DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #442305  autor: kosaz
 20 lis 2010, 16:08
Witam!!
kupilem starter tubiedronka jakis czas temu starter nie aktywowany wazny jeszcze, nierozpakowany i teraz taka rzecz mianowicie
mam pytania
1) jak nalezy zarejestrowac starter skoro nie ma info na stronie albo ja nie moge znalezc
2) co trzeba by wyniesc od nich nr np do play`a plusa ery czy idei
3) czy trzeba zaladowac konto jakas minimalna wartosci?? by przeniesc nr z biedronki do innej sieci

dzieki z gory za odpowiedz

 #442309  autor: splinter2003
 20 lis 2010, 16:33
Cześć,

Karta rejestracyjna znajduje się pod tym adresem http://www.tubiedronka.pl/regulamin/
Karte rejestracyjną możesz wysłać mailem [email protected], korespondencyjnie Biuro Obsługi Klienta tuBiedronka, Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa.
Rejestracja trwa ok. 5 dni od momentu kiedy dostaną formularz i wtedy możesz iść do innego operatora żeby przenieść numer.
Co do 3 pytania to wystarczy, że wykonasz pierwsze połączenie, nr nie musi być doładowany.

Pzdr,

 #442310  autor: kosaz
 20 lis 2010, 16:40
splinter2003 pisze:Rejestracja trwa ok. 5 dni od momentu kiedy dostaną formularz i wtedy możesz iść do innego operatora żeby przenieść numer.
dzieki za odpowiedz, a skad bede wiedzial ze juz jest zarejestrowany numer smsa przysla czy poczta tradycyjna

 #442311  autor: splinter2003
 20 lis 2010, 16:44
Potwierdzenie dostaniesz sms-em.

Ps. Jak będziesz wypełniał karte rejestracyjną to koniecznie wpisz nr PESEL ponieważ jest on wymagany do przeniesienia numeru.

 #442315  autor: kosaz
 20 lis 2010, 17:13
a jeszcze jedno jesli bede na maila wysylal to musze dlugopisem powpisywac i potem zeskanowac czy moge edytowac ich pdf`a i komputerowo wklepac??

 #442332  autor: splinter2003
 20 lis 2010, 18:20
Na formularzu musi być własnoręczny podpis

 #442439  autor: kosaz
 21 lis 2010, 11:17
jeszcze jedno jak mi przesla smsa ze juz zarejestrowany nr to z czym mam isc do infrastrukturalnego operatora np playa bo do niego chce sie zapodac nr z biedronki

 #442441  autor: kerim36
 21 lis 2010, 11:21
tak

idziesz do punktu opa do ktorego chcesz sie przeniesc i zglaszasz ten fakt

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #442442  autor: kosaz
 21 lis 2010, 11:24
czyli z wyswietlonym wyswietaczem smsem ze juz zarejestrowana sima jest?? czy ze zgloszeniem co im @ poszlo pytam sie bo nie wiem co brac w razie czego
dzieki i pozdro kosaz

 #442451  autor: Ruben
 21 lis 2010, 12:04
Oj kosaz, :wink: jeżeli otrzymasz informację od tuBiedronka, że karta została zarejestrowana, to możesz iść do Play i złożyć wniosek o przeniesienie numeru. Powinieneś wziąć ze sobą dowód osobisty i dane , które podałeś do tuBiedronka.

Ważne jest żeby w Play wpisane zostały te same dane co w tuBiedronka ponieważ czasem zdarza się, że ktoś zarejestruje kartę podając dwa imiona a później składając wniosek o przeniesienie wpisane zostanie jedno imię i to wystarczy aby do przeniesienia nie doszło.

 #442470  autor: kosaz
 21 lis 2010, 13:26
Ruben pisze:zdarza się, że ktoś zarejestruje kartę podając dwa imiona a później składając wniosek o przeniesienie wpisane zostanie jedno imię i to wystarczy aby do przeniesienia nie doszło.
wiesz akurat to mi nie grozi mam 2 imiona wiec we wszystkich danych podaje 2 imiona i to zawsze zaznaczam nawet jak ustnie ze bohdan pisane przez H a nie przez G
ale sie pytalem o to bo z mvno jeszcze nie przenosilem nru, kieds chcialem jak wpmobi konczylo dzialalnosc ale za pozno o 2 dni karta rejestracyjna przyszla mi na poczte.

