DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #49940  autor: mysterx
 30 sty 2006, 10:57
Heyah-najmniej oszukana sieć ze wszystkich na naszym rynku..tak chyba mozna stwierdzic czytająć o tym co sie dzieje na rynku pre-paidów w polsce, w s+ coś sie ciągle wali kasa znika z konta, w orange maja ludzi za debili, sami -swoi -pomysł minał sie z celem...zostaje tylko TT i heyah ale biorąc pod uwage tzw."uczciwośc i przejrzystośc usług" to chyba heyah wygrywa z siostrzanym TT chociażby tym iż w heyah jak coś wprowadzaja to na stałe bez zadnych aktywacji pakietów itp.... a co wy o tym sądzicie?

 #49950  autor: kamil1221
 30 sty 2006, 11:53
100% zgadzam sie z tym stwierdzeniem.
Heyah to:
:arrow: żadne pakiety - wszystko jaest na zawsze i na stale!!,
:arrow: czyste zasady kazdy ma takie same,
:arrow: i te 3 grosze za smsa w sieci !!

Ale tak tak nie jest najgorszy ujdzie w tloku :!: :!: :!:

 #49988  autor: Jedi
 30 sty 2006, 16:05
kamil1221 pisze:100% zgadzam sie z tym stwierdzeniem.
Heyah to:
:arrow: żadne pakiety - wszystko jaest na zawsze i na stale!!,
:arrow: czyste zasady kazdy ma takie same,
:arrow: i te 3 grosze za smsa w sieci !!

Ale tak tak nie jest najgorszy ujdzie w tloku :!: :!: :!:
Żadnych pakietów - ale ja bym powiedział, że to jest wada raczej.
Czyste zasady - tylko, że ci co się zarejestrowali w klubie do każdego doładowania maja 10% gratis - więc nie są do końca takie same dla wszytskich; w dodatku wprowadziła wielu ludzi w błąd swoją reklamą o Johnym 11 palców - teraz wiele osób myśli, że istniał naprawdę...
3 grosiki w sieciuni? no rzeczywiście w sieciuni bo ta sieć taka mała jest, że nie mam nikogo komu był mógł wysyłać te smsy
W dodatku numery są dla buraków, a dodatkowo oszukuje, że jest jakoby siecią, a w rzeczywistości naeży do Ery. Przynajmniej POP się nie ukrywa, że należy do Orange...

 #50000  autor: l3p
 30 sty 2006, 16:45
Dokladnie sie z tym zgadzam .. Ale ja nie mogl bym miec w Heyah, bo strasznie mi nie odpowiadaja te prefixy 88.. brrr az mnie trzesie jak je widze. Zreszta ja sie przywiazuje do numeru ten w Orange juz mam przeszlo rok i nie mam zamiaru Go zmieniac no moze kiedys. Ale jeszcze nie teraz. A wracajac do Heyah racja niby najmniejoszukująca ale te 10% dla klubowiczow juz nie jest takie uczciwie. Przeciez taka maksyma przewodzi Heyah proste i uczciwe zasady ... A tak jednak nie jest do konca

 #50168  autor: gudcezar
 30 sty 2006, 23:31
Moim zdanie to że trzeba się troche pofatygować żeby zarejestrować się do klubu to nie jest taki wysiłek, w końcu lepiej to niż nic, zgadzam sie z tym że to troche przyćmiło hasło heyah "bez ściemy" ale to i tak naj jaśniejsza z ofert na rynku!!!!!

 #50256  autor: gsm
 31 sty 2006, 16:05
Heyah to sieć mało poważna, dla ludzi młodych - osobiście preferuje simplusa, który to ostatnio troche namieszał, ale ich ostatnia promocja Wolny numer wg mnie powaliła innych operatorów prepaid w Polsce na kolana - nie ma to jak prawie 3 miesiące rozmawiać za darmo :]

 #50302  autor: koval
 31 sty 2006, 17:49
Ja mam przy okazji pytanie co do Heyah. Czy sprzedawane przez nich karty SIM nadal mają książke tylko na 100 wpisów i 10 sms?? Zastanawiam sie nad drugim numerem w Heyah. Mi jakoś numery Heyah kojarzą się z numerami niepewnymi, ktoś ma taki numer tymczasowo, dziś ma, a jutro może nie mieć... Nie wiem dlaczego tak, poprostu kojarzy mi sie z dziecinnością:/ Chociaż sam nie jestem zbytnio stary, ale mam numer w POP`ie od dwóch i pół roku, prefix 508 i nie znosze prefixów 888, czy 880...

