DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

Doładowanie cykliczne prepaid

Korzystam stale
6
40%
Może warto się zastanowić
5
33%
Bzdura
4
27%
 #1066134  autor: piotr789
 24 lut 2019, 20:10
Doładowywałem dzisiaj dwa numery cyklicznie przez doładowania play (payu) i brak maila potwierdzającego cykliczność, jak to teraz wyłączyć, karte usunąłem z payu. Druga sprawa, brak bonusu GB na jednym numerze, ale to chyba przez to że pare minut wcześniej taryfę zmieniłem.
 #1068771  autor: zoltan666
 31 mar 2019, 11:46
Mając konto w T-Mobile Usługi Bankowe można zlecić doładowanie automatyczne numeru w sieci T-Mobile. Ustawiamy kwotę doładowania i wybieramy opcje "Utrzymaj ważność konta" lub "Minimalne saldo konta telefonicznego". Trzeba zaakceptować zgodę, aby bank miał dostęp do salda i ważności konta telefonicznego. Bank doładowuje numer w ostatnim dniu ważności konta lub gdy saldo konta spadnie poniżej wybranej przez nas kwoty. Dodatkowo otrzymujemy +20% kwoty doładowania na konto główne.
 #1070334  autor: perxenat
 26 kwie 2019, 20:39
Pytanie do użytkowników doładowań przez PayU:
ponieważ nie podajemy operatora - ten parametr jest ustalany przez jakąś "sztuczną inteligencję" - mieliście do czynienia z sytuacją, gdzie pieniążki nie dotarły tam, gdzie powinny?
Zwłaszcza w aspekcie tej sfory MVNO plusa-aero2-premium mobile etc..

Тетраоксид ксенона и перксенаты — одни из самых сильных окислителей
 #1096018  autor: Remington
 25 maja 2020, 21:05
mBank też na pewno.

Najzabawniejsze jest to, że także TMUB w regulaminie przewiduje taką możliwość, ale... w systemie już nie.
 #1096024  autor: surface123
 25 maja 2020, 22:15
Ale mbank chyba wymaga do zrobienia cyklicznego doładowania SMS weryfikacyjny z numeru który chcemy doładować cyklicznie czy nie ?

Edit.
W regulaminie mBank widzę doładowania co zadane okresy czasowe a nie wybraną ilość dni...
Ostatnio zmieniony 25 maja 2020, 22:49 przez surface123, łącznie zmieniany 1 raz.