[ Dodano: 2010-11-23, 20:50 ]
splinter2003 pisze:Cześć,

Karta rejestracyjna znajduje się pod tym adresem http://www.tubiedronka.pl/regulamin/
Karte rejestracyjną możesz wysłać mailem [email protected], korespondencyjnie Biuro Obsługi Klienta tuBiedronka, Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa.
Rejestracja trwa ok. 5 dni od momentu kiedy dostaną formularz i wtedy możesz iść do innego operatora żeby przenieść numer.
Co do 3 pytania to wystarczy, że wykonasz pierwsze połączenie, nr nie musi być doładowany.

Pzdr,
zgloszenie wyslalem w niedziele wieczorem na @ zeskanowane z moim podpisem i dzisiaj przyszlo ze jest numer zarejesrtowany czy orientujecie sie ile mam czekac by przeniesc numer czy moge sobie jutro isc do playi by to zrobic czy jakos pozniej ??

 #443335  autor: KC-KARLOS
 26 lis 2010, 11:23
kosaz pisze:zgloszenie wyslalem w niedziele wieczorem na @ zeskanowane z moim podpisem i dzisiaj przyszlo ze jest numer zarejesrtowany czy orientujecie sie ile mam czekac by przeniesc numer czy moge sobie jutro isc do playi by to zrobic czy jakos pozniej ??
Nie warto czekać (karta ma ograniczony czas na odbieranie połączeń przychodzących) - radzę teraz pójść do salonu wybranego operatora i poprosić o przeniesienie numeru i okazując dowód osobisty :)

Aha, warto wygadać kasę z konta tuBiedronka, bo ona nie przejdzie na poczet innego operatora

 #443438  autor: kosaz
 26 lis 2010, 22:38
Karlos20, wczoraj to zrobilem i juz dzisiaj sie loguje z nowej karty playi, tubiedronka na wyswietlaczu i sama karta sim sluzyla mi wiernie jedynie od niedzieli wieczor do wczoraj do polnocy kase wygadalem od razu wiec z tym nie bylo problemu dzieki wam za odpowiedzi pozdro kosaz

 #445234  autor: ratatam
 06 gru 2010, 08:21
a czy trzeba im wysyłać też skan dowodu? czy wam zarejestrowali bez?

 #445372  autor: kosaz
 06 gru 2010, 20:34
ratatam pisze:a czy trzeba im wysyłać też skan dowodu? czy wam zarejestrowali bez?
nie nie trzeba skana dowodu, dowod trzeba skanowaqc w mobilkingu jak sie chcesz rejestrowac

 #506153  autor: www.fazafm.com
 01 paź 2011, 11:55
Jeszcze jedno pytanie. W salonie play jakiego operatora ma wybrac sprzedawca jesli nie ma na liscie tuBiedronka ?

 #506167  autor: martini
 01 paź 2011, 12:28
w salonie play należy wybrać operatora PTC, dodam jeszcze że nie dawno aby zarejestrować numer u nich trzeba było wyśłać również ksero dowodu osobistego, na SMSa nie ma co czekać w moim przypadku nie wysłali potwierdzenia

 #506218  autor: Ruben
 01 paź 2011, 17:01
martini pisze:w salonie play należy wybrać operatora PTC
tuBiedronka jest usługą w PTC. Podobnie jak heyah.

 #506259  autor: www.fazafm.com
 01 paź 2011, 23:13
Dzieki za odpowiedz. Wczoraj probowalem przeniesc numer i wolalem wykluczyc powod odrzucenia wniosku czy wybrany byl zly operator w systemie czy tez jeszcze nie zarejestrowali mi numeru tubiedronka. Widocznie jednak jeszcze nie wprowadzili danych do systemu. Jeszcze raz dzieki za odpowiedz.

 #506330  autor: ukefake
 02 paź 2011, 13:53
www.fazafm.com, ja swoją kartę rejestracyjną złożyłem w punkcie obsługi klienta, rejestracja trwała kilka dni. Ponieważ, zależało mi na czasie to po prostu do nich zadzwoniłem i sprawdziłem czy numer jest zarejestrowany. Po potwierdzeniu od razu poszedłem złożyć wniosek o przeniesienie.