poście.
Co z T-Mobile i Plus, o których pisałeś?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #845588  autor: KC-KARLOS
 17 sty 2016, 13:58
Plus miał akcje darmowych starterów, ogólnie tam numer jest losowany, T-Mobile i Orange pozwolą na zakup startera, ale nie przez neta; zobacz też stronkę wRodzinie.com.pl - tam jest możliwość wybrania numeru.
Lajt Mobile również pozwoli na wybór numeru przed zakupem.
Szukaj, a znajdziesz :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #845591  autor: Rebeliant
 17 sty 2016, 14:08
Maciej Loret pisze:Za Play dziękuję, ale gdzie tam możliwość wyboru numeru? Po podaniu nr DO?
W sklepie on line. Żadnego numeru ani dowodu ani PESEL się nie podaje, tylko adres mailowy i dostawy. Nie wiem jak aktualnie, ale dwa razy trafiłem tam ciekawe numery.
 #845592  autor: Dax13
 17 sty 2016, 14:08
Karlos20 pisze:play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/starter-zasiegowy/
Po co podajesz link do startera internetowego Play na którym nie ma możliwości wybrania numeru ani przejścia na na taryfę głosową?
 #845593  autor: KC-KARLOS
 17 sty 2016, 14:12
Możliwe, że to błąd na stronie. Post został wyedytowany. W Play jest kilka starterów do popularnych taryf, zawsze można zmienić taryfę po aktywacji startera.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #845595  autor: Dax13
 17 sty 2016, 14:17
Karlos20 pisze:Możliwe, że to błąd na stronie. Post został wyedytowany. W Play jest kilka starterów do popularnych taryf, zawsze można zmienić taryfę po aktywacji startera.
No i tu się mylisz, bo nie zawsze. Ze startera internetowego nie da się zmienić taryfy na głosową bez rejestracji numeru. Nie wiem dlaczego się wypowiadasz nie znając faktów.
 #845596  autor: KC-KARLOS
 17 sty 2016, 14:23
Sorry DAX, ale to Ty obecnie nie masz racji.
Owszem, z netowej nie da się przejść na głosową, ale przy kliknięciu na "Zamów" w sekcji ofert głosowych na kartę, zamiast pokazać starter głosowy, pokazuje internetowy, a to jest błąd na stronie i niedopatrzenie ze strony P4.
Przy podstronie dla FORMUŁY MINI MAX NA KARTĘ / FORMUŁA PLAY NA KARTĘ odnośnik przekieruje do koszyka, gdzie masz prawidłowy produkt.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