 #50331  autor: margeo
 31 sty 2006, 20:07
koval pisze:Ja mam przy okazji pytanie co do Heyah. Czy sprzedawane przez nich karty SIM nadal mają książke tylko na 100 wpisów i 10 sms?? Zastanawiam sie nad drugim numerem w Heyah. Mi jakoś numery Heyah kojarzą się z numerami niepewnymi, ktoś ma taki numer tymczasowo, dziś ma, a jutro może nie mieć... Nie wiem dlaczego tak, poprostu kojarzy mi sie z dziecinnością:/ Chociaż sam nie jestem zbytnio stary, ale mam numer w POP`ie od dwóch i pół roku, prefix 508 i nie znosze prefixów 888, czy 880...

Faktycznie dziwne skojarzenia - bez urazy... :) Bo co dziwnego jest w prefiksie 888? Jest tak samo dziwny jak "pięcsetki" ;P ktore sa powiazane z TP SA jakby na to nie patrzec ;p
A jesli chodzi o SIM - sa takie jak w Erze - 250nr / 25sms. Te male byly tylko na poczatku

**********************
POZDRAWIAM!


W użyciu: T-mobile, Play Fresh, OFnK, Virgin Mobile, Aero2

 #56886  autor: fornax
 27 lut 2006, 16:05
no ciekawe co oznacza "mało poważna sieć"???.. żę śmiesznie się łączysz czy co?... argument, że prefix 88... - to jest dopiero "poważny" argument!!! :lol:
w sim+ teraz jest syf i nie wiadomo kiedy się skończy (tą znikającą kasą z konta to + nadrabia straty za tzw. wolny numer ;) )
orange i/lub pop to pomioty tepsy i jako takich nie będę sponsorował...
siedzę w heyah i mam 10% "klubowego" do każdego doładowania- czy to nie jest jasne?

Obrazek

 #56891  autor: rafcyk
 27 lut 2006, 16:22
Jeśli jednak więcej dzwonimy niż smsujemy to TT jest bezkonkurencyjny nawet wtedy, gdy nasi znajomi sa w Heyah

 #57002  autor: Th0mas
 27 lut 2006, 21:49
rafcyk pisze:Jeśli jednak więcej dzwonimy niż smsujemy to TT jest bezkonkurencyjny nawet wtedy, gdy nasi znajomi sa w Heyah
Nie zgodzę się. W tej kwestii najtańszą ofertą są Sami Swoi. Przebijają ceną nawet połączenia międzymistowe TP. Teraz to SS są najtańsi i tak jak Heyah są najbardziej uczciwi. Jedyne co mnie w tych ofertach drażni to doładowania. Najbardziej korzystnie pod tym względem wypadają prepaidy Orange. Wystarczy doładować raz na rok za 50zł, a nie być zmuszanym do częstego doładowywania.

 #57038  autor: iSiO
 27 lut 2006, 23:04
Heyah w jakis dziwny sposób nalicza GPRS, kumpel siedzi prawie całe dnie na Papli, wylogowywuje sie i loguje ponownie (nie ma podtrzymywania GPRSU, K700i) i zabrali mu moze z 50 gr za ok miesiac.

 #57048  autor: D@rio
 27 lut 2006, 23:46
iSiO pisze:Heyah w jakis dziwny sposób nalicza GPRS, kumpel siedzi prawie całe dnie na Papli, wylogowywuje sie i loguje ponownie (nie ma podtrzymywania GPRSU, K700i) i zabrali mu moze z 50 gr za ok miesiac.
Nie mozliwe. 50gr. na miesiac za GPRS? Nigdy w to nie uwierze...

