DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1080477  autor: rafal.modrzejewski748740
 16 wrz 2019, 15:46
Cześć wszystkim! Chciałem zapytać które sieci w Poznaniu i okolicach mają najlepsze zasięgi i czy to prawda, że sieci matki(np play, orange) mają zawsze lepszy zasięg i prędkości niż sieci podległe (np red bull czy lyca). Obecnie mam play na kartę, ale czasem zasięg mnie nie zadowala, czasem(bardzo rzadko) nie chce wcale odpalić neta, a w dodatku chyba usunęli z oferty formuła na kartę darmowe mmsy i rozglądam się za czymś innym. Co myślicie o sieci INEA lub Orange w Poznaniu?
 #1081002  autor: driver
 26 wrz 2019, 11:03
W Poznaniu, jak w każdym innym mieście, są miejsca gdzie każda sieć trochę kuleje.
Sprawdź sobie okolicę, gdzie najczęściej przebywasz, jakie stacje bazowe masz najbliżej, np. tu:
mapa.gsm.poznan.pl
http://beta.btsearch.pl/
Sieci mogą nadawać priorytety różnym grupom kart.
Ja będąc np. w prepaidzie Play, Fakt Mobile czy Red Bull Mobile nie widziałem różnicy w działaniu.
Podobnie służbowy Plus abonament vs. Plush na kartę. Prędkości testowe na speedtestach zbliżone.

driver
 #1083117  autor: Spacedust
 02 lis 2019, 23:24
Zerknij lepiej na gsm.poznan.pl - zobacz jaki operator ma najbliższej stację obok Ciebie i wybierz tego operatora. Zasięgi wirtualnych operatorów są takie same jak prawdziwych.