DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #57675  autor: kulboj
 02 mar 2006, 19:56
Mam problem z doładowaniami w sami swoi.
Konkretnie chodzi mi o doładowania 80 i 160,które są dostępne tylko w formie elektronicznej.
Niestety ale w ciągu ostatnch kilku miesięcy podjąłem 4 nieudane próby doładowania tymi nominałami.
W bankomacie BZ - WBK otrzymałem komunikat "usługa chwilowo nieaktywna" [CHWILOWO :-) ] a w innych punktach też pudło.
Zastanawiam się czy ja mam takiego pecha,czy coś z tymi doładowaniami jest nie tak ?
Dodam tylko,że pozostałe doładowania,czyli 20 i 40 działaja bez problemu.
Może ktoś jeszcze miał podobne przygody z sami swoi ?

 #57691  autor: Pawrzes
 02 mar 2006, 20:27
Nie korzystam z SS więc nic na ten temat się nie wypowiem ale sprawdź może czy działa zasilenie za 80 czy 160 zł na stronie https://zasilenia.samiswoi.pl/ , miejmy nadzieję żę chociaż tu działa OK :wink:

Pozdrawiam

 #57699  autor: kulboj
 02 mar 2006, 20:45
No niestety,nie mam możliwości żeby to sprawdzić,nie posiadam odpowiedniej karty płatniczej :-)
Wiem,że były z tym problemy już na początku,zaraz jak pojawiły się te nowe nominały.
Za jakiś miesiąc znowu spróbuje,jeżeli znowu będzie pudło,to już nie może być przypadek :lol:

 #57724  autor: jahu
 02 mar 2006, 21:27
kulboj - moze to i dziwna rada - ja doladowalem na allegro - mam internetowe konto bankowe i takowe w allegro - sa takie aukcje - wlasnie jestem po doladowaniu - bardzo pozytywnie (zaplacilem 76zl za 80)- minus nie dostaniesz chyba tych 20% ale nie jestem pewien.

 #58398  autor: kulboj
 04 mar 2006, 23:48
Dzięki za radę,ale doładuje sobie dzięki uprzejmości znajomka co ma konto w pko i dostane te 20%
A jak się skończy promocja to będę dalej sprawdzał czy powyższy temat jest jeszcze aktualny :-)

 #58403  autor: jacguszi
 05 mar 2006, 00:06
Nie wiem jak jest w bankomatach ale ja znajomemu zasiliłem prosto z konta za 80 zł.
Skoro masz okazję załapać sie na dodatkowe 20% grzechem byłoby nie skorzystać :D