DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 11 z 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
 #1167014  autor: Mythral1990
 25 lut 2024, 12:13
Karlos20 pisze:
10 lut 2024, 20:35
verona1: czy spełniłaś warunki zwrotu środków? Jeśli masz coś w Orange lub nju możesz poprosić o ich przeksięgowanie na inne konto, inaczej wnioski o zwrot będą z automatu odrzucane.
Jestem przed przeniesieniem numeru z Orange do Play. Jeśli są na nim środki, a ja przeniosę ten numer, mimo że mam jeszcze inny numer na kartę w Orange, to nie otrzymam zwrotu na konto bankowe?

Zapis 7.42 z RŚUT: "W sytuacji, w której konsument jest Abonentem, któremu nie przysługuje zwrot środków z doładowań, środki pozostałe z doładowań nie podlegają zwrotowi".

Skąd mam wiedzieć, że jestem Abonentem, któremu się nie należy zwrot?

Natomiast zapis 7.2 już jaśniej wskazywałby na to, ale jest tam tylko informacja o szczegółowych zasadach zwrotu z odnośnikiem do strony Orange, a tej stronie: "Czyli uprawnione osoby w chwili składania wniosku nie są aktywnymi klientami Orange na kartę".
Myślałem, że w praktyce aktywny klient odnosi się jednak tylko do przenoszonego numeru.
  • Strona 11 z 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11