DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 5 z 202
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 202

#748100  autor: garfield-
 11 wrz 2014, 18:24
Z regulaminu:
Oferta Promocyjna „Pakiet #MiWystarcza za 19zł” (zwana dalej „Ofertą” lub „Promocją”)
przeznaczona jest dla:
a. Abonentów sieci Virgin Mobile Polska korzystających z Oferty #ChcęWszystko, którzy
dokonują zakupu Pakietu Zintegrowanego #MiWystarcza za pośrednictwem sklepu
internetowego na stronie https://www.virginmobile.pl/oferta-mam-numer/;
b. osób, które dokonują zakupu Startera wraz z Pakietem Zintegrowanym #MiWystarcza
za pośrednictwem sklepu internetowego na stronie www.virginmobile.pl.
Co do timeoutu PayU - to coraz częściej się zdarza. Wczoraj zaliczyłem to samo podczas zakupów na alledrogo.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2014, 18:29 przez garfield-, łącznie zmieniany 1 raz.

#748101  autor: asffaf
 11 wrz 2014, 18:27
Bardzo ciekawa oferta. Nawet Vikin jest teraz gorszy. Nie dało się tak od razu ?!

#748244  autor: lee
 12 wrz 2014, 08:56
Jezrli obecny klient ma cene stara tego pakietu to niezle leca w kulki w tym vm

#748247  autor: swiatus85
 12 wrz 2014, 08:59
właśnie wysłałem papiery do virgin o przeniesienie numeru z Heyah.
Czy będe mógł bez problemu uaktywnić pakiet #MiWystarcza za 19zł” jak doślą karte sim ?

#748284  autor: Blank
 12 wrz 2014, 10:04
swiatus85,
Patrz kilka postów wyżej. Formalnie tak, w praktyce, osoby, które nie wybiorą tego podczas zamawiania, nie mogą zamówić pakietu w promocyjnej cenie.
Albo bug, albo Virgin ma ludzi za idiotów. Obstawiam oba.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

#748296  autor: lluukk
 12 wrz 2014, 10:38
podpowiedzcie mi - jak mam starą ofertę i będę doładowywał za te np. 10 zł to dostanę dalej 15 na konto główne ?
ja Virgin używam do roamingu (wychodzi coś 17 gr za odebrane w UE).

lluukk

#748302  autor: bolek2004
 12 wrz 2014, 11:05
Tak, chyba że sam zmienisz taryfę na nową, albo Virgin wycofa się z 50% więcej w między czasie.

#748339  autor: sloniacz
 12 wrz 2014, 12:57
komuś udało się zamówić ten pakiet za 19zł bez kupowania nowego numeru?

#748363  autor: MADMAX
 12 wrz 2014, 14:32
Odnosząc się do tego punktu regulaminu
Oferta Promocyjna „Pakiet #MiWystarcza za 19zł” (zwana dalej „Ofertą” lub „Promocją”)
przeznaczona jest dla:
a. Abonentów sieci Virgin Mobile Polska korzystających z Oferty #ChcęWszystko, którzy
dokonują zakupu Pakietu Zintegrowanego #MiWystarcza za pośrednictwem sklepu
internetowego na stronie https://www.virginmobile.pl/oferta-mam-numer/;
b. osób, które dokonują zakupu Startera wraz z Pakietem Zintegrowanym #MiWystarcza
za pośrednictwem sklepu internetowego na stronie www.virginmobile.pl.
skoro można przenieść numer do standardowej oferty czyli #ChcęWszystko to na niej jak rozumiem można aktywować opcję 19zł/mc

Dobrze by było aby ktoś kto przenosił numer potwierdził czy nie było z tym problemu.

Pozdrawiam

#748396  autor: Blank
 12 wrz 2014, 16:20
Miał ktoś problem z przenoszeniem numeru? Wiecie, czy Rozdziewica nie robi przypadkiem jakichś problemów?
Podpisałem dziś umowę z RedBull mobile i nie chciałbym, żeby przez jakieś widzimisie odrzucili mi przeniesienie.
Przed zmianą oferty na beznadziejną, w maju słyszalem, że niby niektórym odmawiał przeniesienia z powodu niezgodności danych, a później wyjaśniał, że rejestracja w klubie nie jest rejestracja karty sim...
Wiadomo wam coś?

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

#748404  autor: sloniacz
 12 wrz 2014, 17:04
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to można kupić pakiet 'miwystarcza' za 19zł posiadając już numer w Virgin. Na stronie głównej na górze wybieramy OFERTA potem NA KARTĘ i na dole pojawia się MASZ JUŻ NUMER KUP SAM PAKIET

#748436  autor: macc
 12 wrz 2014, 20:25
divhashmorex pisze:.
Przed zmianą oferty na beznadziejną, w maju słyszalem, że niby niektórym odmawiał przeniesienia z powodu niezgodności danych, a później wyjaśniał, że rejestracja w klubie nie jest rejestracja karty sim...
Wiadomo wam coś?
Ja miałem problemy właśnie w maju z przeniesieniem numeru z virgin do klucza. O 2 tygodnie opóźniło mi się przeniesienie do klucza. Miałem 2 numery przypisane do jednego konta zarejestrowanego.Ten drugi numer właśnie co przenosiłem do klucza był subnumerem. A według ich dziwnego myślenia subnumeru przenieść się nie da bo rzekomo taki numer jest niezarejestrowany.

#748469  autor: Blank
 12 wrz 2014, 22:06
macc,
Ano, coś mi świtało, ale nie wiedziałem, z której latarki :D

W każdym razie, dostalem potwierdzenie, że wyrazili zgodę. Żegnam Rozdziewiczona Panno ;]

Swoją drogą, jak rozdziewiczyli sami siebie, to ta panna nadal jest dziewicą, czy już nie? ;D

#748572  autor: lee
 13 wrz 2014, 10:34
sam pakiet za 19 da sie kupic niemniej jednak nalezy pamietac ze kolejny jak zejdzie z konta to poleci 29
  • Strona 5 z 202
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 202
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5