 #57061  autor: Klusek
 28 lut 2006, 02:38
A ja akurat jestem w stanie w to uwierzyć. Przed chwilą na innym forum czytałem o sposobie na darmowe korzystanie z GPRSu w Heyah, niby sposób działa i nic za neta nie nalicza. W końcu jeden mądry zadzwonił do BOKu z pytaniem o co chodzi, czy to jakaś promocja o której nikt nic nie wie lub coś w ten deseń. Okazało się, że są to po prostu problemy z naliczaniem a właściwie z opóźnieniem naliczania które może dochodzić nawet do kilku tygodni(!). Tak więc niech się kolega nie zdziwi jak któregoś pięknego dnia się obudzi a na koncie będzie miał spory debecik.

O tutaj właśnie o tym przeczytałem.

Obrazek
Obrazek

 #57081  autor: iSiO
 28 lut 2006, 10:11
Bardzo możliwe, ale jak go znam to wywali karte i kupi nowa startówke, taka juz jego natura...

 #57083  autor: Th0mas
 28 lut 2006, 10:20
D@rio pisze:
iSiO pisze:Heyah w jakis dziwny sposób nalicza GPRS, kumpel siedzi prawie całe dnie na Papli, wylogowywuje sie i loguje ponownie (nie ma podtrzymywania GPRSU, K700i) i zabrali mu moze z 50 gr za ok miesiac.
Nie mozliwe. 50gr. na miesiac za GPRS? Nigdy w to nie uwierze...
A ja uwierzę. Jak korzystałem kiedyś ze startera Heyah, to miałem -5zł na koncie i cały czas mogłem wchodzić na WAP przez GPRS. Siedziałem tak w sumie ładnych parę godzin i mój ujemny stan konta w ogóle się jeszcze bardziej nie zmniejszał. Tak więc spędziłem naprawdę długi okres na GPRSie za free. I to nie jeden raz, ale łączyłem się tak przez cały miesiąc.

 #57105  autor: oprych
 28 lut 2006, 13:12
Jeżeli chodzi o gprs to faktycznie jest to prawda że można wchodzić przez jakiś czas mając nawet ujemny stan konta, jednakże zgodzę się że sięc jest jakaś taka dziecinna, mało osób ma heyah, a wiec nie ma do kogo za bardzo tych smsów za 3 grosze wysłać minuta w sieci to żenada i nie ma na to nawet pakietu takiego jak w orange go, a biuro obsług to klęska 1zł. za minute, i konsultanci którzy są z Tobą na Ty. Jeżeli heyah to nie tylko młodzież to mogliby wiedzieć zę nie każdy sobie by tego życzył

 #58858  autor: togom
 06 mar 2006, 14:29
gsm pisze:Heyah to sieć mało poważna, dla ludzi młodych - osobiście preferuje simplusa, który to ostatnio troche namieszał, ale ich ostatnia promocja Wolny numer wg mnie powaliła innych operatorów prepaid w Polsce na kolana - nie ma to jak prawie 3 miesiące rozmawiać za darmo :]
Nie neguje innych sieci,każdy jest w takiej jaką uważa za najlepszą dla siebie, ale też jestem zadowolony z simplusa.Mam go od samego początku tj. od czerwca 98r.A teraz po awari jeszcze bardziej,bo podczas awarii okantowali mnie na 20zł, ale potem doładowali mi konto za 10 zł następnie teraz dali 30 min. do sieci no i dziś uznali reklamację tych 20 zł i doładowali mi konto za 50 zł -jestem zdumiony!

togom

 #58883  autor: dziedziel
 06 mar 2006, 17:00
To prawda ze heyach jest najjasniejsza oferta na ryneczku :) ALe nie mowcie ze w innych sieciach jest tak tragicznie, to zalezy od klienta od jego indywidualnego podejscia, jedni lubia pakiety drudzy ich nie nawidza, tak jest było i bedzie.

Pozdrawiam Dziedziel