DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 14 z 20
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 20
 #1049338  autor: ign123
 13 lis 2018, 18:14
Z czystej ciekawości spojrzałem w Regulamin Oferty Promocyjnej „Subskrypcja za 0 zł na start”:
I. Warunki korzystania z Oferty Promocyjnej
1. W ramach niniejszej oferty:
1.1. Każdy, kto przeniesie swój numer telefonu do Play i zawrze Umowę w ramach oferty Play NEXT:
1.1.1. otrzyma darmowych sześć pierwszych Miesięcy subskrypcyjnych oraz
1.1.2. nie poniesie kosztu Opłaty startowej.
Z powyższego wynika, że aby otrzymać profity numer musi zostać przeniesiony, a umowa zawarta - oczywiście oba te zdarzenia muszą nastąpić w okresie obowiązywania promocji (czyli do 15.11), bo to jest warunek konieczny wzięcia udziału w promocji.

W "Regulaminie świadczenia Usług Telekomunikacyjnych dla Użytkowników Play NEXT" jest zdefiniowany moment zawarcia umowy:
III. Umowa, Rejestracja
Umowa zostaje zawarta z chwilą dokonania Aktywacji. Aktywacja możliwa jest jedynie w ciągu 10 dni liczonych od daty odebrania zamówionej Karty SIM/USIM od Partnera. Po tym terminie Karty SIM/USIM nie będzie można aktywować.
I na koniec definicja "Aktywacji" wg w/w regulaminu:
Aktywacja - czynność Użytkownika polegająca na zeskanowaniu za pomocą Telefonu kodu QR Karty SIM/USIM Operatora lub wpisaniu numeru Karty SIM/USIM Operatora w Aplikacji mobilnej Play NEXT
Dla mnie wszystko jest jasne, a konsultanci jak zwykle opowiadają przeróżne bajki - nie wiem, czy opowiadane przez nich historie mogą być podstawą reklamacji - wg mnie wiążący jest regulamin promocji. Pożyjemy, zobaczymy ;)
 #1049351  autor: 2000adam
 13 lis 2018, 18:55
Nowy numer odebrany i aktywowany dostałem 4 m-ce promocyjne . 1 miesiąc za zaproszenie i 3 promocyjne. Połączenia i sms działają ale nie mam internetu.Czy internet działa tylko na sieci macierzystej? Ktoś wie jak uruchomić internet?
 #1049405  autor: Karlos20
 14 lis 2018, 00:14
2000adam: Wysyłasz smsa o treści PLAY na 9999, albo ręcznie zależnie od systemu i telefonu w ustawieniach sieci komórkowej > punkt dostępowy (apn) wpisujesz INTERNET.
Zazwyczaj po włożeniu karty SIM PLAY NEXT są dwie opcje: smartfon automatycznie ustawia zapamiętany punkt dostępowy dla sieci P4, a po włączeniu transmisji ona rusza (H+/3G/LTE/LTE+) i/lub wysyła powitalnego smsa z informacją o otrzymaniu wiadomości serwisowej, która ustawi usługi transmisji danych oraz MMS na sieć Play.
 #1050308  autor: pewues
 15 lis 2018, 16:04
Aktywacja to jedno, ciekawe właśnie w kontekście późniejszego odpalenia promocji na zamówionych max. dzisiaj...

A inna ważna sprawa: czy komuś udało się odpalić promocję na co najmniej 2 numerach przeniesionych na siebie (ten sam pesel) w listopadzie (a więc po zmianie regulaminu darmowej subskrypcji)?

Jeśli chcesz dostać pierwszy miesiąc w Play NEXT za 1 zł, to zapraszam po mój kod polecenia do dedykowanego tematu w dziale Promocje i Bonusy.
 #1050314  autor: pewues
 15 lis 2018, 16:32
@adbadbad, ale na tych 3 numerach wnioski o przeniesienie składałeś od 1 listopada i karty aktywowałeś w listopadzie i wszystkie były na twój pesel? Bo to istotne... W październiku to wiadomo, że działało bez ograniczeń praktycznie. Robiłeś też jakieś zmiany prócz maila, typu: inna karta, inny telefon do apki, inny numer do kontaktu czy nawet adres?
Ostatnio zmieniony 15 lis 2018, 17:02 przez pewues, łącznie zmieniany 1 raz.

Jeśli chcesz dostać pierwszy miesiąc w Play NEXT za 1 zł, to zapraszam po mój kod polecenia do dedykowanego tematu w dziale Promocje i Bonusy.
 #1050320  autor: pewues
 15 lis 2018, 16:59
@adbadbad,
ok, i te dwa nowe bez problemu mają 6 miesięcy darmowej subskrypcji?

• Strona 14 z 20
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 20
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14